0

Pewnie wejdzie Lewy, oby nie za Ferrana.
Yamal juz by mógł odpoczywać

0

@mate92 nie wystawiając ręki NAD GŁOWĘ?

5

Ręka nad głową i tu jakieś wątpliwości ludzie mają ehh

0

@mate92 No mógł sie obrońca ustrzec

0

Ręką przy ciele nie była, wiem ze przy wślizgu ciężko no ale

0

Panenka będzie coś czuje

0

Ferran czy Yamal? Raczej Yamal

0

@KrwawiaceoczyVEB Dla dobrych zawodników zawsze jest miejsce na boisku:)

1

Roony szykuje formę na baraże, jeszcze Isak i Gyokeres się odbudują i będzie ciekawy mecz z Polską. U nas na skrzydle gwiazdy jak Kamiński czy Skóraś, będzie rywalizacja

0

@Faro Tylko na PS zostaniemy wtedy z Roonym, któremu ten mecz wyszedł, ale skoro chlop gra raz w miesiącu to nagle na stałe do 11 nie wskoczy...

W każdym razie fajnie, ze mamy kolejną opcje z Yamalem na 10

1

@Roobo Rzuci asyste z rożnego i będzie bogiem

2

Yamal jak Messi - gdzie zagra w ofensywie tam jest kotem. Pieknie z jego wizją gry i podaniami wygląda na 10, Roony sprawdza sie na PS czyli mamy fajną opcje na zastąpienie Fermina i Olmo

1

@BARCA1899Messi Jeden zejdzie w 75, drugi w 88

0

@AlexDark00 Uu pchasz sie w gips

1

W kolejnym meczu pewnie zagra piach, później pogra Lewy, wyjdzie mu jeden mecz, później Polak będzie sie kopać po czole i marnować kuriozalne sytuacje i od nowa Ferran w wyjściowej i tak to się kręci

Trochę jak z Ferminem i Olmo tylko tam głównie wymieniają sie kontuzjami

0

Ajj prawie, co za pilkarz :>

0

@Sapos93 A jak będzie trzeba nam jednej bramki to będą poprzeczki obijać i w bramkarza ładować

0

Pan napastnik Ferran Torres

0

Ogolnie każdy mówi, ze Rashford jako jedyny umie u nas strzelać wolne.
Ktoś wie ile ich strzelił juz w karierze?

0

Za spokojnie z tym wynikiem, zaraz jakiś wylew w obronie

2

Mam nadzieję, ze na kolejne minuty nie będzie czekać 5 spotkań

0

Dobra, hattrick w 5 min dawaj bestio

0

Pewnie Ferranowi paznokieć wystawał

0

No i to jest napastnik ;>

0

Brawo Kounde, dobrze grają

1

@APTAPT "nie gra źle, gra źle"

A tak serio to właśnie w tym problem. Jak chcesz liczyć na zawodnika w takich meczach to trzymaj go pod grą, daj mu chociaż głupie 15 min w wygranym już meczu

1

@partymaker Ja narzekam, że w 5 ostatnich meczach nie dostał nawet minuty, w kolejnych 3 dostał łącznie 18 minut, a dziś gra w pierwszym składzie, tylko tyle.
Nie zasłużył na ogony z Bilbao przy 4:0, ale dziś 1 skład jest spoko :)

2

@misterio Niech gra tylko dlaczego takie skrajnosci? W 5 ostatnich meczach nie dostał ani jednej minuty.
No i zasadniczo podoba mi sie jego gra i nie rozumiałem dlaczego nie dostawał zbyt wielu szans, ale teraz nie rozumiem dlaczego w pierwszym składzie wychodzi zawodnik, któremu Flick w ciągu ostatniego miesiąca nie dał nawet minuty na boisku
No i tu można mieć kolejny zarzut do Flicka - co chwile wypada nam jakiś zawodnik, może właśnie byłoby dobrze mieć takiego zawodnika jak Roony pod grą, wpuszczać go regularnie chociaż na te 15-20 minut. Przychodzi taki mecz jak dziś i nagle Flick wyciąga go z zamrażarki i daje pierwszy skład.
I myślę, ze grą sie dzisiaj obroni, ale zarządzanie... no średnie

0

@TR3YWAY Nie ma za co, od tego jest La Rambla

5

No ten Roony w składzie wygląda na małą odklejkę Flicka. Trzyma go na ławce od 4 spotkań nie dając nawet minuty, a teraz pierwszy skład na takiego rywala.
Nie podobają mi sie te kombinacje, po prostu brak w nich logiki z perspektywy kibica. Nie chce mi się wierzyć, ze od ostatniego meczu Szwed nagle zyskał zaufanie i jest w formie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?