LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 to ty chyba w żabce robisz zakupy :D
0
@JanuszKorwinMikke Raczej super, blisko boiska
0
@TheKlucha Chyba listopad
0
@Deviler "nie tylko" no ale trochę by można o piłeczce i o Barcelonie
0
@pt9 Tylną obudowę ma z metalu czy z plastiku?
Mam Xiaomi Pad 7 - fajny, niedrogi sprzęt, który wykorzystuje tylko do rozrywki. Zwykłe, silikonowe etui kupiłem sobie sam z alliexpres. Do tego zwykły rysik za 40zl i bajka
Dodatkowe klawiatury itp pewnie spoko w zadaniach zawodowych, chociaż nie wiem czy do excela i innych tego typu programów juz bym nie wolał jakiegoś małego laptopa
4
@CLS63AMG No i spoko, niech sobie szkolą takich chętnych jak @tbas, naprawdę nie mam nic przeciwko.
Innym niech zostawią wybór, żadne szkolenie nie da nikomu nieśmiertelności na wojnie, gdzie karty rozdawać będą drony, myśliwce, a w ostateczności broń jądrowa. Karabiny i to w rękach amatorów to juz nie te czasy, posłanie ludzi na pewną śmierć i nic więcej
0
@tbas To już kwestia całego sojuszu
0
@tbas no to ty możesz iść chyba w każdym momencie.
Ale tych co nie chcą w to nie mieszajcie
0
@Aragorn33 Przed kim ma się bronić Francja?
4
A i tak mieliśmy problem z rejestracją.
Chora liga
15
@TaughtMule Bernal po roku przerwy da radę xd
21
@RoberDzik Taki system, wyzysk albo inaczej "optymalizacja kosztów " to standard w większości firm.
Wycisną jak cytryne, zapłacą grosze, a jak sie nie podoba to kolejny na twoje miejsce, jak nie Polak to cudzoziemiec
0
@Pestki Gorzej w obronie.
Balde, Araujo, Christensen to szklanki, Cubarsi zjechał z formą, a najlepszy stoper w Arabii.
0
@jeonek Kursik na Hiszpanię był niezły
6
@Roobo Czyli Polska odpada w półfinale, mała niespodzianka
7
4:0 Hiszpania, ale Pedri i Yamal pewnie do 80 minuty na boisku
2
@ElKamil Probierz tak obniżył oczekiwania po prostu
0
@daniel32778 dokladnie, mi też zostali tylko oni.
1
@ToWinaSedziego W sumie o co tyle szumu skoro faktycznie gra u nich zawodnik z takim nazwiskiem? To nie wina Szpaka, ze macie takie skojarzenia :D
0
@damian16161212 No nie twierdzę, ze nie ma takich przypadków
Tylko są też skrajności, bo napiszesz, ze gra słabo to już cie od hejterow wyzywają.
Hejt? Nie
Uzasadniona krytyka? Wskazana :)
0
@damian16161212 Aczkolwiek jeśli krytyka za daną sytuację czy mecz jest uzasadniona to nie wyklucza sie z szacunkiem
Zbyt wielu ludzi popada w skrajności - twój zawodnik, to nie masz prawa powiedzieć nic złego, żadnej krytyki. A to błąd - jak jest za co to chwalisz i w drugą stronę powinno działać to tak samo.
Oczywiście nie mylić ze zwykłym hejtem
0
@D10SLEO Lepiej niech wygrają, bo tylko oni mi zostali na kuponie
6
Tego właśnie wymagaliśmy od Ziela przez te wszystkie lata
0
@JordiAlbion no pewnie, był kluczowy w tej akcji
4
Lewy i Cash dzisiaj to bardziej jak Ekstraklasa, a nie ligi top5
0
Później gadanie, że Robert okazji nie ma
2
I dziś legendarny komentator, pięknie
Tylko ten Kaziu, no trudno
1
Chociaż nie będziemy sie nastawiać na coś więcej niż baraże
0
@Cross999 co to dla nas oznacza? Raczej nie wygramy z Holandią mimo meczu u siebie
0
@Kgorecki2500 Gdyby nie przegrali ostatnio z Finlandią to może byłaby szansa.
Holandia nawet jak dziś zremisuje to ma punkt przewagi i lepszy bilans bramkowy.