0

@LjakRoberciik no i na logikę to jak 2-latek może mieć tyle siły żeby zagryźć kobrę.

Brzmi jak jakiś absurdalny fejk, jeśli to prawdziwe info to serio jakiś cud

1

@Cvzx Prawie dwa lata opóźnienia i to tylko do częściowego otwarcia?

0

@Hshdhrhdh ostatni miesiąc lata przed nami, we wrześniu to juz nawet nie będę miał złudzeń

0

@Jonyx Najpierw to trzeba znaleźć zmiennika

0

@Alo_Vi No i zawaliły po całości, za takie karne zasłużenie przegrały.

0

Termin to jest teraz klarowny - 4 kolejka, którą gramy u siebie. Jeśli się nie wyrobią i będziemy na szybko szukać stadiony to będzie kolejna kompromitacja

0

@PeterMaro Inna sprawa, ze z bólami pleców i koniecznością operacji to i tak nikt by się na niego nie skusił, szczególnie płacąc mu porownywalne pieniądze co tutaj.

Niestety ma wazny kontrakt (dość wysoki) i może z niego korzystać.

0

@Alo_Vi Umiejętności mają dużo do strzelania karnych, do zarobków też.
Mężczyźni zarabiają dużo ze względu na popularność, a popularność zawdzięczają umiejętnościom.

Jeśli mało osób chce oglądać damską piłkę, a jak juz to płacąc za bilet smieszne pieniądze to niestety zarobków nie będzie jak u piłkarzy.

0

@Alo_Vi Wystarczyło te karne strzelać przy słupku, ale wolały ładować przed siebie metr od srodka bramki.

0

@Cvzx Jaka zgoda? Przecież jest pełen optymizm i wracamy w 4(?) kolejce na Camp Nou.
Oczywiście, że będą kombinować kilka-kilkanaście dni przed:)

1

@aldewir Tylko to chyba trochę inna historia. On nie był czasem wychowankiem, który wrócił na zakończenie kariery?
A Bednarek to po prostu randomowy sredniak

1

@Culer9002 Jakoś nie pasuje mi ten transfer do Porto. Ten klub raczej kojarzy mi sie ze stawianiem na młodszych, perspektywicznych zawodników, a tu kupują 29-letniego Bednarka, który przez całą swoją karierę był po prostu średni i juz lepszy nie będzie

@FcPortoFan1999 Opinia?

0

@FcPortoFan1999 Kogo obstawiasz jako mistrza w Ekstraklasie w tym sezonie?
Wróci wielka Legia?

0

@Cvzx Ukradła jak karzeł Messi. Macki Laporty

22

Nie byłem zwolennikiem tego transferu, ale skoro nie stać nas na poważne transfery to lepszy Rashford niż nikt.
W zasadzie zerowe ryzyko, nie wtopimy chociaż grubych milionów.
Oczywiście ma szansę odpalić pod wodzą Flicka, większość naszych zawodników wskoczyła na wyższy poziom niz u Xaviego.

Rozczarowania nie będzie, oby było miłe zaskoczenie :)

2

@Sysia11 tu nie chodziło o sile ale o to, ze strzelały metr od srodka bramki.


0

Koszmar dla piłkarek Barcelony.
Przegrany finał LM, przegrany finał ME

0

0 precyzji
O wyczucie bramkarki też je nie podejrzewam

Po prostu walą na pałę licząc, ze bramkarka rzuci sie w drugą stronę

Za te karne to tu obie drużyny powinny przegrać

2

Co to bylo

Cinema

0

Nie no, takie slabe strzały jak sie wyczuje to juz trzeba bronić:)

0

Trzeba sprawdzić czy nie było podwójnego dotknięcia :)

O kurde, faktycznie:D

0

Tylko po co takie newsy?
Mamy Rashforda, a to definitywnie wyklucza transfer innego skrzydłowego

1

Byle do karnych, chętnie obejrzę ten kabaret :)

5

@Arden Bramkarz to ma bronić, z podaniami na 10 metrów raczej też sobie poradzi

1

Japonki po prostu zwykłe przebicie piłki na drugą stronę i as serwisowy na wagę wygrania seta. Różnica poziomów kolosalna między męską i żeńską siatkówką

1

@dzrpn I jak coś to Xiaomi 15 duuuuzo lepsze

0

@Filipem My nawet elektrowni atomowej nie mamy w 2025roku

0

2

@Kapitan9 tylko zdrowie... Jak gra to jest zawodnikiem do podstawowej 11

2

@Bolton byle udało sie go zarejestrować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?