1

@blakkudium Pewnie i tak wsadzi z 20 bramek w lidze

3

Pogoń 4/15pkt, to chyba znów nie będzie ten sezon

0

@Zip No jak kontrakt na 10 lat to chyba coś tam z tej miłości jest

0

@kanver_ Sofascore czy Flashscore -co lepsze?

0

@clyde To załóż Discorda dla La Bamby

2

@Murazor jest globalne ocieplenie, były epoki lodowcowe.
Pytanie czy ludzie mają jakiś większy wpływ, prawdopodobnie nie, a juz na pewno nie garstka(w skali świata) Europejczyków.
Szaleństwo w jakie popadla Europa niestety jedynie zatruje zycie obywateli, 90% świata dalej będzie robić to samo

1

@Eto'o9 R10 Olmo zagrał równie slabo, w poprzednim sezonie też wychodził mu co 2-3 mecz

0

@Shad0wK1ng Może jeszcze ze 2-3 centymetry urośnie

1

@Barca-Messi10 Podziękuj Ferranowi bo pięknie skasował czubkiem buta setke dla rywali :D

1

@brd42 Byle nie ręce w nogi przeciwników jak to Wojtek miał w zwyczaju;)

0

@clyde Nie no, nie chodzi, ze słaby mecz, bo konkrety i trochę show dał.
No ale pajacowac nie musi, sam się martwię, bo o ile teraz nie ma z tym tragedii to jednak coraz bardziej "gwiazdorzy" niestety.
Czy sie w porę opamięta czy zamieni w drugiego Vinicjusa? Zobaczymy

0

@gryfiT. W sensie te podjarki czy krytyka?

0

@Persempretito Bo to byl pierwszy oficjalny mecz

0

@clyde Ta bramka nie ma nic do jego zachowania niestety, więc nie zamknął

4

Zaczeli gwizdać to akurat im wsadził.
Może sie chlop uspokoi i przestanie pajacowac zachowaniem i spamować tym zewniakiem :)

3

Tryb eco w pierwszej kolejce, szkoda

0

@turhiay A może byłoby tylko 1:0, bo wątpię żeby Lewy strzelił tak jak Ferran?

0

@Criss18Barca W zasadzie co za różnica?

0

@damianex10 Trzeba myśleć przed. Mało brakowało do czerwa. Po co? Potrzebne to było na polowie przeciwnika przy 0:2?

0

9

2

Po co takie glupie faule i łapanie kartek

8

Araujo i Fermin do zmiany bo karteczki mogą wyłapać:D

0

Teraz tylko uważać na kontuzje, bo to będą rąbać rowno

1

Negreira kazał mu wykosić Yamala

0

Obrona nadal z papieru, a bez Inigo będzie tylko gorzej.

Mamy super bramkarza, ale strzałów nie do obrony będzie sporo

3

Piękny strzał.

W zasadzie bramka musi być uznana, wszystko było zgodnie z przepisami. Ba, chyba ciężko żeby sędzia przerwał akcje gdy jedna z drużyn ma dużą szansę na gola, bo co wtedy w zamian? Oddanie pilki naszemu bramakrzowi? :D

Jedynie my mogliśmy wybić piłkę, nie zrobili tego, więc gol

1

Ferran strzał życia i nie uznają?

0

Tu już żółta powinna być

0

Yamal zamiast wystawić patelnie na 15 metr to sie bawi w straty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?