LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@4drian0 Oj nie wiem, on też juz sie popisal z wykończeniem w tym sezonie:D
0
@Rafalloxfcb Kupić topowego napastnika, marzenie
0
@Murazor Tam jednak wykorzystywaliśmy sytuację, jeśli z PSG bedziemy to będzie dobrze, ale jeśli bedzie to co dziś to ze 2-3 razy wjadą nam z piłką do bramki 2vs1 :)
0
@Martwy Skoro nie potrafimy grać bez niego albo zrobić bezpiecznej przewagi w meczu to jest jak jest, musi grać do końca
1
@malypuzon Mógł i powinien zabić ten mecz.
0
Ko(s)miczny mecz, PSG zabije nas kontrami jeśli będziemy tak partaczyć okazje
Najważniejsze, ze Barca liderem
1
Ferran jeszcze zaraz kogoś ugrazie, bo tak sie w Suareza wczuł
2
Kounde wychodzi strasznie wysoko i pozniej lotnisko na jego stronie, na szczęście oni tego nie wykorzystują
1
Coś czuje ze my tu stracimy punkty po tak absurdalnym meczu
0
Auba by chyba strzelił, co?
0
Lewy xddddddd
A my serio chcemy stracić dziś punkty
1
Sedzia nas kręci? Klasyczek
1
3 pomocnikow na metrze kwadratowym :D
1
Oni w ataku zaraz będą mieli więcej ludzi niz my w obronie
1
Niby każdy wie co zrobi Yamal, a i tak nie można go zatrzymać
0
@Kasy chyba Frenkiemu
0
No i sie zaczyna, za spokojnie się zrobiło pod naszą bramką
1
Teraz dobić na 3:1, jak sie cofniemy i odpuścimy to oni coś jeszcze wcisną z d..py
2
Samolub z asystą minute po wejściu
0
Laminedependencja
0
@TR3YWAY Jedna wrzutka mu wyszla, więc jest bohaterem
3
Wreszcie normalnie rozegrali roznego i są efekty
1
Roony się rozkręca, jeszcze czekamy na Anglika, bo tu 2 skrzydla muszą robić różnice
0
@NeyJr11 Tez placzesz o płaczków, już jesteś w ich gronie
0
Dobitka akurat w głowę przeciwnika, jak nie idzie to nie idzie
1
@VinDiesel Anglik wcale nie lepszy niestety
0
@malypuzon Gra obronna to nie tylko pułapki ofsajdowe, to powinien być tylko bonus a nie fundament. Jeśli nie ma spalonego to nie możemy podnosić łapy i czekać az sędzia zagwizdze, trzeba grać do końca.
Nie zlapiemy wszystkich na spalone, nie da sie
1
@SelloutCrowd Obrońca musi bronić a nie sygnalizować spalone
0
Juz ze 2 wędki potrzebne, bo po przerwie nie odrobimy z taką grą
0
Malo sie dzieje srodkiem, skrzydła też bez polotu
Naszym chlopakom brakuje luzu :)