1

@4drian0 Oj nie wiem, on też juz sie popisal z wykończeniem w tym sezonie:D

0

@Rafalloxfcb Kupić topowego napastnika, marzenie

0

@Murazor Tam jednak wykorzystywaliśmy sytuację, jeśli z PSG bedziemy to będzie dobrze, ale jeśli bedzie to co dziś to ze 2-3 razy wjadą nam z piłką do bramki 2vs1 :)

0

@Martwy Skoro nie potrafimy grać bez niego albo zrobić bezpiecznej przewagi w meczu to jest jak jest, musi grać do końca

1

@malypuzon Mógł i powinien zabić ten mecz.

0

Ko(s)miczny mecz, PSG zabije nas kontrami jeśli będziemy tak partaczyć okazje

Najważniejsze, ze Barca liderem

1

Ferran jeszcze zaraz kogoś ugrazie, bo tak sie w Suareza wczuł

2

Kounde wychodzi strasznie wysoko i pozniej lotnisko na jego stronie, na szczęście oni tego nie wykorzystują

1

Coś czuje ze my tu stracimy punkty po tak absurdalnym meczu

0

Auba by chyba strzelił, co?

0

Lewy xddddddd

A my serio chcemy stracić dziś punkty

1

Sedzia nas kręci? Klasyczek

1

3 pomocnikow na metrze kwadratowym :D

1

Oni w ataku zaraz będą mieli więcej ludzi niz my w obronie

1

Niby każdy wie co zrobi Yamal, a i tak nie można go zatrzymać

0

@Kasy chyba Frenkiemu

0

No i sie zaczyna, za spokojnie się zrobiło pod naszą bramką

1

Teraz dobić na 3:1, jak sie cofniemy i odpuścimy to oni coś jeszcze wcisną z d..py

2

Samolub z asystą minute po wejściu

0

Laminedependencja

0

@TR3YWAY Jedna wrzutka mu wyszla, więc jest bohaterem

3

Wreszcie normalnie rozegrali roznego i są efekty

1

Roony się rozkręca, jeszcze czekamy na Anglika, bo tu 2 skrzydla muszą robić różnice

0

@NeyJr11 Tez placzesz o płaczków, już jesteś w ich gronie

0

Dobitka akurat w głowę przeciwnika, jak nie idzie to nie idzie

1

@VinDiesel Anglik wcale nie lepszy niestety

0

@malypuzon Gra obronna to nie tylko pułapki ofsajdowe, to powinien być tylko bonus a nie fundament. Jeśli nie ma spalonego to nie możemy podnosić łapy i czekać az sędzia zagwizdze, trzeba grać do końca.
Nie zlapiemy wszystkich na spalone, nie da sie

1

@SelloutCrowd Obrońca musi bronić a nie sygnalizować spalone

0

Juz ze 2 wędki potrzebne, bo po przerwie nie odrobimy z taką grą

0

Malo sie dzieje srodkiem, skrzydła też bez polotu

Naszym chlopakom brakuje luzu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?