LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 co nie zmienia faktu, że dali się "oszukać" na własne życzenie
1
I tak będzie gładkie 3:0
3
@norbi77 A i tak sędzia musiał pomagać
0
Strefan trzecim najlepszym graczem Geogessr na świecie!
0
@FcPortoFan1999 Jakie upalne dni? Dzisiaj to normalna letnia, przyjemna temperatura była
0
@konrad1661 W zasadzie nie rozumiem jaki wpływ może mieć szmatławiec na odejście zawodnika
0
@DamianBarcaCule Do końca września pewnie wyleci Olmo na 3-4 tygodnie(według komunikatu, ale przeciągnie się do 5-6 tygodni), De Jong czy Casado tez mieli dłuższe urazy, Pedri ex-szklanka i oby to nie powróciło, ale może być niestety różnie(tfu, nie zapeszam).
Wcale nie mamy zbyt wielu pomocników jak tu wielu uważa, w zasadzie o żadnym z pomocników nie można powiedzieć, ze jest "koniem", który pociągnie nam cały sezon
1
@gumaz Jeszcze ze 3 miliony
3
Wisła taki walec i nie potrafi strzelić drugiej najgorszej defensywie w rozgrywkach? Logika z ekstraklasy - to znak, że są gotowi na wielki powrót!
0
@APTAPT Zaraz będzie ojojoj pitca w biurach
0
@kanver_ Przecież oni mają po 2 mecze mniej, z tą kolejką to 3 mecze do tyłu na 7 kolejek, no to jak mają być wyżej w tabeli:D
0
@SkN Ilee? Dosyć spore pieniądze jak za rezerwowego stopera. W Porto pewnie będzie grać, ale takiej kwoty to sie nie spodziewałem
3
Co ten Grosik odwala? Trzeba wiedzieć kiedy odejść z twarzą. Miał pożegnanie to juz powolania nie powinno być, i tak nie dał nic tej kadrze od bardzo wielu lat, Euro 2016 było dawno temu
5
Piękny jest ten format, emocje do samego końca
2
PSG u siebie to nie ma tragedii, a reszta spoko
0
Kairat na wyjeździe dla bialych xd
0
Wyjazd do Londynu, ciężko
0
@Matt_i1992 Szczerze? Fermin>>>>>Cubarsi jeśli chodzi o jakość
0
@Katalończyk 99 Dziwne, u mnie działa
No ale ja wyszedłem ze średniowiecza i nie używam Chrome
1
@AlphaNumeric Dlaczego musimy sprzedawać? Zeby zarejestrować Gerarda Martina? Wytlumacz mi to, dlaczego musimy sie OSŁABIAĆ na starcie sezonu
8
@Lanosss Ojojoj coś sie dzieje[GepardMoreno]
0
Legenda na ratunek
0
@BARCA1899Messi Jeśli sam zawodnik nie będzie chciał odejść to zostanie
1
@ShawnC A jeszcze smieszniej jak się słucha o wypchnięciu Casado za 30mln, bo trzeba zarejestrowac gościa, który jeszcze nic nie dał tej drużynie.
Jak pojawi sie oferta nie do odrzucenia to ok, ale nie za 30mln za jednego czy 50mln za drugiego - Anglików stać na trochę więcej
Najlepszego stopera już oddaliśmy za frajer do bogatej Arabii. Taki "overbooking" mieliśmy, ze teraz zostaliśmy z dzieciakiem popełniającym babole w co drugim meczu, Araujo do którego ciężko mieć zaufanie po wyczynach w najważniejszych meczach i z solidnym, ale szklanym Duńczykiem
1
@Transu96 Oczywiście, ze nie ta pozycja.
Do tego po takim sezonie po prostu nie można zmieniać mu pozycji, bo genialnie poradził sobie na LS.
To samo z Pedrim - zbrodnia wciskać go na siłę na 10.
Dlatego nie uważam, ze mamy takie bogactwo na tej pozycji.
No i to wciskanie Rashforda juz na pewniaka do składu, niech on najpierw coś pokaże
@Who_you_mam Dam mu kilka spotkań, ale wy też dajcie mu najpierw coś pokazać zamiast pokładać w nim wielkie nadzieje. Nie przyszedl do nas jako klasowy zawodnik, raczej jako gość do odbudowania
3
@FiscaelBarca Jak dasz Raphe na 10 to kto na LS? Tylko nie zartuj z Rashfordem
7
50mln? Slabo
70? Oferta do zaakceptowania mimo wielkiej sympatii do Fermina
Pytanie tylko czy to dobry kierunek dla samego zawodnika? Chelsea przeprowadza mnóstwo transferów, wydaje kupę kasy i co? I nic. Większość tych zawodników gdzieś przepada
1
@Murazor Roque to była kompromitacja - w czasie kryzysu kupować takiego placka za olbrzymie pieniądze.
On nawet w Brazylii nie pokazywał nic specjalnego
0
@Walpiano Pisałem o tym niżej.
Mniejsze kluby pokazują serce i wiarę w awans, a my juz przed meczem szukamy wymówek i chyba sami nie wierzymy, ze da sie to zrobić.
Co roku w LM grają biedniejsze kluby niz Legia, Lech czy nawet Jagiellonia.
Czekam na te 2 polskie drużyny w el.Lm, może wtedy się wreszcie uda
0
@WiecekFCB Jak można oddać najlepszego stopera ZA DARMO do Arabii... Zbrodnia, która będzie nas sporo kosztować w trakcie sezonu