1

@Dieselzor drybling też kozak, tylko głowę musi częściej podnosić i nie przesadzać z zagraniami z falsza
Oczywiście wczoraj mógł sobie pozwolić na co chciał, ale w meczach o punkty czasem lepiej podać mniej widowisko ale za to celnie :)

0

@D10SLEO No jak nikt nawet za darmo nie chce

4

I cyk dźwigienkę

0

To było podanie?

Juz świruje z tym zewniakiem

1

@Faro Jest jeszcze Casado

3

@Toretto Też myślę, ze zabraknie lidera w obronie

0

@gora Tak jak z Realem mial 3, a powinien

Każdy się może pomylić :)

1

@Lucerfi Jeszcze Ferran, który robił dobre liczby pod nieobecność Lewego.
No a przecież powoli trzeba sie przyzwyczaić do gry bez Lewego, klasowej 9 za rok raczej nie kupimy

0

@APTAPT Lewemu tez się zdarzało nie trafiać na pustą, spokojnie:D

3

Za te nakładki w sparingu to z miejsca powinno lecieć czerwo

0

@Piotr,1985 Też tak myślę, wjazd w nogę i czysto.
No ale brawo za pressing

0

Chyba juz oficjalnie Puchar Gampera wraca do domu!

0

@patrykzmc2000 A tak serio to sie nie znam:)
Stary Switch znowu slabo wydajnościowo.

0

@APTAPT Właśnie Rashford dał odpowiedź skoro juz wyciagamy wnioski na podstawie takich meczów :)

0

@Filipem W PSG działa to świetnie

0

La zabawa

A Rashford jednak nie takie ciało obce. No i biega 2 razy szybciej niz Lewy

1

@Commando Juz chyba dostaniemy te 50mln? Czy brać 30 jak za Casado i sie nie zastanawiac?

0

@APTAPT Takie wnioski po 2-3 sparingach?

0

@Cygan BRC I cyk za 4mln do Wolfsburga

0

@Nhyz Gdybym zapomniał to bym go skreślił i wypychał z klubu.

A ja po prostu widzę ile mu jeszcze brakuje.

Potencjału mu nie odbieram
Gorzej, ze na kim on ma sie teraz wzorować? Na jeszcze większym "elektryku" Araujo? Szkoda tego Inigo, myślę, ze Cubarsi mógł sie wiele od niego nauczyć

0

@Vurt Bym sie nie zdziwił gdyby go oddali za frajer jakimś Arabom xd

Szwagry to szwagry, są do tego zdolni :/

0

@Nhyz Pod względem charakteru i oddania druzynie to może tak, ale umiejętnościami to raczej wątpię

0

@Pablozeusz No tak, petrodolary dużo lepsze

A tak serio to raczej nie powinno być problemu. Legalny przychód i tyle

0

@Pablozeusz Ale z biznesowego punktu widzenia to takie odpalenie zbiórki na jakiś transfer czy rejestracje by siadło :D
Ustawić cel, pasek postępu zbiórki i pare mln by się mogło uzbierać :D
La Rambla też by coś blikneła

1

@Limaker musi to się przestawić na nieodwalanie baboli w co drugim meczu

2

No dobra, dajcie już mu spokój.
Na boisku z opaską i tak będzie biegał ktoś inny, a w szatni nie musisz mieć opaski żeby pokazać jaja i się odezwać

4

Z tych donejtów chyba sie uzbiera na rejestracje?

0

@patrykzmc2000 Kup Oled, i czekaj na Switcha 2 Oled, bo to co wyszło teraz to plucie fanom w twarz

2

@Konradowskyy i w finale te placki do ogrania ehh

Ten nasz przeklęty gen przegrywu

0

@Cule1234 Ta liga jest serio upośledzona.
No ale pare milionów do podziału pewnie

Serio to patola jakaś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?