0

Poziom muniakow i ejfujary

0

@Lionel_Messi10 Trzeba przyznać, ze te niektóre nagrody są strasznie idiotyczne, wręcz kiczowate :D

0

@GeneralXavi Jaki argument żeby Santosa umieścić nad Probierzem czy Fornalikiem?

0

Juz kopali piłkę na otwartym treningu.

No a oficjalnie to i tak może kopnąć jedynie zawodnik jednej z dwóch drużyn:D

1

@Kasy Ciężko będzie o 100k kibiców na meczach ligowych, więc powinni trochę obniżyć ceny, ale do końca remontu pewnie będzie drogo

1

@gumaz To efekt między innymi dyskryminacji mężczyzn przez polskie prawo, ale również obyczaje

4

Bajki jak ch...

0

@kubix05 nonsens

18

Wrocimy na Camp Nou, wróci Rapha, wróci Pedri i oby maszyna ruszyła

0

Teraz długa przerwa od kadry, taki plus

0

Od 10 minut bronimy remisu ehh
Zamkneli nas na własnej połowie

0

Podsumowanie tego meczu

0

Urban boi się zmian?

0

@Eklerek Tu nie tyle mogą coś zyskać co stracić - godność czlowieka

A tak serio to jednak takie mecze to na luziku powinno zamykać sie w pierwszej połowie i spokój

2

Zero pretensji, no lepsi są technicznie od naszych, ciężko coś ugrać przeciwko takiej ekipie

0

Balonik Urbanowki trochę powietrza może upuści

0

@plastek87 pewnie ciężko, każdy będzie chciał być ma pierwszym meczu po powrocie

7

Pięknie, wrócą pieniądze, wroci magia Camp Nou.
Oby atmosfera była lepsza, niech niesie piłkarzy

0

@macio_944 2040? No trudno, lepiej niech będzie dopracowana, a nie jak Cyberpunk *twarz klauna*

0

@4drian0 Na narodowym za 40zl chyba dużo lepiej nie karmią

0

@Sysia11 Oj Sysia, dla żadnego fana Cristiano czy niedzielnego kibica piłki nożnej nie będzie miało znaczenia czy Cris strzelił jedną bramkę z karnego w grupie przeciwko Kostaryce i resztę Mundialu przesiedział na ławce czy strzelił hattricka w finale - wygrał Mundial? GOAT
Za dużo postów widziałem w internecie żeby wierzyć, ze ludzie naprawdę doceniają to co widzą na murawie, a nie to co w tabelce, niestety

2

@FcPortoFan1999 W idealnym piłkarskim świecie masz rację
Tylko juz teraz rzesza "niedzielnych" kibiców krzyczy jak to Ronaldo nie jest lepszy, ze Messi to "fifaboy* i ukradl ZP
Dla większości sympatyków Cristiano znaczenie będzie miało tylko zwycięstwo, choćby w całym turnieju Cris zagrał tylko parę minut

Obyś Ty i Sysia mieli rację, choć oczywiście mam nadzieję, ze Portugalia wygra Mundial najprędzej w 2030 roku

2

@FcPortoFan1999 otworzy, otworzy.
Na Euro 2016 miał mały wkład w sukces, a i tak mówiło się głównie o nim.
Z MŚ będzie podobnie, nawet jeśli strzeli tylko jedną bramkę z karnego

5

Piękna jest ta Portugalia bez Ronaldo, mam nadzieję, ze narcyz jednak będzie mógł zagrać w pierwszym meczu na Mundialu, może jakimś cudem Portugalia nie wyjdzie z grupy

0

@Pawlak1992 Żadnymi GOATAmi nie są, za 3-4 lata "zrespi" sie inny dobry tenisista albo kilku

1

@Kgorecki2500 Ogolnie jak kupujesz oryginalne koszulki to tylko z myślą o wsparciu drużyny której kibicujesz(choć większość lub całość i tak zgarnia producent np. Nike), bo wiadomo, ze sama koszulka jest warta może 1/10 ceny

0

@Colon Kup w Biedrze i napij sie w domu, stonks

5

I cyk przeciwbólowy w pośladek zawodnika Barcy

0

@Karol145 Flicka to za rok czy dwa juz tu prawdopodobnie nie będzie, nie możemy szukać napastnika pod jego system

0

@LeszekFCB Przede wszystkim pula nie powinna być tak wysoka, to Krzysiu tę pulę tak napompował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?