LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas co nie zmienia faktu, ze im ta murawa nie przeszkadza w ich taktyce - nam owszem
0
@turhiay Ja też niczego nie zawalilem w tym meczu, dajcie mi kontrakt
0
@tbas Ma 2 dobre "10" w drużynie to na siłę wciska tam Raphe, a Rashford, który jeszcze nic w tej drużynie nie pokazał zaczyna od pierwszej minuty, słabo
0
@tbas Levante wymienia jakieś 5 razy mniej podań więc im ta murawa mniej przeszkadza. Laga do przodu na uwolnienie i tyle, tak to będzie wyglądać w drugiej połowie
1
@Andi18 A z lepszych kto przyszedł? Garcia za Wojtka? Na upartego może tak.
Jednak odszedl najlepszy stoper w drużynie za całe 0 euro i nikogo w niego miejsce nie sprowadziliśmy
0
@Herato Za skład duży minus
0
@Cules69 Więc nie bardzo rozumiem czemu zaczyna i pierwszym składzie kosztem zawodników, którzy coś już udowodnili w Barcelonie
0
@SelloutCrowd A mało to spotkań Lewy wyglądał jak ciało obce w tej drużynie?
Liczby go bronią tak jak Ferrana na wiosnę
0
@Szmulek od wiosny
8
Oddali najlepszego stopera za darmo do Arabii, ja tam się nastawiłem, ze będziemy tracić po 2 bramki na mecz
1
@Barca_bwo Dokładnie, może zawalać mecze
0
@Cules69 a ile mniej bramek niż Rafa w te 10 spotkań?
0
@Faro Fermin więcej pokazał w poprzednich meczach niż Rashford
2
@DonCarletto Szkoda, że lato w tym roku nie przyszło
0
@escarabajo Bayer to nie wiem czy sie na puchary zalapie w przyszłym sezonie
3
Prędzej sprzedałbym Fermina za 80mln niz Casado za 30-40mln
No ale jeśli oboje zostają to bardzo dobra informacja, sezon jest długi
0
@Rifek A jak się połamią w LM w wyjazdowym meczu albo na KMS? Wtedy przecież są ubezpieczeni, nawet poza Hiszpanią
28
@Kgorecki2500 ehh te silniczki :)
6
30mln za objawienie poprzedniego sezonu. No tak, kto jak nie szwagry.
Bernal i Gavi po więzadłach robią tłok w pomocy... Wyleci De Jong albo Pedri(tfu) i nagle nie będzie sensownego zmiennika, bo Gavi będzie biegał jak kurczak bez głowy.
Jak ten klub ma mieć pieniądze
0
@mordini123 Przecież cały Wrestling jest kabaretem, więc nie ma sie co nazw czepiać
0
@Kgorecki2500 Do zwiedzania i emeryckich spacerków to spoko, ale po plażować się to srednio, trzeba mieć mega farta do pogody
0
@Murazor W sumie to faktycznie większość odchodzi za darmo :D
0
@yoli Bez przesady, to nie były zerwane więzadła
1
30mln za podstawowego pomocnika Barcelony w jakże udanym sezonie. Kpina
0
Obrona z papieru, male szanse na LM niestety
5
@Pawci023x W dodatku nie masz też kilkunastu milionów euro na koncie :/
2
@Metempsychosis Dla każdego pod wplywem powinna być kara minimum 3 jego miesięcznych pensji, pewnie dostali 2k mandatu i wszystko ok
0
Rozumiem newsy o Leo Messim, ale o najemniku Neymarze, który dłużej grał w PSG niż u nas?
0
@ShawnC to i tak drogo, myslalem ze mają prawie darmo
1
@FCBparasiempre multimilioner i wciąż młody człowiek