LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO to fakt
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bykunn U Yamala poki co też "podręcznikowy" przykład odklejki, będę zaskoczony jeśli będzie inaczej z ale oczywiście tego mu bardzo życzę
Moze lepiej jeśli nie dostanie tej ZP, bo wtedy mogłoby być jeszcze gorzej
0
@Nazio_87 No tak, ale podejrzewam, ze niestety bedzie to samo co Neymarem.
Zasadniczo to uważam, ze Yamal nie zasłużył na ZP, ale Dembele też nie bardzo
0
@Dieselzor Dokładnie, to ze nie zdobędzie nikt z Barcy to rozumiem ale ze akurat Dembele to jest okropny chichot losu:D
1
@Nazio_87 O Neymarze mówili to samo
0
@JanuszKorwinMikke Podobno idealny kandydat na prezydenta:D
0
No cóż, kto nie oglądał meczów Barcelony ten "nie znał" Pedriego, nie był medialny jak Yamal czy nawet Raphinia.
Gdybyśmy wygrali ZP to byloby inaczej choć i tak wygrałby wtedy Rapha lub Yamal
No i kto jak kto, ale Pedri prawdopodobnie ma wy*ebane na to miejsce i nie będzie jak męczennik pisać ze da z siebie 10 razy więcej
0
@Adam065 Zarówno dla zawodnika jak i klubu są to grosze
2
@Fantastyczny Chłopiec Powinien Raphinia albo Pedri
0
@Gaz Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
1
@manero to to nie bzdura ani telefon tylko smartfon - urządzenie z którego korzystasz 3-4h dziennie, ciagle masz go przy sobie, wykorzystujesz do robienia bardzo dobrych zdjęć itp itp.
Bzdura to kupienie smartfona za 500zl i męczenie sie z nim każdego dnia przez 3-4 lata.
No ale oczywiście nie musi być to Iphon ani koniecznei telefon za 4-5k. Po prostu rozumiem wydanie takiej kwoty zdecydowanie bardziej niz kupno telefonu za kilkaset złotych(no chyba, ze dla emeryta, który będzie tylko dzwonić)
0
@Technik Niech grają na 2 "9"
1
Murawa i tak będzie w lepszym stanie niż na wyjazdach u tych wszystkich cwanych murarzy i rzeznikow
0
@Derean Oby dzisiejszego dnia nie wygrał też Real Madryt, Atleti straciło, my musimy wygrać :)
0
Zdominowali City w posiadaniu i zrobili 2 celne strzały, to chyba znowu nie będzie ten sezon
6
@BorzyKrzys Mamy tu fana Porto, który o Barcelonie też nie rozmawia i nikt nie ma o to pretensji - ja również nie, każdy go lubi
Mimo wszystko Leo jest bliższy Barcelonie niż Porto, Liverpool czy Real Madryt, a takich kibiców też tutaj mamy :)
6
Leo 2 bramki, asysta i jeszcze karnego oddaje.
Niech sie bawi, lepiej go ogladac nawet w śmiesznej lidze niż już wcale
0
@prokofiew Dlatego wypisał
1
Kane to mam wrażenie, że w ostatnich sezonach połowę bramek strzelił z karnego, podobnie jak Mbappe i Cristiano
0
@ArcziArtt Ale za to brzydkie i drogie
A serio to może sie system uklada po aktualizacji, na Androidzie to normalne, nie wiem jak ja iOS
1
@TR3YWAY Jak do amatorskich zastosowań to bym kupił Xiaomi Band 10 :D Kalorie, kroki liczy, powiadomienia pokazuje, ladujesz raz na 2 tygodnie i kosztuje 2 stówki.
Wiem, ze to opaska, a nie smartwatch dlatego kwestia jak bardzo Ci zależy na jakichś mapach i płatnościach w zegarku.
A jeśli koniecznie smartwach i to któryś z nich to bralbym Garmina - modeli mają od groma, ale większość z nich wygląda dużo lepiej niż Apple Watche no i bateria też lepsza w większości modeli
0
@MichuZ44 Odklejone te transfery wszystkie niestety.
Ogolnie sama gra znów z niedoróbkami.
Sam gameplay to i tak sobie sam suwaczkami ustawiam w karierze, choć mam wrażenie, że niektóre animacje bardzo sztuczne.
Gram kariere Barceloną i pierwszy mecz w LM z...Monaco. Serio? Nie mogli tego zaktualizować? Dają drużynę z którą w ogóle nie będziemy grać.
Po jakiejś godzince grania najwiekszy plus to wreszcie dobrze zrobiona postać Hansiego Flicka, irytował mnie jego model w poprzedniej odsłonie :)
Za mało pograłem żeby wydawać wyroki, ale pod względem kariery ja ten moment lepiej grało mi sie w poprzednią wersję
1
@Comentateiro No ja mieszkam w Łodzi, tu wiele dróg i chodników w dużo gorszym stanie niż na wsi, na której mieszkałem :)
1
@spiderman1899 Ja pisze dlugiego koma i nagle wciskam przycisk nawigacyjny i wywala mnie na stronę główną i juz przechodzi ochota na pisanie drugi raz tego samego :)
4
@Comentateiro Pochodzę ze wsi, aktualnie w mieście, ale tu też jest dużo wody i błota w tym okresie
Pizdzi i ciemno tak samo na wsi i w mieście:/
17
No to zaczynamy ostatnie 2-3 dni prawdziwego lata, korzystajcie ile sie da, bo pozniej 7 miesięcy jesieniozimy z brakiem słońca, deszczem, błotem i krótkimi dniami
0
@PatrychoO Na konsole normalnie mi się pobierala około 500Mb/s
0
@Encore Iran tak nisko? Co sie z nimi stało?
3
Barca nie miałaby problemu, bo zejdziemy z ogromnej pensji Lewego