0

@Quahoo Tak było, nie zmyślam

1

@Cules69 Real pewnie będzie taką drużyną jaką my byliśmy w poprzednim sezonie, a u nas się trochę "porozjezdza" ta drużyna chyba

0

@Tasde Dlatego Messi był geniuszem - zawsze mial wyliczony najlepszy sposób na daną akcję:D

0

@Gibbon_FCB Ogólnie to trzeba by porównać ich skuteczność w sytuacjach sam na sam. Lewy też wybitny pod tym względem nie jest, a i jakieś dziwne kiksy się trafiają.
Jestem ciekaw jak wyglądają takie statystyki w ich przypadku

3

Pięknych mają tych skrzydlowych w PSG - szybkość, technika, drybling.
Dla nas lepiej jeśli nie będą dostępni w meczu z nami

4

Skład jak za Koemana

0

@damian16161212 A ja kocham kibiców, którzy sprzedawali Fermina, bo przecież Rapha na 10, a Rashford na LS. To nawet nie szybka ocena co przekonanie o jego sukcesie u nas, też niezdrowe

0

@Czyhrynski ograniczenia na polskich drogach w wielu przypadkach są bez sensu

0

@RosjaninBut No i Tuskowi(i nie tylko jemu i nie tylko koalicji) ta wojenka i podziały się udają skoro nawet tutaj w komentarzach polityczne rozwolnienie...

0

@Herato Może spuchną a może sie rozkręcą


2

@4Fabregas4 Hmm być może w klubie Yamal był w pełni zdrowy, więc trener korzystal w 100% z zawodnika na samym początku sezonu?
Sugerujesz, ze powinien dostać odpoczynek w 2 czy 3 meczu sezonu?


4

Szczerze to nie rozumiem jak sam zawodnik mógł sie na to zgodzić. Na jego miejscu położyłbym sie na boisku i poprosił o zmianę.
Wiem, ze młody i ambitny, ale aż tak glupi?

Oczywiście sztab Hiszpanii to już całkiem..

2

@BillyButcher Chciał, miał potrzebę? Spoko, szanuje
Nie rozumiem, ale skoro taka jego wolna wola to nic tylko życzyć powodzenia

0

@kubix05 Oby rozgrywki LM stały sie normalnością, a nie świętem dla chociaż jednego z polskich klubów

0

@CLS63AMG "Czas na oswojenie społeczeństwa z czasami w jakich żyjemy i przeszkolenie chętnych, nie tylko ze strzelania, bo nie każdy się do tego nadaje, ale do tego wszystkiego co się dzieje na zapleczu: łączność, logistyka, pomoc obywatelska. "

Dosłownie odnioslem sie do fragmentu twojego komentarza, sam zaznaczasz bardzo ważną kwestię - "CHĘTNYCH"
Nie wiem czy ja nie umiem czytać czy raczej ty pisać tego co chcesz przekazać, skoro po paru minutach już masz jakieś niezgodności

0

@tbas Sorry, że dopiero teraz

"w sumie to ja nawet bym chciał, może dzieciaki wyjdą z TikToka i zobaczą ten wojskowy świat od środka."

Nic tu o Ukrainie ani "krzykaczach" nie widze, o tym czy lepiej wojna u nich czy u nas też nie, z pierwotnego posta w dyskusji też nic takiego nie wynika.

Także nie wiem co tu mogę jeszcze bardziej doczytać ze zrozumieniem, być może w innej dyskusji rozwinales ten temat, ale tam mnie nie było, odniosłem się tylko do tego co widziałem.

Ale skoro rozwinales temat to mogę sie odnieść - oczywiście, że lepiej żeby ta wojny była w Ukrainie niż u nas i powinniśmy zrobić wszystko by tak zostało. Chyba nikogo nie trzeba o tym przekonywać, a nawet jeśli to niekoniecznie wysyłając takie osoby na przymusowe szkolenia czy na front.


0

@Eklerek to ile za to to punktów dostałeś?

I co to za sposób ustawiania notatek w budziku? :D

1

Komentarz usunięty

2

@Safrani Jeśli juz musis schodzić na złą drogę to bierz Iphona 17 - dojechał technologicznie do reszty flagowcow w tym budżecie no i właśnie nie kosztuje fortuny jak wersje Pro czy Max

0

@Kgorecki2500 to ty chyba w żabce robisz zakupy :D

0

@JanuszKorwinMikke Raczej super, blisko boiska

0

@TheKlucha Chyba listopad

0

@Deviler "nie tylko" no ale trochę by można o piłeczce i o Barcelonie

0

@pt9 Tylną obudowę ma z metalu czy z plastiku?
Mam Xiaomi Pad 7 - fajny, niedrogi sprzęt, który wykorzystuje tylko do rozrywki. Zwykłe, silikonowe etui kupiłem sobie sam z alliexpres. Do tego zwykły rysik za 40zl i bajka
Dodatkowe klawiatury itp pewnie spoko w zadaniach zawodowych, chociaż nie wiem czy do excela i innych tego typu programów juz bym nie wolał jakiegoś małego laptopa

4

@CLS63AMG No i spoko, niech sobie szkolą takich chętnych jak @tbas, naprawdę nie mam nic przeciwko.
Innym niech zostawią wybór, żadne szkolenie nie da nikomu nieśmiertelności na wojnie, gdzie karty rozdawać będą drony, myśliwce, a w ostateczności broń jądrowa. Karabiny i to w rękach amatorów to juz nie te czasy, posłanie ludzi na pewną śmierć i nic więcej

0

@tbas To już kwestia całego sojuszu

0

@tbas no to ty możesz iść chyba w każdym momencie.
Ale tych co nie chcą w to nie mieszajcie

0

@Aragorn33 Przed kim ma się bronić Francja?

4

A i tak mieliśmy problem z rejestracją.

Chora liga

15

@TaughtMule Bernal po roku przerwy da radę xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?