LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Frimpong Wiedzą, że pewniaczki i nie chcą dać zarobić
1
@Sinirsey Po 4 sezonach? Raczej nie
Podobnie z Lewym - legenda futbolu i legenda Bayernu, ale czy Barcelony? No raczej nie
No ale to juz kwestia jak kto sobie interpretuje bycie legendą - trio MSN za długo ze sobą nie pogralo, ale w sumie będzie wspominane jako legendarne
7
Piękna sobota, 5°C, potężny wiatr i co chwile pada i tak pewnie caly dzień, ba, pewnie do wiosny.
Lato rozczarowało to chociaż jesień mogłaby pozytywnie zaskoczyć, ale niestety nie, "złota" nie będzie
To nie jest kraj dla ludzi lubiących słońce :/
1
@FcPortoFan1999 Odwolany mecz z powodu deszczu na stadionie z dachem, ale to byl kabaret
0
@michal26 Widzew to ani nie ma poukladanego zespołu ani doswiadczenia w pucharach
0
@MOLESTA Chyba wliczają też inne dochody - marketing itp
0
@Coveta widocznie takie zainteresowanie
1
2:0 przy 81% posiadania piłki i 0 celnych strzałach ze strony rywala to niebezpieczny wynik, Pedri musi zostać
15
Ufff, serio ulga.
Rok przerwy mógłby oznaczać nawet koniec wielkiej kariery, a tak po 6 tygodniach wróci i dalej będzie walczyć o najwieksze cele, może nawet o ZP? :)
0
@MirusAmisz Póki co w stylu takiego Michniewicza czy Brzęczka - wynik calkiem spoko, gra nie powala, ale czy możemy oczekiwać od tej reprezentacji czegoś więcej?
5
Kolejny "występ" Grosika, statystyka + 1
5
@jaras121 A powinien
3
Coś sie ta urbanówka szybko wypaliła, słaba nowa miotła
Aktualnie typowa probierzówka
3
A juz myślałem, ze skończymy pierwszą połowę z 1 celnym strzałem, który w dodatku był dośrodkowaniem:)
1
@RinooniR Mógł zostać w Brukseli, wiedział jaki stosunek ma do niego większość Polaków
0
@Laminedependencia Spodziewal się przecięcia i strzału z główki
1
Centrostrzal jak zwykle tajną bronią Polaków
3
@esem91 Bez różnicy z kim gramy, prymitywne zachowanie bez względu na przeciwnika
0
Na szczęście do baraży i tak juz na 99% wystarczy wygrana z Maltą, a tego sie chyba nie da spier..
3
@mekston W drugim sezonie w PSG, gdzie podobno tak strasznie zawiódł mial 36G/A w lidze
0
@TR3YWAY Mniej pięknie, ze nie kupimy klasowej 9 w jego miejsce
13
Gdyby nie przerwa na kadre to zasuwałby w Barcelonie po 90 minut
0
Magia rzutów karnych
0
@directedbyfcb A z Bułgarią na ostatnim zgrupowaniu? Tak ciężko Flashscora odpalić o zweryfikować?
0
@directedbyfcb Przecież z Bułgarią zagrał caly mecz, co ty masz za dane z d..py?
2
@Gacu95 ale akurat był bez formy i sabotował mecze
4
Sprzedać i zapomnieć
Ale nie, będziemy sie męczyć dłużej niż z Dembele
2
@Lionel_Messi10 to po co on był powoływany?
3
@Trojanek23 Masz bardzo ograniczone myślenie skoro tego nie rozumiesz.
15
Kasa ponad wszystko, ta liga jest taka popieprzona, a my niestety bierzemy w tym udział na własne życzenie. Później znowu kilka kolejek będziemy człapac po boisku, bo gwiazdeczki zmęczone