LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Quahoo Tak było, nie zmyślam
1
@Cules69 Real pewnie będzie taką drużyną jaką my byliśmy w poprzednim sezonie, a u nas się trochę "porozjezdza" ta drużyna chyba
0
@Tasde Dlatego Messi był geniuszem - zawsze mial wyliczony najlepszy sposób na daną akcję:D
0
@Gibbon_FCB Ogólnie to trzeba by porównać ich skuteczność w sytuacjach sam na sam. Lewy też wybitny pod tym względem nie jest, a i jakieś dziwne kiksy się trafiają.
Jestem ciekaw jak wyglądają takie statystyki w ich przypadku
3
Pięknych mają tych skrzydlowych w PSG - szybkość, technika, drybling.
Dla nas lepiej jeśli nie będą dostępni w meczu z nami
4
Skład jak za Koemana
0
@damian16161212 A ja kocham kibiców, którzy sprzedawali Fermina, bo przecież Rapha na 10, a Rashford na LS. To nawet nie szybka ocena co przekonanie o jego sukcesie u nas, też niezdrowe
0
@Czyhrynski ograniczenia na polskich drogach w wielu przypadkach są bez sensu
0
@RosjaninBut No i Tuskowi(i nie tylko jemu i nie tylko koalicji) ta wojenka i podziały się udają skoro nawet tutaj w komentarzach polityczne rozwolnienie...
0
@Herato Może spuchną a może sie rozkręcą
2
@4Fabregas4 Hmm być może w klubie Yamal był w pełni zdrowy, więc trener korzystal w 100% z zawodnika na samym początku sezonu?
Sugerujesz, ze powinien dostać odpoczynek w 2 czy 3 meczu sezonu?
4
Szczerze to nie rozumiem jak sam zawodnik mógł sie na to zgodzić. Na jego miejscu położyłbym sie na boisku i poprosił o zmianę.
Wiem, ze młody i ambitny, ale aż tak glupi?
Oczywiście sztab Hiszpanii to już całkiem..
2
@BillyButcher Chciał, miał potrzebę? Spoko, szanuje
Nie rozumiem, ale skoro taka jego wolna wola to nic tylko życzyć powodzenia
0
@kubix05 Oby rozgrywki LM stały sie normalnością, a nie świętem dla chociaż jednego z polskich klubów
0
@CLS63AMG "Czas na oswojenie społeczeństwa z czasami w jakich żyjemy i przeszkolenie chętnych, nie tylko ze strzelania, bo nie każdy się do tego nadaje, ale do tego wszystkiego co się dzieje na zapleczu: łączność, logistyka, pomoc obywatelska. "
Dosłownie odnioslem sie do fragmentu twojego komentarza, sam zaznaczasz bardzo ważną kwestię - "CHĘTNYCH"
Nie wiem czy ja nie umiem czytać czy raczej ty pisać tego co chcesz przekazać, skoro po paru minutach już masz jakieś niezgodności
0
@tbas Sorry, że dopiero teraz
"w sumie to ja nawet bym chciał, może dzieciaki wyjdą z TikToka i zobaczą ten wojskowy świat od środka."
Nic tu o Ukrainie ani "krzykaczach" nie widze, o tym czy lepiej wojna u nich czy u nas też nie, z pierwotnego posta w dyskusji też nic takiego nie wynika.
Także nie wiem co tu mogę jeszcze bardziej doczytać ze zrozumieniem, być może w innej dyskusji rozwinales ten temat, ale tam mnie nie było, odniosłem się tylko do tego co widziałem.
Ale skoro rozwinales temat to mogę sie odnieść - oczywiście, że lepiej żeby ta wojny była w Ukrainie niż u nas i powinniśmy zrobić wszystko by tak zostało. Chyba nikogo nie trzeba o tym przekonywać, a nawet jeśli to niekoniecznie wysyłając takie osoby na przymusowe szkolenia czy na front.
0
@Eklerek to ile za to to punktów dostałeś?
I co to za sposób ustawiania notatek w budziku? :D
1
Komentarz usunięty
2
@Safrani Jeśli juz musis schodzić na złą drogę to bierz Iphona 17 - dojechał technologicznie do reszty flagowcow w tym budżecie no i właśnie nie kosztuje fortuny jak wersje Pro czy Max
0
@Kgorecki2500 to ty chyba w żabce robisz zakupy :D
0
@JanuszKorwinMikke Raczej super, blisko boiska
0
@TheKlucha Chyba listopad
0
@Deviler "nie tylko" no ale trochę by można o piłeczce i o Barcelonie
0
@pt9 Tylną obudowę ma z metalu czy z plastiku?
Mam Xiaomi Pad 7 - fajny, niedrogi sprzęt, który wykorzystuje tylko do rozrywki. Zwykłe, silikonowe etui kupiłem sobie sam z alliexpres. Do tego zwykły rysik za 40zl i bajka
Dodatkowe klawiatury itp pewnie spoko w zadaniach zawodowych, chociaż nie wiem czy do excela i innych tego typu programów juz bym nie wolał jakiegoś małego laptopa
4
@CLS63AMG No i spoko, niech sobie szkolą takich chętnych jak @tbas, naprawdę nie mam nic przeciwko.
Innym niech zostawią wybór, żadne szkolenie nie da nikomu nieśmiertelności na wojnie, gdzie karty rozdawać będą drony, myśliwce, a w ostateczności broń jądrowa. Karabiny i to w rękach amatorów to juz nie te czasy, posłanie ludzi na pewną śmierć i nic więcej
0
@tbas To już kwestia całego sojuszu
0
@tbas no to ty możesz iść chyba w każdym momencie.
Ale tych co nie chcą w to nie mieszajcie
0
@Aragorn33 Przed kim ma się bronić Francja?
4
A i tak mieliśmy problem z rejestracją.
Chora liga
15
@TaughtMule Bernal po roku przerwy da radę xd