LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MessiForeverTheBest do wiosny jeszcze daleko
0
@adamek20151 Jak sie dzisiaj będziemy męczyć to juz ten sezon można spisać na straty
0
@FcPortoFan1999 Nie no, chyba nie odpuścisz takiego meczu dla jakiejś awantury?
1
@Pnog37 Oczywiście, ze by był
1
@Messibestplayerintheworld może nie z kapelusza, ale nam zazwyczaj takich nie gwizdaja
1
Przy takim tempie z dyktowaniem karnych to tu rekord 50 goli Messiego będzie zagrożony. Na szczęście Kylian trochę ich oddaje :)
0
@TR3YWAY Ja to ogólnie nie rozumiem chodzenia w ubraniach z jakimś dużym logiem danej firmy. W żaden sposób to nie jest estetyczne, jedynie ma pokazywać "patrzcie, stać mnie na markowe ubranie", ale serio wolałbym założyć na siebie zwykły dres z Pepco niz takie coś jak na zdjęciu.
No i nikt by mi nie zrobił zdjęcie, bo byłby to jednak bardziej elegancki dress niz ten z wysmarowanym logo :)
0
United wraca do przegrywania to może Liverpool wróci do wygrywania
7
To teraz czas na jakiegoś transa, może zacznie strzelać jak Mbappe
0
@Manita2000 Jakiś Lenovo Ideapad
0
@Herato Kiedyś muszą sie odbić od dna
1
@Faro Połkneli haczyk, dobry baicik nie jest zły
0
Ostatni raz byłem tak zaskoczony jak w styczniu spadł śnieg
0
@adi7adi8 Z czego wynika brak chęci organizacji finałów? Miasto/klub nie zarabiają na tym pieniędzy?
"Charytatywnie" to sie nie dziwie, ale UEFA powinna płacić godne pieniądze za taką organizację i wtedy chętnych byłoby wielu
0
@PatrykBarca taki nasz los, najlepsi zawodnicy są szklani
1
@misterio Ostatni dzień października i oni dopiero zawodnika września wybrali?
0
@Katalończyk 99 czy ty przeczytales mój komentarz?
Odpowiadales komuś innemu czy co tu sie wydarzylo? :D
2
Z tym, że tak naprawdę ciężko było posadzić na ławce kluczowego zawodnika bez którego ta drużyna sobie po prostu nie radziła.
W trakcie spotkań też ciężko było go zdejmować, bo niestety ale rzadko mieliśmy ten komfort przewagi kilku bramek i poczucia zamknięcia meczu, mimo wszystko pełnych spotkań aż tak wiele nie rozegrał, a jak juz to w meczach gdzie po prostu drużyna go potrzebowała tak jak z PSG.
Największe pretensje można mieć do Flicka o mecze z Getafe i z Walencją - wtedy Pedri powinien być pierwszym do zmiany.
Nasi pilkarze mieli dlugie wakacje, ale po kilku tygodniach zaczęły sie problemy, przecież to nigdy nie było standardem zeby zawodnik odpoczywał w co 2-3 meczu
U nas niestety zawiódł sztab szkoleniowy z Flickiem na czele, nie wierzę w przypadki, ze nagle połowa druzyny wyleciala z kontuzjami w pierwszych miesiącach sezonu.
1
Finalnie wróci w styczniu, niestety przy tylu kontuzjach ciężko będzie coś wygrać
2
Czyli sezon do zapomnienia, tylko Pedri trzymał ten chaos.
Mieliśmy szczęście w poprzednim sezonie, oby nie było jak wcześniej, ze będzie kontuzja za kontuzją u Pedriego
Gdy Pedri wróci to juz pewnie będzie po lidze niestety
2
Nie oglądam, ale pewnie znowu powiedział jakąś głupotę, ze Leo lepszy pod względem umiejętności, ale jeśli Cristiano zdobędzie MŚ to wtedy uzna go za lepszego
Dla mnie to żaden ekspert ani analityk, fachowiec jak Borek i inni populiści
1
Nasserzy taki skład w ataku i wbijają tylko 1 bramkę obronie sklejonej z jednego zawodnika, który był dobry parę sezonów temu, 2 Arabów i 1 przeciętniaka, w dodatku grając prawie całą drugą połowę w przewadze 1 zawodnika
Jednak nie taki walec, to może znowu nie być ten sezon dla Cristiano
0
@Szakalaka12369 Przyznam, ze nie oglądałem tego meczu, a nawet powtórek( oprócz przekrętu z faulem na Cubarsim)
Tak nas zdominowali to gdzie my nabilismy prawie 70% posiadania i ponad 2 razy więcej podań niz Real, jedynie w obronie między stoperami?
0
@bart_azz Cris mial do zaoferowania głównie bramki i Mbappe czy Haland są bardzo blisko i jeśli utrzymają tempo to będą porownywalni z Crisem, ale drugiego Messiego juz nie będzie
1
@Bolton Niestety ten spokój ma swoją cene czyli 7 miesięcy jesienio-zimy i depresyjnej pogody:/
0
@Encore Gdyby poprawil skuteczność to miałby 2-3 bramki więcej
1
@MesQueUnClub_87 No ale cale to sie wybiera w zależności od odległości między ekranem a kanapą.
Jeśli chce grać przy biurku to monitor, jeśli na kanapie to TV, ale ile calu to już zależy czy do ekranu będzie miał metr czy 3 metry.
Niektórzy chwalą sie calami, ale oglądają 60cali z 1.5 metra :D
3
Fermin musi grać, jak wróci Olmo i będzie w formie to bym nawet wystawił Fermina na 9, może wykorzysta więcej sytuacji, bo ewidentnie wie co to czysty strzał, a reszta naszych parodystow na 9 to szkoda gadać
0
2kluczowe podania zrobił
1
@SelloutCrowd Wyciagnie albo i nie, też nam sabotował wiele spotkań nie potrafiąc skończyć setki albo w piłkę czysto trafić miał problem.