1

@Stinger_ W punkt

0

@Cyzix przywita cię wręcz zimowa aura

0

@misterio Jeszcze ciężki mecz z Chelsea, więc ta wygrana z Newcastle może okazać sie kluczowa w kontekście bezpośredniego awansu

0

@Nazio_87 Piekne i bolesne jak sie popatrzy, ze oni w następnej fazie zrobili to samo co w pierwszym meczu z PSG

5

@icon3520 Szanuj Wojtka swojego, bo mogłeś mieć Ter Stegena niemieckiego

0

@Mlodypro101 lepszy remis niż...

0

Jestem ciekaw kto dziś przejmie środek pola - my czy PSG. A może będzie to szalony mecz od bramki do bramki?
Na szczęście oni w ofensywie są poważnie oslabieni, choć u nas też szpital.
Obstawiam szaleństwo i jakieś 4:3 dla którejś z drużyn, oby dla nas :)

2

@Pawlak1992 to zależy czy wolisz oglądać piłkę nożną na najwyższym poziomie czy rzut kulą albo 1000 różnych dystansów biegów

5

@BulaKG Chlodno latem, teraz zimno, luks, do piwnicy idealnie

3

@Filipem Nie no, nasza obrona średnio zasługuje na pochwałę moim zdaniem

1

200mln i może sie uda

0

@barcafan1789 Zobacz jeszcze Xiaomi pad 7 - całkiem niezła specyfikacja w tym budżecie.
Posiadam go i radzi sobie bardzo dobrze

1

@norbi77 W centrum Polski cały tydzień 11-12°

1

@addept Zasadniczo to jego komentarz raczej dotyczy boiskowego występu Lewandowskiego, a nie placzu o wynik spotkania.

4

@Ku84fcb To albo sie ma albo nie, podobnie z Messim. Fizycznie mogą być slabsi niż kiedyś, ale technika i wizja gry zostaje

1

@Andi18 ten opis w zasadzie pasuje do każdej włoskiej drużyny

0

Jak tu ocenić Kounde i Lewego? Obaj bramki na wagę zwycięstwa, ale Kounde mnóstwo niecelnych zagrań, koszmarna strata, mozolne powroty po zapędzeniu sie z pressingiem wysoko na połowę rywala, a Lewy zamiast zabić mecz to kuriozalnie pudłuje.
Dla mnie najlepsi to Pedri i De Jong, Yamal oczywiście też zrobił swoje

0

@Popitek12 Messiemu, ale wtedy okradło go też 3 innych zawodników i po kosmicznym sezonie z najlepszym G/A mial dopiero 5 miejsce.
To była największa kradzież w tym plebiscycie w 21. wieku

2

@icon3520 Początek słabiutki, bał sie dryblingu w jak juz próbował to mu nie wychodziło.
Później jednak dużo lepiej, pare akcji zrobił ładnie

0

@Gaucho Bez szału, ale było go widać na boisku, sporo ruchu

0

@Andi18 Trochę to u nas wymuszone, co chwile jakieś kontuzje w ataku
Na początku Lewy, później Yamal i Rapha

Ale oczywiście super, że każdy potrafi sie odnaleźć, boli tylko, ze właściwie każdy z kuriozalnie marnuje proste sytuacje, bo wyglądałoby to jeszcze lepiej

2

@Sysia11 To teraz Frenkie nie przedłuża, odchodzi do PSG i za rok albo dwa ZP:)

1

@Andi18 Vini 3 bramki, Guler 3 bramki. Gdyby Vini strzelał karne to miałby więcej bramek od Kyliana, wtedy bylby Vini i dlugo nic?

U nas faktycznie fajnie to wygląda, inna sprawa, ze ani Ferran ani Lewy nie grają tyle co Mbappe( czyli wszystkiego) bo pewnie też juz by mieli 6-7 bramek

5

@APTAPT Mam wrażenie, ze my sie dopiero rozkrecamy, w poprzednim sezonie zaczęliśmy mocno, a później było tylko gorzej do tej zapaści

5

@Davvd i najważniejsze - bez głupich strat, pilka w sejfie jak u Pedriego

1

@Stinger_ jeśli chodzi o ligę to każdy mecz jest tak samo ważny, konsekwencje mogły być, bo wynik był otwarty
Ogolnie strasznie irytujące ile my potrzebujemy sytuacji żeby strzelić gola, a ile potrzebuje przeciwnik. Wszystko ladnie wygląda, ale jak juz trzeba wbić tę piłkę do bramki to partaczymy banalne sytuacje.
Ferran, Lewy, Rashford - każdy z nich już sie "popisał" w tym sezonie

1

@Roobo Ewentualnie Pedri

1

@4drian0 Oj nie wiem, on też juz sie popisal z wykończeniem w tym sezonie:D

0

@Rafalloxfcb Kupić topowego napastnika, marzenie

0

@Murazor Tam jednak wykorzystywaliśmy sytuację, jeśli z PSG bedziemy to będzie dobrze, ale jeśli bedzie to co dziś to ze 2-3 razy wjadą nam z piłką do bramki 2vs1 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?