LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lionel_Messi10 to po co on był powoływany?
3
@Trojanek23 Masz bardzo ograniczone myślenie skoro tego nie rozumiesz.
15
Kasa ponad wszystko, ta liga jest taka popieprzona, a my niestety bierzemy w tym udział na własne życzenie. Później znowu kilka kolejek będziemy człapac po boisku, bo gwiazdeczki zmęczone
0
@MeAndSwan Gdyby były w cenie normalnego pakietu to bylaby to dobra informacja, ale pewnie dowalą osobny abonament
0
Jest początek października
0
@RoberDzik Pytanie który z naszych obrońców rozegrał 20 meczów pod rząd na wysokim poziomie? Może Kounde sie to udało w poprzednim sezonie no i Inigo, ale jego już z nami nie ma
0
Legie dopada karma za odpuszczenie LK?
0
@Faro A na wiosnę "każdy mecz jak finał" i będą puchary
0
@Gibbon_FCB Zaraz zagra 2 dobre mecze i sie połamie
0
@TR3YWAY Nature z Biedry
4
Te KMŚ dały nam w kość:/
1
Ważne, ze Lewy i Olmo do końca na boisku
Uprzedzam pytanie - obojętnie kogo w ich miejsce, gorzej sie nie dało
0
Bronimy tej porażki, bronimy
0
Po co on mlodych bierze na lawke skoro polowa składu gra skandalicznie a on i tak ich kisi na ławce
0
@kejdzi ostatnio nawet dobijanie mu słabo idzie
0
Ostatnio mial bliżej i w poprzeczkę trafił
Pan napastnik
Niestety ale po sezonie najwyższy czas go pożegnać, jedynie strach kogo szwagry wyczarują w jego miejsce
2
Auba chyba by strzelił, co?
0
Lewy strzeli i nota z 5.9 cyk na jakieś 7 xd
0
Dlugo tych czlapakow Flick będzie jeszcze trzymać na boisku? Tu juz wszystkie zamiany powinny być zrobione
0
@Barceloniarz987 to trzeba było bez Olmo i z Casado na DM
0
@kejdzi a jak Lewy?
0
@12Frost12 juz tak
0
Dobrze, ze mi sie strumyka nie chciało szukać, chociaż kupon wejdzie xd
0
W ataku same drewna, które potrzebują 3-4 okazje na gola, w obronie paralitycy i pomoc też schowana do kieszeni przez średnią drużynę La Liga, no występ godny lidera
0
@goldensun w zasadzie to nikt, przekręcili nas
0
Kolejny sezon z obroną z papieru i abstrakcyjnymi decyzjami w polu karnym(naszym czy to przeciwnika) na naszą niekorzyść
0
@Comentateiro No jest (sporo) lepsza, ale chociażby ciągnięcie Rafałka w kampani wyborczej jednak pozostawia niesmak i do normalnej, niezależnej stacji dużo brakuje.
Za PiSu było gorzej jeśli chodzi o TVP, ale to nie jest argument żeby teraz nie miało być NORMALNIE
0
Pol godziny meczu za nami, a kurs na Real niższy niż przed pierwszym gwizdkiem :/
0
@daniel32778 wejdzie wejdzie
0
@rasta212 To właśnie Ty i 95% społeczeństwa źle używacie tego powiedzenia, a przecież wystarczyłoby logicznie pomyśleć co jego autor mógł mieć na myśli.
Traktując dosłownie to oczywiście, ze wchodzi sie i kąpie wiele razy w tej samej rzece, nikt po jednym razie do innego województwa nie będzie jechał, bo niby z jakiego powodu? :D
A w tym powiedzeniu chodzi o coś więcej, wystarczy odrobina refleksji.