1

@Gall No rozumiem, ale wygrać ligę w której gra Bayern(nawet w gorszej formie) to jednak jest wyczyn, do tego swietna gra w pucharach.
Właśnie dlatego, ze Leverkusen nie było wielkim klubem to robiło to takie wrażenie i tym większy szacunek dla Xabiego

@Czyhrynski Jeśli Xabi uległ gwiazdeczkom w szatni to kto nie ulegnie? Może lepiej pozbyć sie którejś gwiazdy z przerośniętym ego, a nie trenera?

1

Jakoś nie chce mi się wierzyć, ze dla Alonso mecz z City jest walką o zachowanie posady.
Zacznijmy od tego, ze City to topowy zespół, a Real ma spore problemy kadrowe. Nawet Real w formie miałby prawo taki mecz przegrać, więc wygamanie zwycięstwa dzisiaj byłoby idiotycznym ultimatum.
Druga sprawa, ze Xabi pokazał w Leverkusen, że jest naprawdę dobrym trenerem, wydawał sie idealnym kandydatem do Realu i co, teraz po paru wpadkach tak po prostu go zwolnią? W La Liga wciąż mają minimalną stratę do lidera, w LM są w top 8.
Ich gra od początku sezonu nie powala, na pewno nie jest to styl na jaki każdy w Madrycie liczył, ale chyba za wcześnie na takie decyzje.
Godnych kandydatów do zastąpienia Xabiego też nie widać, bo wątpię żeby Klopp chciał wrócić do trererki.
Jeśli przegrają w następnej kolejce z Alaves(a łatwo nie będzie na wyjeździe bez obrony) to jeszcze bym to jakoś zrozumial, ale nie po meczu z mocnym City

0

Na ten moment Karabach tyle samo punktów co Barcelona

0

@Zbyszard Zauważ, ze to samo można powiedzieć chyba o każdym naszym zawodniku z ataku - szczególnie o naszych "klasowych" 9.
W pomocy gwarancja jakości jest tylko Pedri no i Eric jako taka zapchajdziura radzi sobie zazwyczaj nieźle
Obrona to juz wcześniej pisałem - bez wahań formy, bo od początku sezony tej formy nie ma:)

0

@erwimkloss Za dzień meczowy więcej, ale za sam awans z top 8 zarabia sie więcej

3

@BorzyKrzys Dlatego w LM nie postawiłbym na nas ani złotówki. Po prostu nie mamy szans wygrać tych rozgrywek. Przychodzi LM i my wyglądamy o klasę gorzej niz w meczach ligowych. Czy to liga hiszpańska taka słaba czy chodzi o mental, nastawienie, a może po prostu taka forma i możliwości tej drużyny?
Mam nadzieję, ze zajmiemy jak najwyższe miejsce i unikniemy od razu dwumeczu z jakimś Bayernem, Chelsea czy Interem, bo znowu nie damy sobie rady.
Atak strasznie nierówny- slaba skuteczność, nieprzewidywalność formy u każdego ofensywnego zawodnika.
Obrona za to stabilna - ch..wa, ale stabilna. Transfer klasowego stopera już zimą to obowiązek, ale wiemy jak to sie skończy... Tak naprawdę nie mamy teraz stopera na poziomie klubu jakim jest Barcelona.
Oby nam się udawalo przepchnąć ligę w tym sezonie, to już będzie sukces, a latem mam nadzieję, ze będziemy mogli sobie pozwolić na kilka sensownych wzmocnień.
Real słaby, może szybko sie nie podniosą, więc La Liga może być nasza, na LM nie ma szans.
Nie jesteśmy gotowi ani kadrowo ani taktycznie(to ustawienie defensywy) na wygranie tych rozgrywek i dwumeczów z najlepszymi ekipami.

3

@BulaKG i cyk 0:1 w 4. minucie

1

@Zmijas96 tylko po co, niech sobie siedzi

0

@malypuzon może mieć, ale już nie powinien być zawodnikiem Barcelony, po prostu. Życzę mu wszystkiego dobrego, niech sie odnajdzie w jakimś sredniaku, tam będzie mniejsza presja

0

@Deathwing112 każdy był kiedyś "sezonowcem", od czegoś trzeba było zacząć kibicować drużynie po drugiej stronie kontynentu

4

Polska mistrzem świata!

