1

@Kaktusek Jak sie oddaje najlepszego stopera

1

Coś czuję, ze Jaga w tym sezonie będzie bliżej spadku niż europejskich pucharów

10

Ale się ten klub kompromituje na własne życzenie ehh

2

Legia juz chyba zmęczona sezonem

0

@Dayan016 650zl za koszulke, drogie hobby:)

0

@marcin62 Jak ktoś nie grał to tak, ale mnie nie ciagnie do przechodzenia gier kilka razy.
Zbieram sie do Wiedzmina 3, bo chciałbym jeszcze sobie przypomnieć przed premierą Wiedzmian 4(wiem, mam jeszcze duuuuzo czasu), ale jakoś nie mogę ze świadomością, ze w sumie to większość fabuły wciąż pamietam.


0

@Almighty Nie oszukujmy sie, każdy zainteresowany wie juz od kilku dni kto będzie selekcjonerem

0

@NeroTFP1 Gdyby przez polowe wystepow nie kopał sie po czole to by tu zrobił chorą srednią gola na mecz :)

0

@Almighty I tak juz Borek podał nazwisko i sztab wczoraj czy tam przedwczoraj :D

4

@Greenalley Według mnie powinni ogłaszać powrót na Camp Nou dopiero po otrzymaniu niezbędnych pozwoleń, a nie liczyć, ze jakoś sie uda. To po prostu kompromitacja
Nikt tu nie mówi o zostaniu na kolejny sezon, choć jeszcze będą jaja jeśli nie wyrobią się na ten mecz we wrześniu.

Nie rozumiem jak można bronić takiego osmieszania tego klubu jako instytucji.

No i zacznijmy od tego, ze ten stadion miał być dostępny w listopadzie ubiegłego roku. Czy wykonawca poniósł jakieś konsekwencje? Wątpię.
Opóźnienie finalnie wyniesie minimum 10 miesięcy - to też jest niedopuszczalna sytuacja, która właśnie pociąga za sobą straty finansowe.

Naprawdę ciężko się dziwić, ze topowi zawodnicy omijają tranfer do nas szerokim łukiem, bo takie szopki jak z rejestracją Olmo czy z oddaniem tego stadionu to po prostu jedna, wielka KOMPROMITACJA

7

@OskP Po aktualizacji już nie xd

23

@SinMistico A na jakim jest stanowisku w strukturach zarządzania w Atletico?

13

''W klubie panuje umiarkowany optymizm co do zgody Rady Miasta na przyznanie drugiej licencji''

Przecież to jest tak żałosne, gdzie tu jakiś profesjonalizm?

Najpierw ogłaszają oficjalny powrót na Puchar Gampera, a po kilkunastu dniach dopiero załatwiają pozwolenia i są optymistycznie nastawieni.

Może Laporta zrobił sporo dobrego i wyciąga nas z finansowego bagna, ale taki brak profesjonalizmu jest naprawdę karygodny

0

@Frimpong przecież dzisiaj by ich ograł jakiś 15-latek

0

@bstryyy Supremacy 1914
Chociaż kiedyś ta gra była dużo lepsza

2

@FcPortoFan1999 Tak jak z remontady Barcy z PSG :/

0

@Rhaan Ale to w teorii nagroda idywidualna

7

@doc A teraz sprzedana nazwa stadiony i dzwignie na 20 lat do przodu

0

@pt9 Podpadniesz La Bambie

0

Czemu opóźnienie? Najbardziej wkurzające w tenisie są właśnie te przesunięcia.
Rozumiem przedłużające sie inne mecze, ale powinni to uwzględnić w planowaniu, a nie zakładać, ze każdy mecz się skończy do zera :D

0

@Derean No i spoko, tak powinno być.
Połowa z nich to i tak niepewność i znak zapytania.
Olmo będzie kontuzjowany pół sezonu, Bernal zagrał w presezonie i roczna kontuzja, Gavi wciąż szuka formy, Fermin miał dobre 2-3 miesiące.
Z pewniaków to jedynie Pedri, De Jong i Casado, ale u nich też kontuzje się zdarzają. Przeraża mnie, że powodzenie całego sezonu zależy od zdrowia Pedriego - ostatnio było idealnie i oby tak zostało

0

@Dfd222 Dodaj, ze w meczu MLS, a nie ogólnie :)

14

@Herato Bo grał z kontuzją, proste

0

@VamoSBarca88 w sumie bez znaczenia dla nas

0

@VamoSBarca88 O to zloto olimpijskie będzie ciężko, szkoda tych ostatnich, jej ulubiona nawierzchnia ehh.

8

Cudu żadnego nie zrobi. Gorzej niz z Probierzem nie będzie, ale ani trener nie jest z TOPu ani zawodnicy w kadrze.
Chlop ma jasny cel - baraże

0

@Rupert_Haubica No ostatnio tak kolorowo nie było

2

@Kibic1998 Robercik też wygrał paterę kiedyś

1

To hymnu nie grają?

1

@Cyzix Jutro to 4h dobrego tenisa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?