LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 Dosyć już tych politycznych żali
0
I gość się kartkuje bez sensu w 19 minucie
1
@szymek029 z takim rywalem to i tak każda nasza drużyna liczyłaby na cud
0
Nic się nie stało...
0
Tu musi być zwycięstwo jeśli mamy myśleć o awansie.
0
@Kgorecki2500 W swoich wypowiedziach to trzeba przyznać, ze Nawrocki sigma.
Rzeczywistość pewnie wszystko zweryfikuje, ale ludziom może się podobać wizerunek silnego przywódcy, a nie ciepłej, "kolorowej" kluchy
0
@Nazio_87 Wstawaj
0
@Damiain Ale odklejka z tym ubiorem xd
2
@Gaucho Do takiego stanu z grafiki to jeszcze 3-4 lata w takim tempie:)
0
@Safrani ależ silniczkom jutro d.. pękną :D
1
Po prostu wiedzą, ze 90% to i tak będą socios, którzy skorzystają ze zniżki
0
@4drian0 Raczej bez sensu pobierać teraz, bo i tak jeszcze kilka aktualizacji do premiery
0
@clyde To jego tradycja akurat
1
@Who_you_mam jakoś bez tych 2-3 bramek głową sobie poradzimy. Może w grze kombinacyjnej da za to więcej
0
@Natenczas nie łatwiej wklepac obie opcje w Google?
0
@RoberDzik wolę ogrywac Casado a nie Bernala - ten pierwszy zagrał sezon na bardzo wysokim poziomie, drugi ledwie kilka spotkań
0
@Adam065 po to żeby zarejestrować Rashforda który jeszcze nic tej drużynie nie dał i mala szansa, ze będzie ważniejszy niż Casado?
0
Wszystko poniżej 80mln będzie kompromitacją i bezsensownym osłabieniem zespołu
1
@kamilop Calkiem serio - 100mln +
Wychowanek po bardzo dobrym sezonie w pierwszej drużynie( chyba lepszym niz każdy sezon Frenkiego u nas)
A może być jeszcze dużo lepszy. Ogólnie pomysł jego sprzedaży uważam za durnowaty(pasuje do szwagrów), ale jeśli juz to tylko za potężne pieniądze.
0
@kamilop 30 czy 50mln będzie kolejną kompromitacją tego zarządu
0
@Kapitan9 Na 99% fake news.
Milionerzy raczej by sie nie bawili w takie coś.
No i w sądzie w styczniu, co to za info :D
0
@Lionel_Messi10 Dajcie mi amigosa to zostanę xd
To tak w skrócie
No ale Leo ma prawo się bawić i dyktować warunki w tak malutkim klubie w porównaniu z Leo.
I tak pewnie będzie ciezko w play offach i odpadną z jakimiś leszczami jak ostatnio, no ale życzę mu jak najlepiej, niech się bawi, bo juz poważnie grać nie musi
0
@Lionel_Messi10 Coś słabiutko chłopaki grają. Za mocno świętowali transfer amigosa De Paula? :D
0
@Gibbon_FCB A właśnie powinno być 1:1
0
@Hshdhrhdh A powinni. Zmiennicy mogą się pokazać, drużyna musi szykować formę na kolejną rundę no i walczą o ważne punkty w rankingu
0
Crvena ich upokorzy
1
50mln niech rzucają za Robercika i odpowiednią kwotę dla niego i byłoby pięknie
0
@LjakRoberciik no i na logikę to jak 2-latek może mieć tyle siły żeby zagryźć kobrę.
Brzmi jak jakiś absurdalny fejk, jeśli to prawdziwe info to serio jakiś cud
1
@Cvzx Prawie dwa lata opóźnienia i to tylko do częściowego otwarcia?
0
@Hshdhrhdh ostatni miesiąc lata przed nami, we wrześniu to juz nawet nie będę miał złudzeń