1

@MOLESTA A wrzuć do tej drużyny chociaż 1 klasowego stopera i byłoby jeszcze lepiej

1

Quedateee Xabi Alonso quedateeeee

0

@FcPortoFan1999 Może jednak do La Liga 2?

0

@Frimpong No oby, bo jak chcą myśleć o mistrzostwie to nie mogą wtopić z drużyną, która w 15 kolejek ugrała 2pkt

2

@arasz1819 Amatorzy, w Ekstraklasie między liderem, a ostatnią drużyną w tabeli jest 13 punktów różnicy

1

@misterio Może da sie to leczyć :)

27

Roony w nagrodę za świetny mecz z Betisem dostał 2 minuty z Eintrachtem i 2 minuty z Osasuną.

0

@NeyJr11 Dotkną piłkę 3-4 razy i co to da Flickowi? Żadnych wniosków z takich występów przecież nie da się wyciągnąć, zawodnikom też to nie pomaga

0

@La Pulgaa To nie ma znaczenia czy o Raphini, o kims innym, o Flicku czy o calej drużynie - co ma strzelony gol do wczesniejszych ocen gry na boisku?
Jak ktoś gra slabo to zasłużona krytyka, jak sie poprawi to super, można pochwalić.

Odklejki jak z tym żeby nie krytykować Cubarsiego czy Yamala, bo są młodzi xd No spoko, oceniamy co widzimy tu i teraz, nikt przecież o sprzedaży składu nie mówił

0

@FCB24 Szczególnie, ze ma na ławce gościa, który zrobił 2G/A w ostatnim meczu

2

@La Pulgaa Jak zawodnik strzelił gola to znaczy, ze go nie można było krytykowac za 70 minut slabej gry?

Niesamowici jesteście

0

To teraz nie stać obroną na środku boiska i wygramy

0

Może czas ściągnąć obrońcę i wpuścić Lewego żeby jakaś wrzutka poleciała?

0

@SigmaBoyEssaYamal Lewy?? Przecież można o nim powiedzieć to samo

0

@MirusAmisz Ostatni raz pewnie w 2019 roku trafil? :)

0

@regatta52 Przecież przy rozstrzygniętym wyniku też nie odpoczywa tylko gra do końca, co za różnica

1

Żeby sie tylko -2 nie zrobiło, bo później Villareal nam może spieprzyć święta :>

0

@szyna192 Raczej nie

0

Znając życie to sprzątnie go Real, bo u nich na papierze sporo obrońców, ale ciągle kontuzjowani.
A my bedziemy sie zastanawiać czy nas stać i czy może lepiej jakiś wynalazek z Brazylii sprowadzić za podobne pieniądze

1

@lithotripter Jest na konsoli, ale wybrałem jednak angielski, być może zmienię jeśli będzie sie dało w trakcie gry.
Pograłem z 2 godzinki i odczucia niezłe - grafika i klimat super, sam początek to dużo dialogów i scenek, mam nadzieję, ze to takie wprowadzenie i później będzie sporo eksploracji, płynniejszej gry itp :)

0

@Czyhrynski Na szczęście Świderki mają sie dobrze do dzisiaj, smakują chyba tak samo jak kiedyś :)

0

@Zaglloba Problem w tym, ze i jeden i drugi najpierw zagrają dobry mecz, a w kolejnym juz są cieniem.
W sumie bądź tu mądry skoro tak naprawdę cholera wie jaki mecz im sie akurat "wylosuje".

0

@lithotripter Kupiłem właśnie 2, fajna promka na Xboxie.
Jaki wybrać język mowy, angielski czy czeski żeby lepiej wczuć sie w klimat? :D

1

To jest ofensywna Barcelona Hansiego Flicka i siłą rzeczy napastnicy mają dużo sytuacji, ale fakt, ze na ten moment trzeba stawiać na Ferrana, a nie na Lewego, bo Polaka prawdopodobnie juz tu w przyszłym sezonie nie będzie, a juz teraz raczej nie daje nic więcej niz Ferran.
Może pogra regularnie to poprawi jeszcze skuteczność, jest nadzieja, ze będzie jeszcze lepszy.
W przypadku Lewego to niestety wiek robi swoje i już będzie tylko gorzej

0

@FiscaelBarca Ale kto tu coś mówił o rozwoju ligi?
Odnosze sie do tweeta Stanowskiego i sytuacji Legii z tamtego okresu.
Walczyli godnie z najlepszymi druzynami na świecie, a wrócili do rywalizacji w ekstraklasie i kupa, kasy zarobili bardzo dużo i co sie z nią stało? Wszystko na spłatę długów? Powinni wtedy odjechać reszcie ligi, po prostu. Dla nich byłoby to bardzo dobre, dla reszty ligi przeciwnie, ale w sumie co mamy teraz?
Chyba jednak wolałbym jedną godną drużynę żeby mogła powalczyć w LM(chociaż o awans) niż kilka niby "rozwiniętych", ale dostających wciry od drużyn z Gibraltaru czy Armenii

0

@lithotripter a graficznie duży regres z 2 na 1?
Tez chcę pograć w 2, bo podoba mi sie klimat i grafika, w 1 klimat pewnie będzie, ale traficznie trochę chyba czuć, ze ta gra ma swoje lata, podobnie z RDR1, choć finalnie pewnie obie te gry ogram

0

@Encore Połowa bramek pewnie z karnych, ale zawodnik top, jako jedyny trzyma poziom w MU

1

@NeroTFP1 Bo tak powinno być

0

@Zoker To jest właśnie tragedia, to powinny być idealne rozgrywki właśnie dla drużyn z Gibraltaru, Armenii czy Łotwy, a są jedyną szansą na godne wystepy w Europie dla polskich drużyn

0

Legia tylko 307 podań i z masakryczna dokładnością 68%. Prawie 100 podań z tych 300 było niecelne. To jakaś abstrakcja
Ogólnie my nie zaslugujemy na LM, ten trzeci europejski sort w sam raz na polskie ekipy.
Przez chwilę myślałem, ze polska piłka klubowa naprawdę rośnie w siłę, ze ten ranking coś odzwierciedla, ale później gramy na trzecim poziomie europejskich rozgrywek i potrafimy przegrać z druzynami z Gibraltaru czy Armenii, nie możemy wygrać z ostatnią drużyną bundesligi, która 1/3 meczu gra w oslabieniu itp.
Ekstraklasa też kabaret - wszyscy grają równo, wszyscy gów..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?