LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Iga może jej przebijać w środek, a i tak w 2-3 podaniu rywalka albo metrowy out albo środek siatki. Ależ psycha siadła
0
Rywalka się budzi, ale zaliczka już jest
1
Kiedy finał Wimbledonu? Zaraz po tej rozgrzewce z jakąś amatorką?
0
@barcelonaLM i 25 raz o selekcjonerze gadają?
0
Trochę nuda jak 2/3 "wymian" zaczyna i kończy się na serwisie
2
Ogólnie dobre zachowanie Flicka, ale zostajemy z 3 bramkarzami walczącymi o skład, a innych pozycji nie wzmocnimy, bo brakuje kasy na rejestrację.
3
@Rastafarnianin Nauczka żeby nie jeździć nad polskie morze, no chyba, ze na emeryturze "pooddychać" i pospacerować :)
4
No takiego spacerku Igi to sie nie spodziewałem. Jest szansa na historyczny triumf w finale
1
Kursik na Bencic bardzo przyjemny(3.75), a to będzie raczej wyrównany mecz.
Dziwne, ze widzą w Idze taką faworytkę
0
@Lewy952468xx W sumie Fermin też gra na tych pozycjach
1
@Coutinho007 w czerwcu był pazdziernik. W sierpniu chyba grudnia nie będzie
0
@Greenalley W poprzednim grali kupe caly sezon a i tak stracili tylko kilka punktów do nas w przeciągu całej ligi
3
@FiscaelBarca Ale szczerze? I tak potrzebujemy głównie zmiennika dla Raphy, anie kogoś do pierwszego składu.
Z takimi liczbami to nawet, nawet, a te 20-30 minut w meczu by wybiegał:D
2
@BorzyKrzys Jak syir ubezpieczyli to pieniążki dostaną
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Czy są jacyś profesjonaliści tam w biurach FC Barcelony?
0
@lajcior Dobra, jeszcze 5mln w zmiennych
0
@Yoshi94 Nawet bym dopłacił z 20mln
3
@Starrk No niestety. Niby to młody chlopaczek, teraz ma wakacje i trochę poszaleć może, ale jesli u 17-latka juz takie "zapędy" jak u Neymara w zabawowym "prime" no to slabo.
A ogromne pieniądze on dopiero zacznie zarabiać .
Genialny pilkarz, niestety ciężko być optymistą i wróżyć mu długą karierę i 20 lat w jednym klubie
0
@Fantastyczny Chłopiec to nie Sony Ericsson z 2004 roku
2
Polska zniszczy nawet sztuczną inteligencję. Co sie odwala z tym Grokiem?
Musk chyba musi mu wgrać ustawienia fabryczne. No ale trzeba przyznać, ze ma niezłą gadkę :)
1
@CarlesLegend5 Chyba spore znaczenie ma to czy grasz mecz u siebie czy na wyjeździe, takie odniosłem wrażenie
4
@Laminedependencia I wtedy Olmo za 60 baniek, dający lepsze liczby niż Nico na ławkę? Też nie bardzo
2
@Demazo Z Coutinho nie chcieli nas wydymać - po prostu nie chcieli oddawać chyba najlepszego zawodnika, a jeśli już musieli to zrobić to za porządne pieniądze.
Kwota za Diaza też ma na celu nas zniechęcić, ale jeśli jednak sie skusimy to cóż, im też sie to wtedy opłaci
1
@vangoor Optymistycznie, na moje to za żadne pieniądze nam go nie sprzedadzą
0
Piękny tydzień zapowiada sie w pogodzie, współczuję tym, którzy wybrali sie nad polskie morze :)
Czerwiec jesienny, część lipca też sie taka zapowiada. Może i planeta płonie, ale Polska jeszcze długo nie będzie ciepłym i słonecznym krajem, niestety.
Nie dość, ze od października do maja to jest taka jedna długa, ponura jesień, która ciągnie się bez końca to jeszcze lato w kratkę.
4
@FCB24 Pytanie co Yamal pokazuje w szatni i jak przykłada sie do pracy w ciągu sezonu.
Teraz Yamal ma wakacje i Flickowi nic do tego.
Też mi sie nie podoba zachowanie Yamala, ewidentnie brakuje tam dojrzałej ojcowskiej ręki, ale zobaczymy co przyniesie nowy sezon. Na szczęście urodziny Yamala przypadają w trakcie przerwy między sezonami :)
0
A Liverpool poprosi o 80mln i albo przepłacimy albo nic z tego nie będzie
0
@tbas No właśnie wypłynęły jakieś faktury na koszt państwa czy to tylko domysły?
Bo samo miejsce to raczej spoko, pytanie czy oplacili ze swoich czy z publicznych
1
@malicinho Jeszcze cud, ze sie ten Yamal "zrespił" na prawej stronie, bo bysmy nie mieli żadnego skrzydła na poziomie