LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VinDiesel Anglik wcale nie lepszy niestety
0
@malypuzon Gra obronna to nie tylko pułapki ofsajdowe, to powinien być tylko bonus a nie fundament. Jeśli nie ma spalonego to nie możemy podnosić łapy i czekać az sędzia zagwizdze, trzeba grać do końca.
Nie zlapiemy wszystkich na spalone, nie da sie
1
@SelloutCrowd Obrońca musi bronić a nie sygnalizować spalone
0
Juz ze 2 wędki potrzebne, bo po przerwie nie odrobimy z taką grą
0
Malo sie dzieje srodkiem, skrzydła też bez polotu
Naszym chlopakom brakuje luzu :)
0
Chlopcy na orliku celniej strzelają
1
@APTAPT Niech zmienią na Only Fans, będzie latwiej wytłumaczyć
1
To może być dobra kolejka dla Legii.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Kolejny raz sklad jak za Koemana :)
Może tym razem też sie uda
Olmo po prostu taki cienki?
0
@misterio Nie dość, że nienawidzę zimy to jeszcze nie mam balkonu :/
3
@Guillegavira Może 200mln wystarczy
0
@mercato W pełnym składzie PSG vs my z urazami "połowy" drużyny?
Szczęście w nieszczęściu z tymi urazami, ze i my i oni wlasnie mamy wyrównane szanse
0
@Axoon Ja dziś puściłem 2 dyszki na Real. Też win :)
0
@Bulbulator Największy plus w karierze w tej grze to swietnie zrobiony model twarzy Hansiego Flicka :D Reszta to detale :)
1
@mordini123 Wreszcie dobra godzina dla Polaków odbijających karte na zakładzie o 6 rano.
Moze w Hiszpanii jest inny styl życia, ale w Polsce mało kto może na spokojnie oglądać mecz w niedzielę wieczorem do 23.00
2
@RoberDzik Sędzia doliczył im tylko 5min i nie mogli zrobić remontady, więc postanowili stracić na 5:2
0
@kuz czyli penalti
7
@Andi18 Spokojnie, 7 miesięcy depresyjnej pogody i znowu będzie ładnie:)
0
@fantom102 Na pewno, łąkotki same pękają na myśl o 3 meczach w Azji 2 miesiące temu
0
@Kgorecki2500 Niestety jesień, zima i wiosna to pory deszczowe :/
0
Czyli wróci za 6-7 tygodni.
Wojtek dużo słabszy nie jest, damy radę
0
@kochampiw0 W zasadzie wszystko na jedno kopyto, jeśli czujesz klimat danego miejsca i czasu w grze to graj, raczej niczym cie nie zaskoczy
0
@Laminedependencia Nie no, jak Wojtek nie odwali znowu jakiegoś karnego czy czerwonej to tragedii nie będzie, na lini czy w grze nogami nie jest zlym bramkarzem
0
@LeszekFCB 10 bramek w lidze w ciągu całego sezonu to tak średnio bramkostrzelny ten Pululu
0
@norbi77 Problem w tym, że nasz drugi napastnik również jest lepszy z ławki. Kim my mamy grać od początku?
0
@ViscaelBarca2007 Ferran?
1
@partymaker A dlaczego?
Owszem, grają toporną piłkę, ale w ciągu kilku lat awansowali z 2 ligi do ekstraklasy, a po awansie są najrówniej grająca drużyną w tej lidze.
Ja tam im życzę jak najlepiej :)
0
@Borneo "zaraz" czyli za jakiś miesiąc
2
Komentarz usunięty