1

@Luciano99 no ale w sumie to trochę prawdy w tym jest
Z Newcastle ledwo ledwo, a to też nie jest potęga

1

@heniusss A gdzieś w ogóle pokazują mecz w takiej rozdzielczości?

2

No i pięknie, uciął spekulacje
Niestety newsy na temat jego transferu wciąż sie będą pojawiać

0

W listopadzie nie powinno być jeszcze o tym dyskusji

1

@michal26 Jeśli tylko będzie chciał to to zrobi, oby tylko chciał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Pedri16Future Gdyby jeszcze pograł 3 sezony...ale to mało realne, chlop nie goni za rekordami i ladnymi liczbami

3

@Lionel_Messi10 Za wygranie finału konferencji jest juz oficjalne trofeum czy to tylko przepustka do finału całej ligi?

0

Widzę, ze ogarniacie te rozgrywki tak "dobrze" jak ja :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

No to Leo jeszcze wystawi do Suareza i manitka

0

@mekston Dzieki za wytłumaczenie.

0

@mekston Czyli w kolejnym, finałowym meczu mogą zostać mistrzem konferencji, a później jeszcze grają ze sobą mistrzowie konferencji o tytuł mistrza ligi?
Oba trofea oficjalne czy jak to wygląda?
I juz do końca tylko po jednym meczu?
Obiekty neutralne?

Za cholere nie rozumiem dlaczego tak udziwnili te rozgrywki

4

@Lionel_Messi10 Jak na "karła" to całkiem nieźle

0

@mekston A nie półfinału?
Nie rozumiem już całkowicie tej ligi :)

1

@mekston Do dwóch zwycięstw czy jak to wygląda na tym etapie?

2

@PatrykBarca No jestem ciekaw jak to będzie dalej z tym Xabim. Przyznam, ze miałem spore obawy przed sezonem, bo gość w takim Leverkusen robił naprawdę wyniki ponad jakiekolwiek oczekiwania, taktycznie wydawal sie ogarnięty i pressing też miał wyglądać inaczej niz za Carlo
Póki co dosyć slabo to wygląda, oby tak dalej

0

@Messiah10 I to oczywiście po bardzo kontrowersyjnej bramce na 2:1:)

7

Powrót na Camp Nou, powroty najważniejszych zawodników i straty punktów Realu - to musi na nich podziałać motywująco, idealny moment żeby odskoczyć w tabeli w najbliższych tygodniach

2

@FCB_dimiC Minimalne, Real tak odjechał w tabeli
No i już listopad czyli w zasadzie końcówka sezonu

3

Czyli wczoraj sędzia przekręcił nas na braku karnego, a dziś dwie sporne sytuacje przy obu bramkach na korzyść Realu. I okej, okej

Jak Real ma rywalizować w tej wypaczonej, ustawionej pod Katalończyków lidze?

2

@StevenGastonMartin99 Jeśli przegramy w Londynie, ale wygramy resztę meczów to wciąż mamy szansę na top8, przeciwnicy później już łatwiejsi.
Przy remisie tragedii nie będzie.
Szkoda tej Bruggi, 2 cenne punkty uciekły

0

@Messi1000000 ale przewrotka spoko

4

@Adran360 Ajj to juz status GOATa przyklepany na amen

4

Potężna ta liga saudyjska, Felix w 8 kolejek 11 goli
Dla porównania w najlepszym sezonie w Atleti miał 8 bramek ligowych

0

@Messi1000000 Jest na boisku

0

@matirix20 Pod granie to pewnie więcej sensu miałby słabszy procek, ale mocniejsza karta, ale do obróbki wideo to pewnie dobry wybór, nie znam sie :D
No i ta cena "głupiego" RAMu..masakra

1

Następca Seriego Roberto. No i dobrze, takich zawodników też potrzebujemy

7

@Arkon To raczej efekt wojenki płci - kobiety narzekają na facetów, a faceci w kontrze narzekają na kobiety.

0

@Herato 7pkt to jest nic na tym etapie sezonu.
Jakaś seria 2-3 spotkań bez zwycięstwa(co przecież jest dość normalne) i z przewagi może nic nie zostać.
Nie wygrywasz ani nie przegrywasz ligi w listopadzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?