1

@Frimpong Wiedzą, że pewniaczki i nie chcą dać zarobić

1

@Sinirsey Po 4 sezonach? Raczej nie
Podobnie z Lewym - legenda futbolu i legenda Bayernu, ale czy Barcelony? No raczej nie

No ale to juz kwestia jak kto sobie interpretuje bycie legendą - trio MSN za długo ze sobą nie pogralo, ale w sumie będzie wspominane jako legendarne

7

Piękna sobota, 5°C, potężny wiatr i co chwile pada i tak pewnie caly dzień, ba, pewnie do wiosny.
Lato rozczarowało to chociaż jesień mogłaby pozytywnie zaskoczyć, ale niestety nie, "złota" nie będzie
To nie jest kraj dla ludzi lubiących słońce :/

1

@FcPortoFan1999 Odwolany mecz z powodu deszczu na stadionie z dachem, ale to byl kabaret

0

@michal26 Widzew to ani nie ma poukladanego zespołu ani doswiadczenia w pucharach

0

@MOLESTA Chyba wliczają też inne dochody - marketing itp

0

@Coveta widocznie takie zainteresowanie

1

2:0 przy 81% posiadania piłki i 0 celnych strzałach ze strony rywala to niebezpieczny wynik, Pedri musi zostać

15

Ufff, serio ulga.

Rok przerwy mógłby oznaczać nawet koniec wielkiej kariery, a tak po 6 tygodniach wróci i dalej będzie walczyć o najwieksze cele, może nawet o ZP? :)

0

@MirusAmisz Póki co w stylu takiego Michniewicza czy Brzęczka - wynik calkiem spoko, gra nie powala, ale czy możemy oczekiwać od tej reprezentacji czegoś więcej?

5

Kolejny "występ" Grosika, statystyka + 1

5

@jaras121 A powinien

3

Coś sie ta urbanówka szybko wypaliła, słaba nowa miotła

Aktualnie typowa probierzówka

3

A juz myślałem, ze skończymy pierwszą połowę z 1 celnym strzałem, który w dodatku był dośrodkowaniem:)

1

@RinooniR Mógł zostać w Brukseli, wiedział jaki stosunek ma do niego większość Polaków

0

@Laminedependencia Spodziewal się przecięcia i strzału z główki

1

Centrostrzal jak zwykle tajną bronią Polaków

3

@esem91 Bez różnicy z kim gramy, prymitywne zachowanie bez względu na przeciwnika

0

Na szczęście do baraży i tak juz na 99% wystarczy wygrana z Maltą, a tego sie chyba nie da spier..

3

@mekston W drugim sezonie w PSG, gdzie podobno tak strasznie zawiódł mial 36G/A w lidze

0

@TR3YWAY Mniej pięknie, ze nie kupimy klasowej 9 w jego miejsce

13

Gdyby nie przerwa na kadre to zasuwałby w Barcelonie po 90 minut

0

Magia rzutów karnych

0

@directedbyfcb A z Bułgarią na ostatnim zgrupowaniu? Tak ciężko Flashscora odpalić o zweryfikować?

0

@directedbyfcb Przecież z Bułgarią zagrał caly mecz, co ty masz za dane z d..py?

2

@Gacu95 ale akurat był bez formy i sabotował mecze

4

Sprzedać i zapomnieć

Ale nie, będziemy sie męczyć dłużej niż z Dembele

2

@Lionel_Messi10 to po co on był powoływany?

3

@Trojanek23 Masz bardzo ograniczone myślenie skoro tego nie rozumiesz.

15

Kasa ponad wszystko, ta liga jest taka popieprzona, a my niestety bierzemy w tym udział na własne życzenie. Później znowu kilka kolejek będziemy człapac po boisku, bo gwiazdeczki zmęczone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?