1

@Kapitan hawk To, ze jak zwykle oddamy ich za czapkę gruszek jest niestety pewne, po prostu nie mogą zostać i zajmować jedynie miejsca, i tak nie ma z nich wiele pożytku, bo albo kontuzja, albo inne problemy

0

@blakkudium A gdzie ta całość, kim on jest? :)
Aa no chyba, ze Garcia, ale jego to cholera wie na jaką pozycję liczyć w układance Flicka. W każdym razie straszna bieda

11

Jego i Araujo nie ma prawa być w tej drużynie po letnim okienku jeśli chcemy być poważnym klubem.
Na żadnego z nich nie możemy liczyć, zadnemu nie możemy zaufać.

0

@blakkudium mamy pół dobrego stopera w składzie i jest nim Gerard Martin

0

No i jak, co z tymi świętami? Spieprzone będą?

13

Wątpie, najważniejsze żeby prezent zrobili nam jutro nasi piłkarze, ale ciężki mecz bez Pedriego, liderem pozostaniemy więc bardzo Świąt nie spieprzą no ale...:)

0

@Wittgenstein Gaz chyba spoko opcja, byle mieć go pod ręką

1

@cules100pro Oby nasi jutro nam nie spieprzyli, bez Pedriego będzie ciężko

0

W poprzednim sezonie był nie do zajechania, teraz drugi uraz... Oby nam sie znowu nie zaczął sypać

1

@FcPortoFan1999 Dziennikarskie zero i w efekcie Kanał Zero to zasługa Najmana.
Kanał TV Stanowskiego pod przyciskiem 0 to posrednio efekt spiny z Najmanem, jaka piękna historia:)

0

@Michal1696 Messi nie grał z 3-ligowcami, a juz na pewno nie gral wtedy pelnych spotkań.

5

Odpoczynek to jedno, ale po co ryzykować jakieś urazy? Pewnie, ze jest młody i pewnie nie ma sensu rotować nim tak jak 35-latkiem, ale granie wszystkiego od początku do końca to przesada.
Jakiekolwiek pretensje Flicka do De la Fuente będą śmieszne, skoro w klubie gra wszystko bez odpoczynku to czemu miałby go oszczędzać selekcjoner?

2

@dirtyman To całkiem realne i tak serio to czy Kiwior jest gorszy od Araujo, Cubarsiego wiecznie nieprzygotowanego na mecz Christensena? Coś mi sie wydaje, że mógłby być naszym najlepszym obrońcą

0

@FiscaelBarca Nawet te 100mln to nie są pieniądze, które miałyby ich przekonywać, sam zawodnik musiałby robić ostre dymy i wymuszać odejście

0

@BorzyKrzys Wygląda jak AI

1

@MesQueUnClub_87 kaczka po pekińsku top

1

@Czajka90 Kessie nie pyta

5

Najwyższy poziom odklejki

0

@lithotripter Kompas, który jest całkowicie nieczytelny. Oznaczysz sobie coś, a później nakładają sie ikonki na siebie itp, ciezko w ogóle dojrzeć co tam sie znajduje. Nic nie zastąpi normalnej mapy

0

@FcPortoFan1999 No chyba, ze faktycznie z tymi gwiazdami nie poradzi sobie nawet Papszun

0

@FcPortoFan1999 O ile nie dojdzie do jakiejś katastrofy na samym początku pracy Papszuna to awans Legi do europejskich pucharów biorę niemal za pewny.
Różnice punktowe są bardzo małe i reszta drużyn też punktowała śmieszne słabo. Wisła Płock i Górnik juz będą tylko spadać w tabeli i prawdopodobnie skończą za Legią

0

@Kgorecki2500 Ten potionek trochę kosztuje, lekarstwa też, a na początku z kasą ciężko i po prostu nie stać czlowieka żeby zapisać gre czy sie uzdrowić po walce xd Mogli po prostu dać poziomy trudności i opcje do włączenia, każdy by miał wybór jak chcę grać, a tak zmuszają wszystkich do tych męczarni:D
Może później jakoś by sie to rozkręciło, ale pogralem z 12-13h i już mi serio szkoda wolnego czasu na to :)
Ludzie narzekali na RDR2, ze powolne itp, ale w porównaniu z KCD2 to jednak bawiłem sie dużo, dużo lepiej i tam rozbudowane mechaniki nie sprawiały mi problemu

1

@Kgorecki2500 To dlaczego dają tak absurdalne misje na początek, nie rozumiem. Ogólnie eksploracja i znalezienie czegokolwiek, nawet w misji, to męczarnia, albo skorzystasz z poradnika w necie albo marnujesz kolejne godziny. Nie lubię jeśli gry nie dają wyboru jak chcę grać. Czasem po prostu wolałbym glupi znacznik na minimapie, której tu nawet nie ma.
Ekwipunek i postać - znów na siłę wszystko zagmatwane i utrudnione, bo glupi opis do przedmiotu juz znajduje sie na innej stronie xd
Nie wiem o co chodziło twórcom z tymi wszystkimi frustrujacymi rzeczami w tej grze, walke to bym zrozumiał, ze ma być trudno, ale cała reszta wygląda na bardzo nieprzemyślaną i po prostu odbiera radość z gry
Kilka głupich dodatkowych ustawień, które mógłbym sobie włączyć i juz byłoby dużo lepiej, ale niestety nie dają wyboru

0

2 dni frustracji z Henryczkiem i koniec, odinstalowanie, szkoda trochę 150zl.
Ładna grafika i...jak dla mnie to na tyle z zalet.
Powolne, męczące misje, frustrujące mechaniki - czy to walka, czy jazda konno. Jakieś początkowe misje i nagle masz wygrać 1vs5 mimo ze czasami z jednym ciężko.
Brak kasy na wszystko, jak juz masz jakieś śmieci do sprzedania to żeby pozbyć sie wszystkiego musisz odwiedzić chyba kilka wiosek xd
Nie ma tak podstawowych rzeczy jak minimapa czy normalny zapis gry
Gram w to i czuje po prostu stratę czasu, a nie frajdę, a o to powinno w tym chodzić. Z jednej misji robi sie kolejna, z kolejnej jeszcze jedna, aż w końcu zapominasz o co chodziło na początku, bo to wszystko jest tak powolne i męczące.
Ładna grafika to za mało żebym brnął w to dalej :/

1

@Roobo Zaraz, podwyższają podatek, który jeszcze parę lat temu nie miał dla nich sensu i jechali za to po PiSie?

1

@sergio5 Dlatego nie powinno być dzielenia, a jeśli już to niech taki mecz leci i tu i tu.
Teraz też jedna liga na dwóch stacjach to patologia

1

@sergio5 Była mowa, ze w Eleven jedynie mecze sobotnie o 21. Jeśli sie potwierdzi to będę musiał sie pozbyć pakietu Eleven, bo inne ligi srednio mnie interesują, juz lepiej dopłacić do Canal + :/

0

Widzę, że dziś też będzie ciężko o punkty dla polskich ekip. 3 mecze na wyjezdzie no i Legia

1

@kubix05 Nie no, mistrz Gibraltaru to za wysokie progi dla polskich ekip

0

@Marusek 2k euro zarobku? Starczy na kilka minusy pensji dla naszych zawodników.
No i te 6k to coś mało wyliczone, to chyba za same krzesełka:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?