0

@SeWo77 5.5k za zeszłoroczny model to trochę porażka, nawet jeśli to jabłko

5

Wystarczyło zgłosić się po Alvareza zamiast po Olmo
Teraz Atleti nie puści go za mniej niż 150-180mln

0

@wacha93 ja juz sobie nie robie złudzeń

2

Z naszą obroną to zapewne będzie to zawodnik Bilbao

1

@bulo No chciałbym, chociaż na te pół roku, bo jeden pożegnalny, nieoficjalny mecz to po prostu będzie za mało

Powinno być inaczej:/

0

@fart Za to w srodku lata znów będzie ten niż i przez tydzień będzie padać, pozniej znowu słońca i od nowa deszcz

Taki mamy klimat, niestety. Za to poziom życia i zarobki slabe na tle Europy

1

@BORO_12 No i pięknie, z calym szacunkiem dla Wojtka, ale raczej nam nie pomagał, może oprócz meczu z Realem

0

Ostatnia wypowiedź Messiego niestety na zawsze rozwiewa wątpliwości - nie wróci już jako piłkarz

26

Musi odejść i tyle. Co z tego, że ma jakość skoro nie ma ma zdrowia i przez większość sezonu nie można na niego liczyć

0

@Elvisek Uważasz, ze w ukraińskim związku są tak glupi ludzie żeby zrealizować taki scenariusz?

0

Z Albanią to nie formalność, ale powinniśmy sobie poradzić.

Natomiast w finale będzie już dużo ciężej, nie rozumiem czemu wszyscy upatrują w Polsce faworyta.
Czy na ten moment bylibyśmy faworytem w starciu z Ukrainą?
A ze Szwecją? W tym momencie pewnie tak, ale do marca daleko.

Bagatelizowana Szwecja ma kadrę o wartości 3razy takiej jak Polska, Ukraina również dużo bardziej wartościową.
Pieniądze nie grają, oczywiście, jednak juz samo to pokazuje, że tu żadnych spacerków dla nas nie będzie

15

To może nie sprzedawajcie praw do ligi w jednym kraju dwóm różnym nadawcom w rezultacie zmuszając odbiorców do wykupienia abonamentu u jednych i drugich?

1

Yamal najlepszy w defensywie, trochę zaskoczenie

0

@Katalończyk 99 Szczególnie, ze my w ciągu 3 dni gramy 2 różne mecze.
Szwecja prawdopodobnie też będzie dużo mocniejsza, a Ukraina juz teraz byłaby równorzędnym przeciwnikiem dla nas.

1

@Kgorecki2500 No tak, dlatego to dobre/bardzo dobre losowanie

W wymarzonym to by była Rumunia zamiast Szwecji:)

0

@Encore No nie jest, bo Szwecja może być cięższa niż ta Ukraina
Wymarzone nie, ale dobre na pewno

0

@SkN Skoro mecze oficjalne to raczej oficjalny, jeśli jest inaczej to trochę nonsens.

1

@MessiForeverTheBest Ukraina i Szwecja to równorzędne dla Polski ekipy.
Szwecja w kryzysie, ale jakość w kadrze mają, pytanie czy znajdą sposób żeby ją wykorzystać
Z Albanią obowiązek wygrać, ale w finale to takie 50/50 obstawiam

0

@Kasy Nie ma szans na finał w Polsce

0

@Stinger_ Dokładnie, to byłaby absurdalna decyzja Ukrainy, gdyby chcieli jako gospodarz grać z Polską w Polsce
Nie ma na to szans, aż takich idiotów w związku raczej nie mają

0

@Jasialdinho Musieliby mieć gorszy związek piłki nożnej niz my gdyby chcieli grać finał z Polską jako gospodarz, ale na polskiej ziemi

0

@FabianekMrozek Też sie tego obawiam, Szwecja jest obecnie na dnie, ale potencjał mają ogromny w ofensywie.
Naszymi obrońcami kręcili napastnicy Malty
Może być różnie, wyjazd do Szwecji może być ciężki

0

Ważne, ze nie Włochy ani Turcja, przeciwnicy do ogrania jeśli zagramy tak jak z Holandią, a nie jak z Maltą

0

Ajj, trochę sie skomplikowalo, ale nie może być idealnie

0

Byle u siebie ten finał, Szwecja na wyjeździe też może być ciężka, jeszcze im sie napadziory obudzą...

0

Może jednak ze Szwecją xd Szkoda, tu najgorzej chyba chociaż eliminacje mieli okropne

1

@blakkudium Czyli super

1

Z Ukrainą na wyjeździe czy będzie losowanie?

1

To Boliwia raczej ez awans

0

@HarveySpecter Stoiczkov

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?