LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
I nie padły tak ważne pytania jak to czy w Hiszpanii strzela sie łatwiej bramki niż w USA albo czy Leo jest GOATem?
3
Nie od dziś wiadomo, ze polskie i hiszpańskie media sportowe to dno
Po prostu nie zniżajcie sie do tego poziomu
30
Skoro płacą zawodnikowi potężne miliony to chyba normalne, że zabieg przeprowadzają wtedy kiedy jest to na rękę klubowi, a nie reprezentacji
0
@Criss18Barca Na szczęście i tak juz gramy o nic. Holandii nie wyprzedzimy, z baraży nie wypadniemy.
Możemy sobie te dwa mecze potraktować towarzysko
0
@Kubix93 Albo nawet za Lewego, przecież w tak ofensywnej Barcelonie on by tu walczył z Mbappe o Pichichi
1
@Fabik87 On wróci, pewnie juz nie w oficjalnym meczu, ale dostanie pożegnanie, a później będzie stałym bywalcem na Camp Nou
2
@maroon Mm nie ma nic lepszego niż zapalanie światła o 15, bo ciemno w mieszkaniu.
Grunt, ze nie jest ciepło
0
@Technik tu główny problem jest w sposobie bronienia
10
Uff przynajmniej 15 min bedziemy prowadzić teraz
1
Jaki ten Real musiał być słaby skoro strzelił nam tylko 2 bramki
1
@fart czas na linie obrony na połowie przeciwnika
0
@elitive to patrz na Rashforda, on juz swoje zepsuł w tym meczu :)
2
Miło by było nie stracić bramki za 2 min
0
Dużo jeszcze musimy stracić bramek W TEN SAM SPOSÓB żeby Flick zmienił taktykę? Bez "DNA" mielibyśmy 0:1
0
@FcPortoFan1999 Trochę gen frajerstwa Pogoni wyszedł w tym meczu, ale Jaga umacniająca sie w czołówce tabelii bardzo mnie cieszy
0
Szkoda trochę Pogoni, bo przez większość meczu wyglądali jak drużyna o klasę lepsza, ale właśnie jak sie nie wykorzystuje sytuacji to później sie za to płaci, coś o tym wiemy jako kibice Barcy :)
1
Cinema, to się musiało tak skończyć, Jaga na 1:2 :D
3
Pogoń jak Barcelona - mnóstwo okazji, ale wszystko albo niecelnie albo w bramkarza
0
Pietuszewki technicznie w tym meczu wygląda jak Cristiano - ten obecny Cristiano
2
@SelloutCrowd Ja też jestem niemal przekonany, ze dziś stracimy punkty
0
@FcPortoFan1999 Po cichu na to liczę
1
Ale oblężenie bramki Jagielloni, polecam włączyć wam ten mecz, bo piekne, choć jednostronne widowisko :)
0
Jaga by mogła wreszcie wygrać mecz ligowy, ale patrząc na przebieg meczu to Pogoń szybciej coś strzeli
0
@FcPortoFan1999 I strzelić nie może :D
0
@Katalonik97 Oni i my bez formy, ale oni chociaż rozsądniej grają w obronie, my niestety juz ja starcie możemy założyć stratę kilku bramek
1
No i brawo Raków - fatalny początek sezonu, każdy inny trener niż Papszun juz by wyleciał z klubu, a tu piękne odrodzenie i wracają do walki o mistrzostwo.
0
Ehh a czlowiek obstawił 1x na Legie po pierwszej połowie
0
@Stinger_ Nie wybieram, ale Leo z miejsca bylby naszym najlepszym zawodnikiem
2
Oj Legia to chyba nie chce sie załapać na europejskie puchary w przyszłym sezonie
1
@Dankho94isback Pedri jeśli zagra jeszcze w tym roku to będę miło zaskoczony