4

Zaraz dostaniemy lekcję na temat sędziowania i dowiemy sie nowych definicji zagrania reką, fauli i uznawania goli - oczywiście zupełnie przypadkowo wszelkie kontrowersje pójdą tylko na korzyść jednej drużyny

1

@FcPortoFan1999 Win - win.
Jak Real nie wygra to przeboleję tego piątaka :)

1

Idealny moment żeby obstawić na Real

0

@Patinka353 Grają o utrzymanie lidera więc pewnie będą niezłe fikołki

0

@Dankho94isback Jeśli skłoniłoby ich to juz wtedy do szukania zastępstwa to tak - byłaby to lepsza opcja.

No ale "przypuśćmy, ze podałeś fakty" z tą klauzulą, ale ciężko to znaleźć, szczególnie w wiarygodnym źródle

0

@Dankho94isback Według tego co jest na stronie nie było takiej klauzuli.
Kontrakt był podpisywany w marcu, jeśli zawarli tam klauzule, ze zawodnik może odejść za 3miesiace za darmo to tak, jest to wina klubu i lekkomyślność, która w tym sezonie kosztuje nas bardzo dużo

0

@MesQueUnClub_87 Zawodnik może mieć oferte nie do odrzucenia, ale ma też ważny kontrakt z klubem, a Inigo raczej był zawodnikiem, który by to uszanował. Samo to, ze wszystko działo sie szybko bez wcześniejszych planów było wystarczającym argumentem żeby odmówić mu zgody na odejście.
Kolejna sprawa, ze skoro tak bardzo go chcieli to powinni nam za to zapłacić. Nie możesz rujnować fundamentu defensywy oddając najwazniejszego zawodnika tej formacji za darmo do obrzydliwe bogatej Arabii. Z takim podejściem zawsze będą nas dymać na rynku transferowym

@Dankho94isback A kto gra za lidera , najlepszego i najbardziej doswiadczonego stopera w zespole oddanego za frajer w ramach pójścia na rękę zawodnikowi?
My idziemy ma rękę Inigo i Arabom(nie biorąc zlamanego euro, mimo wieku zawodnika to po prostu działanie na szkodę klubu), a sami zostajemy z ręką w nocniku

"Ułatwili mi to, a nie zrobiłby tego każdy klub."
Bo każdy rozsądnie zarzadzany klub nie powinien tego zrobić. Bez planu B, bez zastępstwa.
Co innego pójść na rękę zmiennikowi z małym wplywem na jakość drużyny, a co innego "z dobrego serca" wyjąć z drużyny jedyną osobę, która jakość sklejała i trzymała do kupy i tak naszą kruchą defensywe.


1

@Tarnowitz Podobno zgodził sie na odejście Inigo do Arabii, jeśli tak to jest współwinny obecnej sytuacji.
I nie mówcie "z niewolnika nie ma pracownika"
Inigo żadnej szopki by nie robił, a Barca powinna patrzeć w pierwszej kolejności na własny interes.
Nie udałoby sie zarejestrować Rashforda? No trudno, chyba wszyscy sie zgodzimy, ze Inigo był ważniejszym zawodnikiem

1

Eh te szmatławce

Raz, że napisali to o czym każdy doskonale zdaje sprawę to jeszcze powołują sie na jakieś informacje z szatni, już widzę jak mają do niej dostęp

1

Szkoda, ze cisza o kandydatach do obrony, to on niej powinniśmy zacząć

1

@Derean Ale trzeba przyznać, że taki walczak by nam się przydał w pomocy

3

@barteq Najsmutniejsze, ze on chyba serio jest najlepszym naszym obroncą, może oprócz Erica

1

@mekston Będzie ciężej niz dzisiaj czy to rywale o podobnej jakości co New York?

0

Juz będzie puchar? Teraz za "pół ligi", a w kolejnym meczu za "całą"? :)

1

Jednak kryminał przed genialną interwencją Joana
To powinna być bramka dla przeciwnika. Gdyby wykorzystał to przeciwnik w półfinale LM to ocena byłaby trochę inna

0

@Encore W formie był 1.5 roku temu

No i zgoda, to inny profil, dlatego śmieszy mnie porównywanie statystyk tych dwóch zawodników i wyciąganie na ich podstawie wniosków

0

@Gaz Myślę, ze dotyczy to kilku naszych zawodników, całkiem serio.
W zasadzie cala linia obrony to tylko nazwiska w tym momencie, patrząc czysto na formę i na to co pokazują na boisku to myślę, ze trener Alaves by sie zastanowił czy potrzebuje takich obrońców u siebie.

0

@Encore Jak jechany? Przecież wszyscy w Madrycie zgodni
BelingCham>Pedri

0

@FCB24 Juz nie przesadzajmy - 3 celne strzały przeciwnika, 1 to gol.
Jedna genialna obrona, ale...no właśnie to powinna być normalność dla topowego bramkarza

2

@kuz No niestety, można mieć trochę lepszą technikę(chociaż czy aby na pewno mamy tak technicznych zawodników?), ale to intensywność i fizyczność mają kluczowe znaczenie, na stojąco i bez presingu to zje nas każda topowa drużyna

0

@MichuZ44 Jeśli tak będzie to super, lepiej wtedy niz na początku sezonu
Pytanie czy aby na pewno da sie tak trafić z formą na życzenie

1

Joan Garcia dostał żółtą za gre na czas?

0

@Bartas1998 Wrócił 2.5 miesiąca temu, coś juz by mógł zacząć grać

16

Zamiast Olmo mogliśmy mieć 2 dobrych obrońców :/

0

@BORO_12 to, ze chlop od września gra tylko ogony to chyba nie tylko kwestia powrotu po kontuzji, ale po prostu formy i aktualnych umiejętności

2

Mieliśmy lidera obrony, ale teraz gra w Arabii

Dobrze, ze chociaż dostaliśmy za niego... no ta, ch.. w d*pe :/

0

@JanuszKorwinMikke Do wiosny był drugim najlepszym pomocnikiem po Pedrim, później niestety strasznie siadł

0

@hugz to samo można powiedzieć o 3-4 innych zawodnikach tylko z pierwszej 11

1

@Gibbon_FCB Nie? Za mało meczów Realu widziałeś w takim razie:)

1

@Hubertusk Pewnie parę srebrników więcej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?