LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ajajaj to mamy problem, bo Lapcio już mu obiecał nową umowę
0
@michal2007 Grałem i o dziwo gralo mi sie bardzo przyjemnie, jedna z niewielu gier, które przeszedłem fabularnie. Później spróbowałem Far Cry5 i mimo, ze każdy sie smieje, ze to to samo to jednak od razu mnie odepchnęła chociażby innym sterowaniem i interfejsem.
0
@draxidox Pozdrawiam, NŻ
2
@kundee Ja ogólnie zawsze spłacałem, bo lubiłem sobie spokojnie polazic po miasteczku.
I jak gierka? Mam nadzieję, ze dożyje RDR III o ile w ogóle kiedyś powstanie
9
Na plus, ze bez Belingchama i Palmera
Niestety kolejna kuriozalna "11" ze względu na formację. 5 napastników, 2 pomocników, 3 obrońców.
Po co wszyscy robią te 11 skoro i tak na siłę chcą tam wepchnąć jak największą liczbę napastników? Podać top 10 na swiecie i tyle, juz sie nie wydurniać z tymi "11"
0
@pax Ekonomicznych i kulturowych, choć w sensie doslownym również spore ryzyko gdyby pozwolić im na większą skalę robić przerzuty :)
0
@bartekvisca Też mi się zdarzyło pare razy, raczej oglądam zwykły Eleven 1, bo mam wrażenie, ze nadal kolory są lepsze. Może juz nie ma takiej przepaści w kolorach jak dawniej ale jakoś z przyzwyczajenia i tak nie wlaczam 4k
0
@draxidox Już nam islamskich "terrorystów" podrzucali na granice, juz musieliśmy sie bronić, choć nie militarnie
0
To ta nagroda gdzie Cristiano wygral 6 razy a Messi raz?
0
@Who_you_mam Zależy czy oceniasz jego całokształt czy dany występ w meczu.
Jeśli gra słabo to po prostu należy mu sie krytyka i tu wiek nie ma znaczenia. Dotyczy to zarówno jego jak i Cubarsiego czy po prostu każdego innego mlodego zawodnika.
Jak zasłużył na krytykę to niech ją dostanie, zagrał super? No to go chwalmy
0
@Who_you_mam Tak jak uwazam Yamala za kozaka tak dla mnie absurdalne jest zakazywanie często uzasadnionej krytyki tylko ze względu na wiek piłkarza
0
@Gaucho Nie ma szans, ze Girona weźmie na siebie więcej niz 50% pensji
2
@Popitek12 Nie, nie gadam z farmazoniarzami
3
Tu nie da sie wybrać tylko jednego nazwiska - Araujo, De Jong, Ter Stegen, Lewy, Christensen powinni opuścić klub najpóźniej latem.
Dziwi mnie tak mały procent głosów na Olmo. Ciągła szklanka, a ostatnio jak gra to nie robi wrażenia
0
@addept Ale coś tam umie podać w przeciwieństwie do Balde
1
@slayer U nas spisywal sie całkiem dobrze i z pewnością byłby wzmocnieniem.
Pytanie czy nas stać - i odpowiedź raczej oczywista
0
Rashford jako opcja na LS ok, ale nie na "9", bo chłop ma koszmarne wykończenie
4
Opłacimy 90% pensji i może sie uda xd
3
@mint Taka obrona z miejsca nas dyskwalifikuje w walce o LM, dlatego ja na nic więcej niż krajowe puchary sie nie nastawiam.
City, Bayern, PSG czy Arsenal boleśnie nas wypunktują, jeśli nie w jednym meczu to w rewanżu
0
@Sienkiewko Dlaczego uważasz, ze aktualnie jest kimś więcej niż średniakiem?
I dlaczego akurat Anglia? Tam będzie miał więcej ciężkich pojedynków niz w Hiszpanii
0
@Recha_0684 i chłop będzie zmiennikiem Kounde czy znowu Kounde przesuwamy na środek?
21
Większość hiszpańskich bajkopisarzy codziennie obchodzi ten dzień
2
@Adran360 to tylko Camp Nou liczyli?
0
@Greenalley to więcej niz pewne, wcale sie nie zdziwie jeśli jeszcze połowę pensji będziemy mu płacić
0
@Katalończyk 99 Taa, wiem - na dopchaniu sie do koryta
0
@partymaker myślisz? Może jeśli ceny biletów będą sporo nizsze.
Gramy z Oviedo pod koniec stycznia i będzie komplet 62k widzów? No po takiej przerwie może tak.
Do tych 105k jeszcze daleko, jeśli sportowo nie popadniemy znów w przeciętność to może będzie spore zainteresowanie, ale jakoś nie widze 90-100k na meczu z Elche czy Oviedo :)
6
Ten Olmo... Do szklanej drużyny swiadomie dokupić kolejną szklankę za 60mln
Ter Stegen, Araujo, Christensen i Deco - to powinny być najważniejsze, jak najszybsze odejścia z klubu.
Olmo również, ale jego mimo wszystko szkoda oddać za darmo albo prawie darmo, a przecież my od nikogo godnych pieniędzy nie potrafimy wziąć
0
@urbipl Czekaj, to oni nie obiecywali nie podnosić podatków?
Ostro krytykowali(słusznie) bezsensowność podatku cukrowego po czym doszli do władzy i zamiast go zlikwidować to go podnoszą?
Cene paliwa też dowiezli, wczoraj po 5.80
3
@Dankho94isback
My na szczęście mieliśmy dość spory zastępczy stadion - gorsza lokalizacja, koszta wypożyczenia itp, ale jednak te 50k biletów można było sprzedawać.
Gdybyśmy rozgrywali te mecze przy 6k widzów to byłaby tragedia, ale na szczęście musieliśmy tam rozegrać tylko 2 mecze :)
1
@Tasde Największe wrażenie to tam może robić ta chowana murawa, pytanie czy faktycznie będą w stanie ją wykorzystać, bo tak jak mówisz - stadion jeszcze nie wygłuszony i pytanie czy w ogóle będzie.
Ekran 360°? Niby spoko, ale szczerze nie podoba mi sie to i nadaje raczej taki "amerykański" klimat z meczów futbolu amerykańskiego.
Z zewnątrz tak naprawdę jedynie obłożyli stadion metalowymi płytami no i znów - może nowocześnie wygląda, ale właśnie czy nie zbyt nowoczesnie i "bez duszy" jak na panorame miasta?
Cieszę sie, ze nasz stadion będzie bardziej kolorowy, mniej "sterylny". Podobnie z koszulkami - u nich co rok niemal to samo, tylko czysta biel i nic więcej. Ogólnie szkoda, ze nie zrobili tego stadionu białego albo biało -niebieskiego.
Wiadomo, ze nie jestem obiektywny jako kibic Barcy, ale czysto wizualnie nasz stadion będzie dużo ladniejszy, mam tylko nadzieję, ze pod względem konstrukcyjnym i w samym wykonaniu nie będzie żadnych baboli i niedoróbek :)