LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tarnowitz Podobno zgodził sie na odejście Inigo do Arabii, jeśli tak to jest współwinny obecnej sytuacji.
I nie mówcie "z niewolnika nie ma pracownika"
Inigo żadnej szopki by nie robił, a Barca powinna patrzeć w pierwszej kolejności na własny interes.
Nie udałoby sie zarejestrować Rashforda? No trudno, chyba wszyscy sie zgodzimy, ze Inigo był ważniejszym zawodnikiem
1
Eh te szmatławce
Raz, że napisali to o czym każdy doskonale zdaje sprawę to jeszcze powołują sie na jakieś informacje z szatni, już widzę jak mają do niej dostęp
1
Szkoda, ze cisza o kandydatach do obrony, to on niej powinniśmy zacząć
1
@Derean Ale trzeba przyznać, że taki walczak by nam się przydał w pomocy
3
@barteq Najsmutniejsze, ze on chyba serio jest najlepszym naszym obroncą, może oprócz Erica
1
@mekston Będzie ciężej niz dzisiaj czy to rywale o podobnej jakości co New York?
0
Juz będzie puchar? Teraz za "pół ligi", a w kolejnym meczu za "całą"? :)
1
Jednak kryminał przed genialną interwencją Joana
To powinna być bramka dla przeciwnika. Gdyby wykorzystał to przeciwnik w półfinale LM to ocena byłaby trochę inna
0
@Encore W formie był 1.5 roku temu
No i zgoda, to inny profil, dlatego śmieszy mnie porównywanie statystyk tych dwóch zawodników i wyciąganie na ich podstawie wniosków
0
@Gaz Myślę, ze dotyczy to kilku naszych zawodników, całkiem serio.
W zasadzie cala linia obrony to tylko nazwiska w tym momencie, patrząc czysto na formę i na to co pokazują na boisku to myślę, ze trener Alaves by sie zastanowił czy potrzebuje takich obrońców u siebie.
0
@Encore Jak jechany? Przecież wszyscy w Madrycie zgodni
BelingCham>Pedri
0
@FCB24 Juz nie przesadzajmy - 3 celne strzały przeciwnika, 1 to gol.
Jedna genialna obrona, ale...no właśnie to powinna być normalność dla topowego bramkarza
2
@kuz No niestety, można mieć trochę lepszą technikę(chociaż czy aby na pewno mamy tak technicznych zawodników?), ale to intensywność i fizyczność mają kluczowe znaczenie, na stojąco i bez presingu to zje nas każda topowa drużyna
0
@MichuZ44 Jeśli tak będzie to super, lepiej wtedy niz na początku sezonu
Pytanie czy aby na pewno da sie tak trafić z formą na życzenie
1
Joan Garcia dostał żółtą za gre na czas?
0
@Bartas1998 Wrócił 2.5 miesiąca temu, coś juz by mógł zacząć grać
16
Zamiast Olmo mogliśmy mieć 2 dobrych obrońców :/
0
@BORO_12 to, ze chlop od września gra tylko ogony to chyba nie tylko kwestia powrotu po kontuzji, ale po prostu formy i aktualnych umiejętności
2
Mieliśmy lidera obrony, ale teraz gra w Arabii
Dobrze, ze chociaż dostaliśmy za niego... no ta, ch.. w d*pe :/
0
@JanuszKorwinMikke Do wiosny był drugim najlepszym pomocnikiem po Pedrim, później niestety strasznie siadł
0
@hugz to samo można powiedzieć o 3-4 innych zawodnikach tylko z pierwszej 11
1
@Gibbon_FCB Nie? Za mało meczów Realu widziałeś w takim razie:)
1
@Hubertusk Pewnie parę srebrników więcej
0
@Technik jedynego szefa oddaliśmy ZA DARMO do bogatej Arabii
0
@FCB_dimiC byle kto>Araujo
3
@Kamiloza91 Nie jest normalne tracenie gola w pierwszej akcji meczu, nie normalizujmy tego
I tak co chwile - szybka bramka na dziurę i przeciwnik może już parkować autobus
0
@Luciano99 Z ogórkami odrobią, ale później znowu przyjedzie "defensywny " Inter albo jakaś Benfica i wpakują nam 7 bramek w dwumeczu
0
@seba90 niech szczekają, karawana zasuwa :D
0
@FCB24 Bo Bernal więcej nie zagrał :D
0
@OskP W zasadzie wlasnie od tego jest trener żeby temu zapobiegać.
Nie, nie jestem za zwolnieniem Flicka, ale to właśnie on ponosi odpowiedzialności za większość straconych bramek - ma przygotować drużynę i taktykę żeby tego unikać