1

@VinDiesel Anglik wcale nie lepszy niestety

0

@malypuzon Gra obronna to nie tylko pułapki ofsajdowe, to powinien być tylko bonus a nie fundament. Jeśli nie ma spalonego to nie możemy podnosić łapy i czekać az sędzia zagwizdze, trzeba grać do końca.
Nie zlapiemy wszystkich na spalone, nie da sie

1

@SelloutCrowd Obrońca musi bronić a nie sygnalizować spalone

0

Juz ze 2 wędki potrzebne, bo po przerwie nie odrobimy z taką grą

0

Malo sie dzieje srodkiem, skrzydła też bez polotu

Naszym chlopakom brakuje luzu :)

0

Chlopcy na orliku celniej strzelają

1

@APTAPT Niech zmienią na Only Fans, będzie latwiej wytłumaczyć

1

To może być dobra kolejka dla Legii.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Kolejny raz sklad jak za Koemana :)
Może tym razem też sie uda

Olmo po prostu taki cienki?

0

@misterio Nie dość, że nienawidzę zimy to jeszcze nie mam balkonu :/

3

@Guillegavira Może 200mln wystarczy

0

@mercato W pełnym składzie PSG vs my z urazami "połowy" drużyny?

Szczęście w nieszczęściu z tymi urazami, ze i my i oni wlasnie mamy wyrównane szanse

0

@Axoon Ja dziś puściłem 2 dyszki na Real. Też win :)

0

@Bulbulator Największy plus w karierze w tej grze to swietnie zrobiony model twarzy Hansiego Flicka :D Reszta to detale :)

1

@mordini123 Wreszcie dobra godzina dla Polaków odbijających karte na zakładzie o 6 rano.
Moze w Hiszpanii jest inny styl życia, ale w Polsce mało kto może na spokojnie oglądać mecz w niedzielę wieczorem do 23.00

2

@RoberDzik Sędzia doliczył im tylko 5min i nie mogli zrobić remontady, więc postanowili stracić na 5:2

0

@kuz czyli penalti

7

@Andi18 Spokojnie, 7 miesięcy depresyjnej pogody i znowu będzie ładnie:)

0

@fantom102 Na pewno, łąkotki same pękają na myśl o 3 meczach w Azji 2 miesiące temu

0

@Kgorecki2500 Niestety jesień, zima i wiosna to pory deszczowe :/

0

Czyli wróci za 6-7 tygodni.

Wojtek dużo słabszy nie jest, damy radę

0

@kochampiw0 W zasadzie wszystko na jedno kopyto, jeśli czujesz klimat danego miejsca i czasu w grze to graj, raczej niczym cie nie zaskoczy

0

@Laminedependencia Nie no, jak Wojtek nie odwali znowu jakiegoś karnego czy czerwonej to tragedii nie będzie, na lini czy w grze nogami nie jest zlym bramkarzem

0

@LeszekFCB 10 bramek w lidze w ciągu całego sezonu to tak średnio bramkostrzelny ten Pululu

0

@norbi77 Problem w tym, że nasz drugi napastnik również jest lepszy z ławki. Kim my mamy grać od początku?

0

1

@partymaker A dlaczego?
Owszem, grają toporną piłkę, ale w ciągu kilku lat awansowali z 2 ligi do ekstraklasy, a po awansie są najrówniej grająca drużyną w tej lidze.
Ja tam im życzę jak najlepiej :)

0

@Borneo "zaraz" czyli za jakiś miesiąc

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?