LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mordini123 tym razem z kobietą?
0
@mordini123 Messi co eliminacje oprócz slabiakow miał Brazylię, Chile czy Urugwaj, a w przypadku Crisa najmocniejsi to jakaś Austria czy Szwecja, a do tego polowa meczów z polamatorami z Andory, Malty czy Liechtensteinu.
4
@Herato Oj dobije, dosłownie
0
@tbas Ale jak to? Przecież Fermin out, Rapha na "10", a Rashford na LS
0
@TR3YWAY i wielu ludziom podoba sie szarówka o 17 i jesienna szarość - jedna z najbardziej niepojętych dla mnie spraw
2
@supraomnes1 Zasadniczo nie powinno mieć to większego znaczenia, ale skoro mamy bramkarzy na tym poziomie, ale w lepszych ligach to rozumiem decyzję.
0
@davidek1997 chyba nas na to nie stać
2
@mekston No dobra, ale szczerze to nadal to się wydaje absurdalną kwotą moim zdaniem
Tak samo jak te wszystkie ławki, kosze na śmieci, wiaty przystankowe...szkoda gadać
1
@Arden Mnie zastanawia coś innego - jak kur... malowanie schodów może kosztować 120tys zlotych i w dodatku po 4 latach nadają sie znowu do malowania.
Masakra jak przepala sie publiczne pieniądze
1
@Starrk To zależy w jakim wieku dziecka takie tematy
0
@Kyonego ??? Wtf
2
Skorupski też sie nie popisał, pusty przelot, zostawił pustą bramkę
0
I już stare demony, co do przodu to beznadziejna strata, naiwne, proste granie
Po prostu nie umiemy inaczej
0
@kamiVeB jeszcze sie nie zmęczyli
1
@macio_944 jeśli zależy ci na wyniku to juz możesz wyłączyć, przepier.. to, wiadomo
0
Biednie ten nasz skład wygląda, odejdzie Lewy(który w kadrze też juz nie dowozi od pewnego czasu) i juz w ogóle będzie słabiutko
Holendrzy może 2-3 naszych zawodników kojarzą oprócz Lewego
0
Z taką obroną to my średnio 2.5 gola na mecz bedziemy tracić
16
@Konradowskyy Sugerujesz mu"czystą hipokryzję", bo wlasnie pokazal hipokryzję wyborców PO?
No to ładne fikołki
0
@Bobo25 no ale kampanię Rafalkowi zrobili
0
@LambiPL A to pech
3
Dobrze, że szwagry dobrze wzmocniły tą pozycję w czasie okienka, nie od dziś wiadomo, że mieliśmy tam braki
Prawda?
0
@JanZagloba 4 gole w ostatnich 48 spotkaniach ligowych? Ale Legia napadziora wzięła xd
1
@Lanosss "almost"
0
@Guillegavira No niestety, ale odejście Inigo to ocena niedostateczna skoro nie sprowadzili nikogo w jego miejsce.
Na plus w zasadzie jedynie Joan Garcia, Rashford to niewiadoma z dużą pensją, a większość odejść to rozwiązania kontraktu lub śmieszne pieniądze
0
@TridenteMSN Zdecydowanie wolałbym nie zarejestrować Rashforda niż stracić filar defensywy.
Joana i tak by zarejestrowali.
Także po prostu amatorka
0
A najlepszy stoper "za frajer" oddany do Arabii. Milo z ich strony, ze puścili Inigo, ale chyba w pierwszej kolejności powinni dbać o interesy klubu i drużyny. Z dosyć dziurawej defensywy wyjeli najlepszego zawodnika, kryminał
0
@PietrasCoelho jak inna, przecież my LS szukaliśmy
1
@beter2 już chyba za późno na transfery do klubu, kogo teraz znajdą?
0
@PatrychoO O ile ma to jesli nie jest to Xiaomi albo inny chiński smartfon gdzie można spotkać indukcyjne 40-50W to w Samsungu, Pixelu czy Iphonie jakieś śmieszne 10-15 W xd
0
@D10SLEO Jedna zleci na PSO