0

@tbas co nie zmienia faktu, ze im ta murawa nie przeszkadza w ich taktyce - nam owszem

0

@turhiay Ja też niczego nie zawalilem w tym meczu, dajcie mi kontrakt

0

@tbas Ma 2 dobre "10" w drużynie to na siłę wciska tam Raphe, a Rashford, który jeszcze nic w tej drużynie nie pokazał zaczyna od pierwszej minuty, słabo

0

@tbas Levante wymienia jakieś 5 razy mniej podań więc im ta murawa mniej przeszkadza. Laga do przodu na uwolnienie i tyle, tak to będzie wyglądać w drugiej połowie

1

@Andi18 A z lepszych kto przyszedł? Garcia za Wojtka? Na upartego może tak.
Jednak odszedl najlepszy stoper w drużynie za całe 0 euro i nikogo w niego miejsce nie sprowadziliśmy

0

@Herato Za skład duży minus

0

@Cules69 Więc nie bardzo rozumiem czemu zaczyna i pierwszym składzie kosztem zawodników, którzy coś już udowodnili w Barcelonie

0

@SelloutCrowd A mało to spotkań Lewy wyglądał jak ciało obce w tej drużynie?
Liczby go bronią tak jak Ferrana na wiosnę

0

@Szmulek od wiosny

8

Oddali najlepszego stopera za darmo do Arabii, ja tam się nastawiłem, ze będziemy tracić po 2 bramki na mecz

1

@Barca_bwo Dokładnie, może zawalać mecze

0

@Cules69 a ile mniej bramek niż Rafa w te 10 spotkań?

0

@Faro Fermin więcej pokazał w poprzednich meczach niż Rashford

2

@DonCarletto Szkoda, że lato w tym roku nie przyszło

0

@escarabajo Bayer to nie wiem czy sie na puchary zalapie w przyszłym sezonie

3

Prędzej sprzedałbym Fermina za 80mln niz Casado za 30-40mln

No ale jeśli oboje zostają to bardzo dobra informacja, sezon jest długi

0

@Rifek A jak się połamią w LM w wyjazdowym meczu albo na KMS? Wtedy przecież są ubezpieczeni, nawet poza Hiszpanią

28

@Kgorecki2500 ehh te silniczki :)

6

30mln za objawienie poprzedniego sezonu. No tak, kto jak nie szwagry.
Bernal i Gavi po więzadłach robią tłok w pomocy... Wyleci De Jong albo Pedri(tfu) i nagle nie będzie sensownego zmiennika, bo Gavi będzie biegał jak kurczak bez głowy.
Jak ten klub ma mieć pieniądze

0

@mordini123 Przecież cały Wrestling jest kabaretem, więc nie ma sie co nazw czepiać

0

@Kgorecki2500 Do zwiedzania i emeryckich spacerków to spoko, ale po plażować się to srednio, trzeba mieć mega farta do pogody

0

@Murazor W sumie to faktycznie większość odchodzi za darmo :D

0

@yoli Bez przesady, to nie były zerwane więzadła

1

30mln za podstawowego pomocnika Barcelony w jakże udanym sezonie. Kpina

0

Obrona z papieru, male szanse na LM niestety

5

@Pawci023x W dodatku nie masz też kilkunastu milionów euro na koncie :/

2

@Metempsychosis Dla każdego pod wplywem powinna być kara minimum 3 jego miesięcznych pensji, pewnie dostali 2k mandatu i wszystko ok

0

Rozumiem newsy o Leo Messim, ale o najemniku Neymarze, który dłużej grał w PSG niż u nas?

0

@ShawnC to i tak drogo, myslalem ze mają prawie darmo

1

@FCBparasiempre multimilioner i wciąż młody człowiek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?