0

Komentarz usunięty przez użytkownika

17

Ale czy skłamał?

2

Życzę mu żeby utrzymał średnią i strzelił dla nas kiedyś 200 bramek

0

@buglikos Pilka zawsze odbijala sie od niego, ale koniec końców wynik strzelecki się zgadzał

0

@Stinger_ Wątpię, ze wyprzedzimy Czechów niestety.

0

@bartekvisca Myślę, ze Villareal za oceanem też byłby brany za "kelnerów"

0

@barcanawieki tylko psuje mase okazji, niby jak reszta naszych, ale jednak przydalby się ktoś kto skończy więcej pilek

2

@Andi18 Przecież on juz z nami zostanie do emerytury, jest Hiszpanem, wychowankiem... Niestety nie da rady sie go pozbyć

2

@Eklerek I git, bić Portugola

3

Kounde fatalna forma, Balde im bliżej wlasnej bramki tym gorzej, Cubarsi elektryczny

Mam nadzieję, ze Real nam nie wbije manity, bo w te nasze pułapki ofsajdowe juz nie wierze, to nie działa tak jak rok temu

0

@lucca87 z Raphinią to cholera wie czego sie teraz spodziewać. Raczej nie wejdzie na poziom z poprzedniego sezonu, ale moze chociaż Yamal będzie mial do kogo piłki zagrywać

2

@JanZagloba Co ona taka nerwowa?

0

@clyde też mi sie wydaje że sporo zaniżone te procenty

4

@CurryTheGoat30 Raczej co Szwecja widzi w tych imigrantach, bo oni to wiadomo - socjal i kase

4

@PatrykBarca No ale Garcia za Kounde chyba lepiej by ogarniał aktualnie

1

Gakpo jak nasi napastnicy

1

Wczoraj Araujo, dziś Maguire

1

@BulaKG Z Liverpoolu też się można pośmiać

1

@Sulimo Właśnie jest w promce Alan Wake 2 za mniej niz 8 dyszek i zastanawiam sie czy warto.
Klimat raczej srednio mi pasuje, pograłem kiedyś trochę w jedynkę.
Gra sama w sobie podobno świetna

0

To raczej oczywiste tylko po co te wszystkie wtopy i kompromitacje po drodze? Trzeba było robić to wszystko na chłodno, powoli, bez obietnic, których nie potrafił dotrzymać

0

@nowy19pl Nie no, jak można było wierzyć, ze kluby nie dostaną więcej kasy? Jaki interes miałby Vilareal oddając mecz domowy, z małą szansą na globalną reklamę, bo nie oszukujmy sie - nikt na ten mecz dla nich nie przyjdzie.
Barca jako globalny klub jeszcze by na tym zyskała zwiększając "zasięgi" i zabierając domowy mecz przeciwnikowi, ale Villareal byłby po prostu stratny

1

@mrboom Tylko trochę zimno na komfortowy spacerek, chociaż takie 15° by się przydało

9

Wykonał gest dezaprobaty i zawieszenie przed klasykiem, żołnierzyk wykonał zadanie

0

@michal26 Albo znowu będzie zapaść w kluczowym momencie sezonu

Ja im życzę jak najlepiej -dobre zarządzanie, dobry styl gry jak na polskie realia.

2

@Derean Ale ten strzał podcinką z 15 metrów to tak słabo

4

Madrycki pacholek robił co mógł

0

@LeoMessiiBarcaPepa Wtedy dopiero zaczynaliśmy wchodzić w kryzys, w tym roku zaczęło sie dużo wcześniej, pytanie kiedy sie skończy

0

O nie, czyli jednak chcemy to przegrać

1

Wezcie juz tego Anglika, ten sam szrot co Ferran i Lewy przed kontuzją

0

Czyli lepsza część meczu już za nami, może wybronimy ten remis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?