0

@mordini123 tym razem z kobietą?

0

@mordini123 Messi co eliminacje oprócz slabiakow miał Brazylię, Chile czy Urugwaj, a w przypadku Crisa najmocniejsi to jakaś Austria czy Szwecja, a do tego polowa meczów z polamatorami z Andory, Malty czy Liechtensteinu.

4

@Herato Oj dobije, dosłownie

0

@tbas Ale jak to? Przecież Fermin out, Rapha na "10", a Rashford na LS

0

@TR3YWAY i wielu ludziom podoba sie szarówka o 17 i jesienna szarość - jedna z najbardziej niepojętych dla mnie spraw

2

@supraomnes1 Zasadniczo nie powinno mieć to większego znaczenia, ale skoro mamy bramkarzy na tym poziomie, ale w lepszych ligach to rozumiem decyzję.

0

@davidek1997 chyba nas na to nie stać

2

@mekston No dobra, ale szczerze to nadal to się wydaje absurdalną kwotą moim zdaniem

Tak samo jak te wszystkie ławki, kosze na śmieci, wiaty przystankowe...szkoda gadać

1

@Arden Mnie zastanawia coś innego - jak kur... malowanie schodów może kosztować 120tys zlotych i w dodatku po 4 latach nadają sie znowu do malowania.
Masakra jak przepala sie publiczne pieniądze

1

@Starrk To zależy w jakim wieku dziecka takie tematy

0

@Kyonego ??? Wtf

2

Skorupski też sie nie popisał, pusty przelot, zostawił pustą bramkę

0

I już stare demony, co do przodu to beznadziejna strata, naiwne, proste granie
Po prostu nie umiemy inaczej

0

@kamiVeB jeszcze sie nie zmęczyli

1

@macio_944 jeśli zależy ci na wyniku to juz możesz wyłączyć, przepier.. to, wiadomo

0

Biednie ten nasz skład wygląda, odejdzie Lewy(który w kadrze też juz nie dowozi od pewnego czasu) i juz w ogóle będzie słabiutko

Holendrzy może 2-3 naszych zawodników kojarzą oprócz Lewego

0

Z taką obroną to my średnio 2.5 gola na mecz bedziemy tracić

16

@Konradowskyy Sugerujesz mu"czystą hipokryzję", bo wlasnie pokazal hipokryzję wyborców PO?
No to ładne fikołki

0

@Bobo25 no ale kampanię Rafalkowi zrobili

0

@LambiPL A to pech

3

Dobrze, że szwagry dobrze wzmocniły tą pozycję w czasie okienka, nie od dziś wiadomo, że mieliśmy tam braki

Prawda?

0

@JanZagloba 4 gole w ostatnich 48 spotkaniach ligowych? Ale Legia napadziora wzięła xd

1

@Lanosss "almost"

0

@Guillegavira No niestety, ale odejście Inigo to ocena niedostateczna skoro nie sprowadzili nikogo w jego miejsce.
Na plus w zasadzie jedynie Joan Garcia, Rashford to niewiadoma z dużą pensją, a większość odejść to rozwiązania kontraktu lub śmieszne pieniądze

0

@TridenteMSN Zdecydowanie wolałbym nie zarejestrować Rashforda niż stracić filar defensywy.
Joana i tak by zarejestrowali.
Także po prostu amatorka

0

A najlepszy stoper "za frajer" oddany do Arabii. Milo z ich strony, ze puścili Inigo, ale chyba w pierwszej kolejności powinni dbać o interesy klubu i drużyny. Z dosyć dziurawej defensywy wyjeli najlepszego zawodnika, kryminał

0

@PietrasCoelho jak inna, przecież my LS szukaliśmy

1

@beter2 już chyba za późno na transfery do klubu, kogo teraz znajdą?

0

@PatrychoO O ile ma to jesli nie jest to Xiaomi albo inny chiński smartfon gdzie można spotkać indukcyjne 40-50W to w Samsungu, Pixelu czy Iphonie jakieś śmieszne 10-15 W xd

0

@D10SLEO Jedna zleci na PSO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?