LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium Pewnie i tak wsadzi z 20 bramek w lidze
3
Pogoń 4/15pkt, to chyba znów nie będzie ten sezon
0
@Zip No jak kontrakt na 10 lat to chyba coś tam z tej miłości jest
0
@kanver_ Sofascore czy Flashscore -co lepsze?
0
@clyde To załóż Discorda dla La Bamby
2
@Murazor jest globalne ocieplenie, były epoki lodowcowe.
Pytanie czy ludzie mają jakiś większy wpływ, prawdopodobnie nie, a juz na pewno nie garstka(w skali świata) Europejczyków.
Szaleństwo w jakie popadla Europa niestety jedynie zatruje zycie obywateli, 90% świata dalej będzie robić to samo
1
@Eto'o9 R10 Olmo zagrał równie slabo, w poprzednim sezonie też wychodził mu co 2-3 mecz
0
@Shad0wK1ng Może jeszcze ze 2-3 centymetry urośnie
1
@Barca-Messi10 Podziękuj Ferranowi bo pięknie skasował czubkiem buta setke dla rywali :D
1
@brd42 Byle nie ręce w nogi przeciwników jak to Wojtek miał w zwyczaju;)
0
@clyde Nie no, nie chodzi, ze słaby mecz, bo konkrety i trochę show dał.
No ale pajacowac nie musi, sam się martwię, bo o ile teraz nie ma z tym tragedii to jednak coraz bardziej "gwiazdorzy" niestety.
Czy sie w porę opamięta czy zamieni w drugiego Vinicjusa? Zobaczymy
0
@gryfiT. W sensie te podjarki czy krytyka?
0
@Persempretito Bo to byl pierwszy oficjalny mecz
0
@clyde Ta bramka nie ma nic do jego zachowania niestety, więc nie zamknął
4
Zaczeli gwizdać to akurat im wsadził.
Może sie chlop uspokoi i przestanie pajacowac zachowaniem i spamować tym zewniakiem :)
3
Tryb eco w pierwszej kolejce, szkoda
0
@turhiay A może byłoby tylko 1:0, bo wątpię żeby Lewy strzelił tak jak Ferran?
0
@Criss18Barca W zasadzie co za różnica?
0
@damianex10 Trzeba myśleć przed. Mało brakowało do czerwa. Po co? Potrzebne to było na polowie przeciwnika przy 0:2?
0
@KrwawiaceoczyVEB to też
9
@FabianekMrozek Xd
2
Po co takie glupie faule i łapanie kartek
8
Araujo i Fermin do zmiany bo karteczki mogą wyłapać:D
0
Teraz tylko uważać na kontuzje, bo to będą rąbać rowno
1
Negreira kazał mu wykosić Yamala
0
Obrona nadal z papieru, a bez Inigo będzie tylko gorzej.
Mamy super bramkarza, ale strzałów nie do obrony będzie sporo
3
Piękny strzał.
W zasadzie bramka musi być uznana, wszystko było zgodnie z przepisami. Ba, chyba ciężko żeby sędzia przerwał akcje gdy jedna z drużyn ma dużą szansę na gola, bo co wtedy w zamian? Oddanie pilki naszemu bramakrzowi? :D
Jedynie my mogliśmy wybić piłkę, nie zrobili tego, więc gol
1
Ferran strzał życia i nie uznają?
0
Tu już żółta powinna być
0
Yamal zamiast wystawić patelnie na 15 metr to sie bawi w straty