LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
Ale czy skłamał?
2
Życzę mu żeby utrzymał średnią i strzelił dla nas kiedyś 200 bramek
0
@buglikos Pilka zawsze odbijala sie od niego, ale koniec końców wynik strzelecki się zgadzał
0
@Stinger_ Wątpię, ze wyprzedzimy Czechów niestety.
0
@bartekvisca Myślę, ze Villareal za oceanem też byłby brany za "kelnerów"
0
@barcanawieki tylko psuje mase okazji, niby jak reszta naszych, ale jednak przydalby się ktoś kto skończy więcej pilek
2
@Andi18 Przecież on juz z nami zostanie do emerytury, jest Hiszpanem, wychowankiem... Niestety nie da rady sie go pozbyć
2
@Eklerek I git, bić Portugola
3
Kounde fatalna forma, Balde im bliżej wlasnej bramki tym gorzej, Cubarsi elektryczny
Mam nadzieję, ze Real nam nie wbije manity, bo w te nasze pułapki ofsajdowe juz nie wierze, to nie działa tak jak rok temu
0
@lucca87 z Raphinią to cholera wie czego sie teraz spodziewać. Raczej nie wejdzie na poziom z poprzedniego sezonu, ale moze chociaż Yamal będzie mial do kogo piłki zagrywać
2
@JanZagloba Co ona taka nerwowa?
0
@clyde też mi sie wydaje że sporo zaniżone te procenty
4
@CurryTheGoat30 Raczej co Szwecja widzi w tych imigrantach, bo oni to wiadomo - socjal i kase
4
@PatrykBarca No ale Garcia za Kounde chyba lepiej by ogarniał aktualnie
1
Gakpo jak nasi napastnicy
1
Wczoraj Araujo, dziś Maguire
1
@BulaKG Z Liverpoolu też się można pośmiać
1
@Sulimo Właśnie jest w promce Alan Wake 2 za mniej niz 8 dyszek i zastanawiam sie czy warto.
Klimat raczej srednio mi pasuje, pograłem kiedyś trochę w jedynkę.
Gra sama w sobie podobno świetna
0
To raczej oczywiste tylko po co te wszystkie wtopy i kompromitacje po drodze? Trzeba było robić to wszystko na chłodno, powoli, bez obietnic, których nie potrafił dotrzymać
0
@nowy19pl Nie no, jak można było wierzyć, ze kluby nie dostaną więcej kasy? Jaki interes miałby Vilareal oddając mecz domowy, z małą szansą na globalną reklamę, bo nie oszukujmy sie - nikt na ten mecz dla nich nie przyjdzie.
Barca jako globalny klub jeszcze by na tym zyskała zwiększając "zasięgi" i zabierając domowy mecz przeciwnikowi, ale Villareal byłby po prostu stratny
1
@mrboom Tylko trochę zimno na komfortowy spacerek, chociaż takie 15° by się przydało
9
Wykonał gest dezaprobaty i zawieszenie przed klasykiem, żołnierzyk wykonał zadanie
0
@michal26 Albo znowu będzie zapaść w kluczowym momencie sezonu
Ja im życzę jak najlepiej -dobre zarządzanie, dobry styl gry jak na polskie realia.
2
@Derean Ale ten strzał podcinką z 15 metrów to tak słabo
4
Madrycki pacholek robił co mógł
0
@LeoMessiiBarcaPepa Wtedy dopiero zaczynaliśmy wchodzić w kryzys, w tym roku zaczęło sie dużo wcześniej, pytanie kiedy sie skończy
0
O nie, czyli jednak chcemy to przegrać
1
Wezcie juz tego Anglika, ten sam szrot co Ferran i Lewy przed kontuzją
0
Czyli lepsza część meczu już za nami, może wybronimy ten remis