LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie wejdzie Lewy, oby nie za Ferrana.
Yamal juz by mógł odpoczywać
0
@mate92 nie wystawiając ręki NAD GŁOWĘ?
5
Ręka nad głową i tu jakieś wątpliwości ludzie mają ehh
0
@mate92 No mógł sie obrońca ustrzec
0
Ręką przy ciele nie była, wiem ze przy wślizgu ciężko no ale
0
Panenka będzie coś czuje
0
Ferran czy Yamal? Raczej Yamal
0
@KrwawiaceoczyVEB Dla dobrych zawodników zawsze jest miejsce na boisku:)
1
Roony szykuje formę na baraże, jeszcze Isak i Gyokeres się odbudują i będzie ciekawy mecz z Polską. U nas na skrzydle gwiazdy jak Kamiński czy Skóraś, będzie rywalizacja
0
@Faro Tylko na PS zostaniemy wtedy z Roonym, któremu ten mecz wyszedł, ale skoro chlop gra raz w miesiącu to nagle na stałe do 11 nie wskoczy...
W każdym razie fajnie, ze mamy kolejną opcje z Yamalem na 10
1
@Roobo Rzuci asyste z rożnego i będzie bogiem
2
Yamal jak Messi - gdzie zagra w ofensywie tam jest kotem. Pieknie z jego wizją gry i podaniami wygląda na 10, Roony sprawdza sie na PS czyli mamy fajną opcje na zastąpienie Fermina i Olmo
1
@BARCA1899Messi Jeden zejdzie w 75, drugi w 88
0
@AlexDark00 Uu pchasz sie w gips
1
W kolejnym meczu pewnie zagra piach, później pogra Lewy, wyjdzie mu jeden mecz, później Polak będzie sie kopać po czole i marnować kuriozalne sytuacje i od nowa Ferran w wyjściowej i tak to się kręci
Trochę jak z Ferminem i Olmo tylko tam głównie wymieniają sie kontuzjami
0
Ajj prawie, co za pilkarz :>
0
@Sapos93 A jak będzie trzeba nam jednej bramki to będą poprzeczki obijać i w bramkarza ładować
0
Pan napastnik Ferran Torres
0
Ogolnie każdy mówi, ze Rashford jako jedyny umie u nas strzelać wolne.
Ktoś wie ile ich strzelił juz w karierze?
0
Za spokojnie z tym wynikiem, zaraz jakiś wylew w obronie
2
Mam nadzieję, ze na kolejne minuty nie będzie czekać 5 spotkań
0
Dobra, hattrick w 5 min dawaj bestio
0
Pewnie Ferranowi paznokieć wystawał
0
No i to jest napastnik ;>
0
Brawo Kounde, dobrze grają
1
@APTAPT "nie gra źle, gra źle"
A tak serio to właśnie w tym problem. Jak chcesz liczyć na zawodnika w takich meczach to trzymaj go pod grą, daj mu chociaż głupie 15 min w wygranym już meczu
1
@partymaker Ja narzekam, że w 5 ostatnich meczach nie dostał nawet minuty, w kolejnych 3 dostał łącznie 18 minut, a dziś gra w pierwszym składzie, tylko tyle.
Nie zasłużył na ogony z Bilbao przy 4:0, ale dziś 1 skład jest spoko :)
2
@misterio Niech gra tylko dlaczego takie skrajnosci? W 5 ostatnich meczach nie dostał ani jednej minuty.
No i zasadniczo podoba mi sie jego gra i nie rozumiałem dlaczego nie dostawał zbyt wielu szans, ale teraz nie rozumiem dlaczego w pierwszym składzie wychodzi zawodnik, któremu Flick w ciągu ostatniego miesiąca nie dał nawet minuty na boisku
No i tu można mieć kolejny zarzut do Flicka - co chwile wypada nam jakiś zawodnik, może właśnie byłoby dobrze mieć takiego zawodnika jak Roony pod grą, wpuszczać go regularnie chociaż na te 15-20 minut. Przychodzi taki mecz jak dziś i nagle Flick wyciąga go z zamrażarki i daje pierwszy skład.
I myślę, ze grą sie dzisiaj obroni, ale zarządzanie... no średnie
0
@TR3YWAY Nie ma za co, od tego jest La Rambla
5
No ten Roony w składzie wygląda na małą odklejkę Flicka. Trzyma go na ławce od 4 spotkań nie dając nawet minuty, a teraz pierwszy skład na takiego rywala.
Nie podobają mi sie te kombinacje, po prostu brak w nich logiki z perspektywy kibica. Nie chce mi się wierzyć, ze od ostatniego meczu Szwed nagle zyskał zaufanie i jest w formie