0

@arasz1819 Dosyć już tych politycznych żali

0

I gość się kartkuje bez sensu w 19 minucie

1

@szymek029 z takim rywalem to i tak każda nasza drużyna liczyłaby na cud

0

Nic się nie stało...

0

Tu musi być zwycięstwo jeśli mamy myśleć o awansie.

0

@Kgorecki2500 W swoich wypowiedziach to trzeba przyznać, ze Nawrocki sigma.

Rzeczywistość pewnie wszystko zweryfikuje, ale ludziom może się podobać wizerunek silnego przywódcy, a nie ciepłej, "kolorowej" kluchy

0

@Nazio_87 Wstawaj

0

@Damiain Ale odklejka z tym ubiorem xd

2

@Gaucho Do takiego stanu z grafiki to jeszcze 3-4 lata w takim tempie:)

0

@Safrani ależ silniczkom jutro d.. pękną :D

1

Po prostu wiedzą, ze 90% to i tak będą socios, którzy skorzystają ze zniżki

0

@4drian0 Raczej bez sensu pobierać teraz, bo i tak jeszcze kilka aktualizacji do premiery

0

@clyde To jego tradycja akurat

1

@Who_you_mam jakoś bez tych 2-3 bramek głową sobie poradzimy. Może w grze kombinacyjnej da za to więcej

0

@Natenczas nie łatwiej wklepac obie opcje w Google?

0

@RoberDzik wolę ogrywac Casado a nie Bernala - ten pierwszy zagrał sezon na bardzo wysokim poziomie, drugi ledwie kilka spotkań

0

@Adam065 po to żeby zarejestrować Rashforda który jeszcze nic tej drużynie nie dał i mala szansa, ze będzie ważniejszy niż Casado?

0

Wszystko poniżej 80mln będzie kompromitacją i bezsensownym osłabieniem zespołu

1

@kamilop Calkiem serio - 100mln +

Wychowanek po bardzo dobrym sezonie w pierwszej drużynie( chyba lepszym niz każdy sezon Frenkiego u nas)
A może być jeszcze dużo lepszy. Ogólnie pomysł jego sprzedaży uważam za durnowaty(pasuje do szwagrów), ale jeśli juz to tylko za potężne pieniądze.

0

@kamilop 30 czy 50mln będzie kolejną kompromitacją tego zarządu

0

@Kapitan9 Na 99% fake news.

Milionerzy raczej by sie nie bawili w takie coś.

No i w sądzie w styczniu, co to za info :D

0

@Lionel_Messi10 Dajcie mi amigosa to zostanę xd

To tak w skrócie

No ale Leo ma prawo się bawić i dyktować warunki w tak malutkim klubie w porównaniu z Leo.
I tak pewnie będzie ciezko w play offach i odpadną z jakimiś leszczami jak ostatnio, no ale życzę mu jak najlepiej, niech się bawi, bo juz poważnie grać nie musi

0

@Lionel_Messi10 Coś słabiutko chłopaki grają. Za mocno świętowali transfer amigosa De Paula? :D

0

@Gibbon_FCB A właśnie powinno być 1:1

0

@Hshdhrhdh A powinni. Zmiennicy mogą się pokazać, drużyna musi szykować formę na kolejną rundę no i walczą o ważne punkty w rankingu

0

Crvena ich upokorzy

1

50mln niech rzucają za Robercika i odpowiednią kwotę dla niego i byłoby pięknie

0

@LjakRoberciik no i na logikę to jak 2-latek może mieć tyle siły żeby zagryźć kobrę.

Brzmi jak jakiś absurdalny fejk, jeśli to prawdziwe info to serio jakiś cud

1

@Cvzx Prawie dwa lata opóźnienia i to tylko do częściowego otwarcia?

0

@Hshdhrhdh ostatni miesiąc lata przed nami, we wrześniu to juz nawet nie będę miał złudzeń

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?