3

Borkowe NIESTETY i 1:0 dla Meksyku :/

0

No to jeszcze mistrzostwo świata w Socca dla Polaków i weekend idealny

2

@Marcelinho99 I tak i nie. Ekonomicznie są stabilni, mają nowoczesny stadion, ściągnęli topowych piłkarzy, topowego(tak się wydawało) trenera.
Można mieć zarzut o brak transferu jakiegoś klasowego pomocnika w miejsce Kroosa czy Modricia, pewnie to będzie ich następny tranfer.
Przed sezonem każdy sie zachwycał zarówno Xabim jak i transferami do obrony

0

@A4ron Nie no, Xabi wygrał ligę top5 w Europie i przerwał dekadę dominacji Bayernu. Właśnie przeciwieństwo Xaviego - on rzucony na głęboką wodę po trenowaniu jakichś ogorasów na pustyni, ale przyszedł i ugrał mistrzostwo, Xabi z doświadczeniem, ale póki co fatalny początek

1

@Robert_Kubica Reklamy ogarniesz normalną przeglądarką, a Realu niestety sie nie pozbędziemy

2

@DragonxNF Niewidzialne macki - klasyka

3

@barcelonaLM Alaves na wyjeździe... Lekko nie będzie:)

@mmaciass w LM to i tak City powinno sie po nich przejechać, nawet bez tych braków w obronie, zobaczymy

0

@FcPortoFan1999 Czyli mam być spokojny o baraże i awans na MŚ z taką ścianą w obronie?

15

Real nie dość, ze przed meczem miał 5 kontuzjowanych obrońców to jeszcze kolejny z Celtą sie połamał, a dwóch następnych wyleciało z czerwonymi kartkami
Kim oni zagrają w kolejnym meczu? Vini na LO?

3

@arasz1819 Ja jestem ciekaw komu Barcelona płaciła, gdy Messi szmacil zawodników Realu w półfinale LM, tam Negreira nie miał macek.
Chyba Ramos i spółka umoczeni w afere korupcyjną

4

Gdyby Klasyk był 2 tygodnie później to juz by było -7 albo -10... No nic, nie jest źle :)

2

@pioz123 Ja postawilem przy 0:1 win Realu, dobrze wydane 7zl

1

To był dobry weekend :)

Znowu Negreira? Warto płacić te pół miliona za sezon ^^

0

@tbas Grają u siebie, więc ez win. Na wyjeździe jeszcze jakaś szansa na wpadkę by była

3

@Gacu95 Szklankę, która na farcie nie połamała sie w trakcie tych paru spotkań.
Albo nie gra, albo szuka formy po kontuzji, a jak juz złapie formę to 2-3 mecze i od nowa kontuzja. Dzieje sie to czego każdy się obawiał...no prawie każdy, jedynie w klubie wieczny optymizm. Do i tak juz szklanej drużyny nie kupuje sie kolejnej szklanki i to za takie pieniądze

3

To jest właśnie cały Olmo, piłkarz dobry, ale jak nie urok to...
Od początku ten transfer był pomyłką, każdy wiedział oprócz Deco i Laporty

1

@Chaoss No wiem i wiem, ze to niemożliwe. Zasadniczo nie oglądam tego sportu, ale gdyby wyrownali warunki to może bym zaczął :)

4

@Szczygiel06 Bliźniacze bolidy dla każdego kierowcy i decydują umiejętności, a nie osiągi silnika

0

To jest największy problem rzutów karnych - mają olbrzymią wagę, bardzo często decydują o awansie/3pkt, a gwizdane są w sposób całkowicie zależny od interpretacji danego sędziego, który na dodatek często nie jest konsekwentny ze swoimi decyzjami i raz podyktuje karnego, a następnym razem w bliźniaczej sytuacji już nie.

Co do tej sytuacji - ręką uniesiona nad głową, powiększyła obrys ciała, zmieniła kierunek lotu piłki, która po rykoszecie mogła wpaść do bramki.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?