2

@Lionel_Messi10 to po co on był powoływany?

3

@Trojanek23 Masz bardzo ograniczone myślenie skoro tego nie rozumiesz.

15

Kasa ponad wszystko, ta liga jest taka popieprzona, a my niestety bierzemy w tym udział na własne życzenie. Później znowu kilka kolejek będziemy człapac po boisku, bo gwiazdeczki zmęczone

0

@MeAndSwan Gdyby były w cenie normalnego pakietu to bylaby to dobra informacja, ale pewnie dowalą osobny abonament

0

Jest początek października

0

@RoberDzik Pytanie który z naszych obrońców rozegrał 20 meczów pod rząd na wysokim poziomie? Może Kounde sie to udało w poprzednim sezonie no i Inigo, ale jego już z nami nie ma

0

Legie dopada karma za odpuszczenie LK?

0

@Faro A na wiosnę "każdy mecz jak finał" i będą puchary

0

@Gibbon_FCB Zaraz zagra 2 dobre mecze i sie połamie

0

@TR3YWAY Nature z Biedry

4

Te KMŚ dały nam w kość:/

1

Ważne, ze Lewy i Olmo do końca na boisku

Uprzedzam pytanie - obojętnie kogo w ich miejsce, gorzej sie nie dało

0

Bronimy tej porażki, bronimy

0

Po co on mlodych bierze na lawke skoro polowa składu gra skandalicznie a on i tak ich kisi na ławce

0

@kejdzi ostatnio nawet dobijanie mu słabo idzie

0

Ostatnio mial bliżej i w poprzeczkę trafił

Pan napastnik

Niestety ale po sezonie najwyższy czas go pożegnać, jedynie strach kogo szwagry wyczarują w jego miejsce

2

Auba chyba by strzelił, co?

0

Lewy strzeli i nota z 5.9 cyk na jakieś 7 xd

0

Dlugo tych czlapakow Flick będzie jeszcze trzymać na boisku? Tu juz wszystkie zamiany powinny być zrobione

0

@Barceloniarz987 to trzeba było bez Olmo i z Casado na DM

0

@kejdzi a jak Lewy?

0

@12Frost12 juz tak

0

Dobrze, ze mi sie strumyka nie chciało szukać, chociaż kupon wejdzie xd

0

W ataku same drewna, które potrzebują 3-4 okazje na gola, w obronie paralitycy i pomoc też schowana do kieszeni przez średnią drużynę La Liga, no występ godny lidera

0

@goldensun w zasadzie to nikt, przekręcili nas

0

Kolejny sezon z obroną z papieru i abstrakcyjnymi decyzjami w polu karnym(naszym czy to przeciwnika) na naszą niekorzyść

0

@Comentateiro No jest (sporo) lepsza, ale chociażby ciągnięcie Rafałka w kampani wyborczej jednak pozostawia niesmak i do normalnej, niezależnej stacji dużo brakuje.

Za PiSu było gorzej jeśli chodzi o TVP, ale to nie jest argument żeby teraz nie miało być NORMALNIE

0

Pol godziny meczu za nami, a kurs na Real niższy niż przed pierwszym gwizdkiem :/

0

@daniel32778 wejdzie wejdzie

0

@rasta212 To właśnie Ty i 95% społeczeństwa źle używacie tego powiedzenia, a przecież wystarczyłoby logicznie pomyśleć co jego autor mógł mieć na myśli.
Traktując dosłownie to oczywiście, ze wchodzi sie i kąpie wiele razy w tej samej rzece, nikt po jednym razie do innego województwa nie będzie jechał, bo niby z jakiego powodu? :D
A w tym powiedzeniu chodzi o coś więcej, wystarczy odrobina refleksji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?