7

@Roobo Masz biedaku płacić wysokie podatki i czuć sie winny jak raz w roku polecisz na wakacje

3

@Faro Super, lepiej siedzieć niż stac 8h na produkcji czy w jakimś magazynie :)

5

Widzę, ze Liverpool ładnie cisnął Real
Dobrze, ze znowu sie jakoś madrycioki nie wyratowały

15

Najbardziej o brak wygranego Mundialu płakali właśnie przeciwnicy Leo, bo każdy kto znał sie na piłce wiedział, ze Leo jest dużo lepszym piłkarzem niz Cristiano i nie potrzebuje do tego wygranych MS.
Teraz ta sama grupa pierniczy, ze Mundial nic nie znaczy i debata nadal trwa :)

Dostali "dowód", o który tak krzyczeli, ale teraz już to nie jest dla nich ważne :)

Przed grudniem 2022 mieli jeden argument, teraz została im tylko frustracja

0

@nabial Optymistycznie, moim zdaniem juz w tym roku na Camp Nou nie zagramy

1

@ali3gator teraz to mu wlasnie już całkiem Messi odleciał, Cris potyka sie o piłkę

0

@esem91 Dopiero 5 lat? Ja juz bym obstawiał, ze dekada mija :)
A znowu "nurkowanie" Verstapena mam wrażenie, ze było góra 2 lata temu, a juz 4, czasem ciężko to ogarnąć

1

@kanver_ Garcia to już sie zdążył raz skompromitować w rozegraniu w tym sezonie, Wojtek jeszcze nie :)

11

Na szczęście jego gadanie nic nie zmienia

3

@Lionel_Messi10 On zawsze miał problem z "czosnkiem"

0

@Kgorecki2500 W sumie skoro w normalny dzień nie może sobie tam stanąć auto czy dwa to trochę dziwne, ze pozwalają w ten jeden dzień stanąć tam tylu autom

0

@Matheu12 Ile bramek z wolnego strzelił Rashford, bo nie śledziłem wcześniej jego kariery?

2

@Barceloniarz987 Chyba za duży "człapak" na taką pozycję

1

@jacobFCB brakuje liderów, prawdziwych kapitanów

0

@wawrzyn1 W nagrodę kolejny klasyk poprowadzi

0

Ciekawe czy madrycioki by kwiczały, ze Elche strzela gola, gdy nasz zawodnik leży na boisku tak jak po bramce Ferrana kilka kolejek temu?

0

Kounde miał Yamala i wybiera Rashforda :/

1

@ali3gator Kocham Fermina za te "soczyste" zagrania czy strzały

0

Piękne podanie Fermina

0

@yoli Kounde za to sabotuje tu i tu

1

@Ryoumen Bo jakosciowo chlop naprawdę daje radę, po prostu ciężko na niego liczyć skoro więcej sie leczy niż gra

0

@ja8215 Albo jakiś sredniak z La Liga

1

Dawać Robercika, bo te lagi Wojtka bez adresata :)

0

@turhiay On juz w presezonie dał pokaz czego możemy sie spodziewać :)

2

@Jakchcesz i tak jest od wielu lat

0

@TR3YWAY Moim zdaniem jest na tym samym miernym poziomie co reszta naszych napastników

Nie mam nic do jego obecności na boisku, bo po prostu wiem, ze lepiej nie będzie.

Ewentualnie spróbowałbym z Ferminem na 9, bo chlop ma dobre strzały

0

@krol211 Albo Raphinia z poprzedniego sezonu. Pomijając kontuzję to czy Raphe stać na kolejny taki sezon? Obawiam sie, ze nie

2

@Luciano99 Dlaczego nikt w sztabie nie potrafi mu tego wytłumaczyć?

0

@El Plutoninho Tak, bo po prostu szwagry tak przygotowały kadrę przed sezonem

0

@addept No to jeszcze gorzej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?