LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ Nie wybieram, ale Leo z miejsca bylby naszym najlepszym zawodnikiem
2
Oj Legia to chyba nie chce sie załapać na europejskie puchary w przyszłym sezonie
1
@Dankho94isback Pedri jeśli zagra jeszcze w tym roku to będę miło zaskoczony
1
@Mixtape Bez Pedriego i z napastnikami w takiej formie to będą ciężary
2
@BorzyKrzys A ja po prostu nie rozumiem zachwytu nad jakimś burgerem skoro w trakcie roku można w każdej burgerowni kupić coś podobnego.
Pięknie widać jak reklamy działają na ludzi
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Po prostu czlowiek spodziewa sie kolejnej męczarni i dziurawej obrony i sie odechciewa na to patrzeć.
0
@Kgorecki2500 to juz lepiej iść do Max Burger, tam chociaż frytki są świetne, a nie jakaś papka
0
@piJohn Nie minęła jeszcze nawet 1/3 sezonu, prawie 30 kolejek do końca a tu juz pieprzenie jakby zostało 7-8 kolejek i Arsenal mial 10 punktów przewagi.
Na tym etapie żadna przewaga nie ma wiekszego znaczenia, nawet gdyby to było 15 punktów.
Na ten moment jest kilku faworytów do mistrza Anglii. Liverpool juz miał przewagę, teraz dużą stratę i pewnie do końca sezonu każda z topowych drużyn będzie miała większą lub mniejszą obniżkę formy.
9
Strzelanie karnych sie skończyło to i "piorunów" nie ma
1
@FcPortoFan1999 miliard ze stadionu
9
Vini, Rudiger i Belicham są esencją tego klubu
4
Co trzeba mieć w głowie żeby myśleć, ze Lewy może odejść w styczniu? Wiadomo, ze zostanie do końca sezonu
3
@blakkudium Czyli nic nowego
0
@4drian0 Mogliby dać na Xboxa, bo akurat zastanawiam sie nad zakupem i nie wiem czy mi podejdzie
0
@NeroTFP1 Myślę, że każdy człowiek mający prawa wyborcze zdaje sobie sprawę jakie narzędzia posiada prezydent
4
Gramy w absurdalny sposób w obronie - tylko i aż tyle
Ta taktyka bronienia wymaga właśnie zbyr wiele czynników które muszą działać idealnie - presing, pulapki offajdowe na milimetry itp itp.
Bronmy jak każdy inny zespół w Europie i nagle większość problemów zniknie
2
@D10SLEO Ale to to chyba juz serio fejk czy jednak nie?
Ten gość jest tak absurdalnie odklejony ze juz ciężko sie połapać
0
@R10MatiG W tamtym roku do top 8 wystarczyło 16 punktów, my wciąż mamy szansę na 19. Nawet jeśli przegramy z Chelsea to jeśli wygramy pozostałe 3 to jest szansa na top 8.
Remis z Chelsea i reszta win i raczej top 8 będzie
1
@draxidox No niestety tylko tyle chłop może zrobic.
Tusk narzędzi miał znacznie więcej, ale wystarczyło sie po 2 latach wyłgać "30 procentami" i cyk poparcie zachowane xd
Głupi naród
1
@Huck Gość z tak słabym wykończeniem na 9? Slabo
1
@LOPEZ16 Zarząd Flickowi taktyki nie układa. Jakość kadry to jedno(choć Flick zapewne mógł zablokować odejście Martineza), a samobójcza taktyka to drugie.
Po to jest trener żeby dobrać najlepszą taktyke pod kadrę jaką ma. I na pierwszym miejscu zawsze wynik.
Ciągle te same błędy, żadnych wniosków Flick nie wyciąga, a przecież juz w tamtym sezonie wiele meczów udało sie przepchnąć, ale bramek traciliśmy od groma
2
@PaulFCB To nie jest pech, tak wygląda wykończenie przy naszych napastnikach. Pech to można mieć w jednym meczu, ale my w każdym marnujemy mnóstwo dosyć prostych sytuacji
1
@Fake69 Eric? Może nawet nie będzie powołany
1
Czy chłop weźmie kiedyś odpowiedzialność za grę tak jak robił to Pedri?
Ma technike, ale to chyba na tyle z jego zalet
1
@Dawidfcb1998 Aczkolwiek nadal jest najjaśniejszym punktem tej drużyny i przed nim jest 10 innych zawodników do zrypania o formę i wkład w drużynę
6
3 bramki od Bruggi to nasze DNA?
0
@MessiForeverTheBest A i pierwszy skład dla niedzielnego kibica nie robi wrażenia.
1
@Kuchar Efekt Tebasa. Chłop ratuje finanse klubów jednocześnie topiąc całą ligę.
Jak nie będzie poziomu to nie będzie zainteresowania, nie będzie zainteresowania to nie będzie kasy i w ten sposób ta liga nigdy sie nie podniesie. Wielka trójka sobie poradzi, reszta popadnie w przeciętność
4
@Aragorn33 Obrzydliwy gość
1
@beter2 A to w co drugim meczu ma siedzieć na ławce?