LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Jak wygląda bilans dyktowanych rzutów karnych panie prezesie?
0
@Nightraider Przecież wczoraj chłop prawie nie miał roboty, 2-3 strzały w środek bramki
3
@NeroTFP1 Tylko tych milionów na koncie trochę mniej
1
@Cule4Life Może bałagan budowlany przykryty
28
Ale że Real mając przez kilkanaście lat w składzie bandytów Ramosa i Pepe bijących rekordy czerwonych kartek i zawieszeń mają w 21 wieku więcej czerwonych kartek niż Barca z Puyolem czy Pique?
Szok, to ewidentnie sprawa dla prokuratury
0
@Hosh Nie mogą zrobić przerwy od połowy listopada do marca przecież:)
6
Widzę, że dziadka w Madrycie juz odkleiło, no w pewnym wieku tak już jest :)
0
@FcPortoFan1999 Szkoda, wolałbym juz teraz widzieć ich na fotelu lidera :)
0
@PeteR10 Stonks, chociaż ci zwrócą kase, nie przegrasz :)
0
To kiedy Jaga te zaległe mecze będzie grać, na wiosnę?
1
@FcPortoFan1999 Najbardziej będzie im przeszkadzać piłka przy nodze
5
Szkoda tej wtopy w poprzedniej kolejce LM, z Chelsea tez łatwo nie będzie i w razie niepowodzenia musimy już wygrać pozostałe mecze żeby mieć jakieś szanse na top 8
8
@Cryptolis Przykre to jest to, ze juz nawet montownią nie będziemy, bo koszta są zdecydowanie większe niz w innych krajach Europy środkowej i wschodniej. "Montować dla Niemca" nie będziemy a swoich firm nie mamy, to jest smutne
0
@Rifek tylko gdyby ta trybuna była z 5-10 metrów bliżej boiska to zmieściłoby sie jeszcze parę rzędów.
0
@mientusek1407 Zgadzam sie, ale dzisiaj to akurat nie miał za wiele roboty
1
@insp1re Może tam sceny koncertowe będą rozkładać żeby murawy nie ugniatać :)
A tak serio to cholera wie czemu tak to zrobili, bym powiedział, ze może układ trybun wymaga takiego łuku, ale skoro z drugiej strony tego nie ma to nie wiem
0
@PioteK wlasnie nie wiem jaki był tego cel. Na pierwszy rzut oka wygląda po prostu na zabieg stylistyczny, ale kosztem miejsc :)
Może jest jakiś inny, bardziej sensowny powód, nie wiem.
Kibice mogliby być jeszcze bliżej
0
@Criss18Barca Nic w tym dziwnego, na ten moment większości nie podoba sie sam stadion ale to, że wreszcie wracamy do domu i że to ciągłe przesuwanie terminow juz się skończyło.
Ja też czuje ulgę, ze juz koniec tej szopki, ale sam stadion na ten moment faktycznie wygląda prawie jak przed przebudową. Nie ma jeszcze górnych trybun, nie ma dachu ani wykończonej elewacji.
Za jakieś 2 lata będzie piękny :)
0
@Eklerek No niestety.
0
Prawie połowa ligi, a Legia i Pogoń są 1 punkt nad strefą spadkową. Dymy
1
Gdyby to była 32. a nie 12. kolejka to mógłby to być ten sezon Arsenalu
0
@FCB24 Nie no, Olmo to właśnie straszny człapak
1
@FCB24 Wygryzł kapitana Araujo ze środka obrony, to juz wiele mówi:)
5
Papszun gra na zwolnienie, jeszcze odprawę zgarnie
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Przesada z tymi drwalami, jednemu odcięło prąd, ale reszta jednak grała w piłkę bez większej agresji
1
@Marusek 5. bramka w tym sezonie, forma
5
@PolskiBarcelonista10 Odda jeszcze kilkaset strzałów i pewnie będzie to wyglądać lepiej, na szczęście ma jeszcze duuuuzo czasu na poprawę
0
@Filipem Dziś wiele do roboty nie było, ale Garcia jest o klasę lepszym bramkarzem
4
@Dankho94isback W repce zawodnik gra kilka spotkań w roku, w klubie 60
Widzisz różnicę? Kto ma większy wpływ na "zajechanie" lub nie zawodnika?
W wygranym meczu i tak trzyma go do końca, po co? Są spotkania gdzie najlepszych trzyma się do końca, ale chyba przyznasz, ze to nie było mecz tego typu?
2
@Xxxbarca4ever Dlatego klubowi powinno jeszcze bardziej zależeć na zdrowiu zawodników