1

Kane to mam wrażenie, że w ostatnich sezonach połowę bramek strzelił z karnego, podobnie jak Mbappe i Cristiano

0

@ArcziArtt Ale za to brzydkie i drogie

A serio to może sie system uklada po aktualizacji, na Androidzie to normalne, nie wiem jak ja iOS

1

@TR3YWAY Jak do amatorskich zastosowań to bym kupił Xiaomi Band 10 :D Kalorie, kroki liczy, powiadomienia pokazuje, ladujesz raz na 2 tygodnie i kosztuje 2 stówki.
Wiem, ze to opaska, a nie smartwatch dlatego kwestia jak bardzo Ci zależy na jakichś mapach i płatnościach w zegarku.

A jeśli koniecznie smartwach i to któryś z nich to bralbym Garmina - modeli mają od groma, ale większość z nich wygląda dużo lepiej niż Apple Watche no i bateria też lepsza w większości modeli

0

@MichuZ44 Odklejone te transfery wszystkie niestety.
Ogolnie sama gra znów z niedoróbkami.
Sam gameplay to i tak sobie sam suwaczkami ustawiam w karierze, choć mam wrażenie, że niektóre animacje bardzo sztuczne.
Gram kariere Barceloną i pierwszy mecz w LM z...Monaco. Serio? Nie mogli tego zaktualizować? Dają drużynę z którą w ogóle nie będziemy grać.
Po jakiejś godzince grania najwiekszy plus to wreszcie dobrze zrobiona postać Hansiego Flicka, irytował mnie jego model w poprzedniej odsłonie :)
Za mało pograłem żeby wydawać wyroki, ale pod względem kariery ja ten moment lepiej grało mi sie w poprzednią wersję

1

@Comentateiro No ja mieszkam w Łodzi, tu wiele dróg i chodników w dużo gorszym stanie niż na wsi, na której mieszkałem :)

1

@spiderman1899 Ja pisze dlugiego koma i nagle wciskam przycisk nawigacyjny i wywala mnie na stronę główną i juz przechodzi ochota na pisanie drugi raz tego samego :)

4

@Comentateiro Pochodzę ze wsi, aktualnie w mieście, ale tu też jest dużo wody i błota w tym okresie
Pizdzi i ciemno tak samo na wsi i w mieście:/

17

No to zaczynamy ostatnie 2-3 dni prawdziwego lata, korzystajcie ile sie da, bo pozniej 7 miesięcy jesieniozimy z brakiem słońca, deszczem, błotem i krótkimi dniami

0

@PatrychoO Na konsole normalnie mi się pobierala około 500Mb/s

0

@Encore Iran tak nisko? Co sie z nimi stało?

3

Barca nie miałaby problemu, bo zejdziemy z ogromnej pensji Lewego

1

@TowarEK Rozumiem długi itp, ale jak klub ma funkcjonować z takim budżetem? Błędne koło, bez wzmocnień nie będzie wyników, bez wyników nie będzie sponsorów i kasy. Nie da sie z takim budzetem zrobić dobrej ekipy, nie zdziwie sie jesli spadną z ligi

0

Sevilla 22 miliony? To chyba jakaś pomyłka

0

@kuz Wlasnie wieczorem sobie odpale ten trial, ale nie nastawiam się na nic dobrego. Nowości w trybie kariery jak na lekarstwo juz od kilku lat, reszta w zasadzie mnie nie interesuje.

0

@mmaciass Mieli czelność krytykować słabo grajacych zawodników? A to hejtery

0

@mientusek1407 bramkarz na miarę wielkości klubu

0

@domin682 Gramy na wyjezdzie przeciwko mocnej, fizycznej drużynie
Pokonaliśmy beznadziejną Valencie 6:0, ale wcześniejsze mecze takiego oprymizmu nie dawały

0

@bezalkoholowy A jeśli zależy Ci na dobrej, budżetowej konsoli kosztem kilku dobrych "exów" Sony to może Xbox Series S? Mały dysk i brak napędu, ale gry będą działać dużo lepiej(nowe gry będą sie na nią jeszcze pojawiać, na PS4 juz nie), szybciej sie wczytywać, GamePass do ogarnięcia za mniej niż 4 dyszki miesięcznie. Używkę za 800-900zl kupisz, moim zdaniem dużo lepsza opcja niż pchanie sie w poprzednią generację i w kilkunastoletnią juz konsole

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@sergio5 Juz widze te półfinały o 0.00 i 3.00, masakra. Wynik rano na Flashscore, takim desperatem nie będę

0

@ArcziArtt Piłki na nowo nie wymyślą. I tak zawsze będą te same schematy w tej grze.

Dlatego cenie sobie granie offline - w karierze samemu można sobie ustawić suwaczki różnych parametrów rozgrywki

5

Mieli boiskowych bandytów jak Ramos czy Pepe i oni czerwone kartki porównują, śmieszny klubik

1

Uwielbiam jak karne z d..py ustawiają mecze

2

Oni mają w tym sezonie chyba więcej goli z karnych niz z gry

0

@Tasde to długo zasypia:)

1

@pride1899 Rapha w przerwie

0

@MiloszFCB1899 mikrofony bliżej :)

0

@sokot to chyba dobrze, bo cieniutko ostatnio

0

@Filipem lepiej w tę stronę niż na odwrót

0

@Gall A 3:0 to bardzo niebezpieczny wynik, szczególnie jeśli przeciwnik przez 66 minut nie oddał celnego strzału:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?