LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poziom muniakow i ejfujary
0
@Lionel_Messi10 Trzeba przyznać, ze te niektóre nagrody są strasznie idiotyczne, wręcz kiczowate :D
0
@GeneralXavi Jaki argument żeby Santosa umieścić nad Probierzem czy Fornalikiem?
0
Juz kopali piłkę na otwartym treningu.
No a oficjalnie to i tak może kopnąć jedynie zawodnik jednej z dwóch drużyn:D
1
@Kasy Ciężko będzie o 100k kibiców na meczach ligowych, więc powinni trochę obniżyć ceny, ale do końca remontu pewnie będzie drogo
1
@gumaz To efekt między innymi dyskryminacji mężczyzn przez polskie prawo, ale również obyczaje
4
Bajki jak ch...
0
@kubix05 nonsens
18
Wrocimy na Camp Nou, wróci Rapha, wróci Pedri i oby maszyna ruszyła
0
Teraz długa przerwa od kadry, taki plus
0
Od 10 minut bronimy remisu ehh
Zamkneli nas na własnej połowie
0
Podsumowanie tego meczu
0
Urban boi się zmian?
0
@Eklerek Tu nie tyle mogą coś zyskać co stracić - godność czlowieka
A tak serio to jednak takie mecze to na luziku powinno zamykać sie w pierwszej połowie i spokój
2
Zero pretensji, no lepsi są technicznie od naszych, ciężko coś ugrać przeciwko takiej ekipie
0
Balonik Urbanowki trochę powietrza może upuści
0
@plastek87 pewnie ciężko, każdy będzie chciał być ma pierwszym meczu po powrocie
7
Pięknie, wrócą pieniądze, wroci magia Camp Nou.
Oby atmosfera była lepsza, niech niesie piłkarzy
0
@macio_944 2040? No trudno, lepiej niech będzie dopracowana, a nie jak Cyberpunk *twarz klauna*
0
@4drian0 Na narodowym za 40zl chyba dużo lepiej nie karmią
0
@Sysia11 Oj Sysia, dla żadnego fana Cristiano czy niedzielnego kibica piłki nożnej nie będzie miało znaczenia czy Cris strzelił jedną bramkę z karnego w grupie przeciwko Kostaryce i resztę Mundialu przesiedział na ławce czy strzelił hattricka w finale - wygrał Mundial? GOAT
Za dużo postów widziałem w internecie żeby wierzyć, ze ludzie naprawdę doceniają to co widzą na murawie, a nie to co w tabelce, niestety
2
@FcPortoFan1999 W idealnym piłkarskim świecie masz rację
Tylko juz teraz rzesza "niedzielnych" kibiców krzyczy jak to Ronaldo nie jest lepszy, ze Messi to "fifaboy* i ukradl ZP
Dla większości sympatyków Cristiano znaczenie będzie miało tylko zwycięstwo, choćby w całym turnieju Cris zagrał tylko parę minut
Obyś Ty i Sysia mieli rację, choć oczywiście mam nadzieję, ze Portugalia wygra Mundial najprędzej w 2030 roku
2
@FcPortoFan1999 otworzy, otworzy.
Na Euro 2016 miał mały wkład w sukces, a i tak mówiło się głównie o nim.
Z MŚ będzie podobnie, nawet jeśli strzeli tylko jedną bramkę z karnego
5
Piękna jest ta Portugalia bez Ronaldo, mam nadzieję, ze narcyz jednak będzie mógł zagrać w pierwszym meczu na Mundialu, może jakimś cudem Portugalia nie wyjdzie z grupy
0
@Pawlak1992 Żadnymi GOATAmi nie są, za 3-4 lata "zrespi" sie inny dobry tenisista albo kilku
1
@Kgorecki2500 Ogolnie jak kupujesz oryginalne koszulki to tylko z myślą o wsparciu drużyny której kibicujesz(choć większość lub całość i tak zgarnia producent np. Nike), bo wiadomo, ze sama koszulka jest warta może 1/10 ceny
0
@Colon Kup w Biedrze i napij sie w domu, stonks
5
I cyk przeciwbólowy w pośladek zawodnika Barcy
0
@Karol145 Flicka to za rok czy dwa juz tu prawdopodobnie nie będzie, nie możemy szukać napastnika pod jego system
0
@LeszekFCB Przede wszystkim pula nie powinna być tak wysoka, to Krzysiu tę pulę tak napompował