LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jednak Simon dzisiaj też pomaga :)
Ale brawo Roony
2
@Kgorecki2500 Gała to nie seks
3
@Filipem Vini? :>
1
Wystarczyło ze sie Pedri podłączył do ataku
3
Ale wkurza ten Balde, wszystko pięknie dopóki nie musi podać, więcej asyst wystawia rywalom niz swoim
0
@DIPENSE no ta, bo Lewy to sobie ostatnio specjalnie na klatę podbił xd
0
Prosze przeprosić pana napastnika
1
No niestety, dzisiaj Simon nie wpuszcza tego co w niego leci
0
@Katalończyk 99 U nas każdy trener miał jakieś swoje odpały:)
0
@Pedri16Future Na otwarcie Camp Nou gdzie motywacja była jeszcze większa niż dzisiaj no i ich bramkarz robił nam prezenty
0
@FCB24 No ale tego Martina na SO to też nie gloryfikujcie bo sadzi niewiele mniej baboli niż Cubarsi, wyszedl mu jeden mecz, no może dwa, później Joan ratował nam d..pe. Wolałbym Gerarda na LO oglądać, a nie na SO, niestety Flick juz szuka desperackich rozwiązań
0
@Katalończyk 99 I rozmawia z Roonym? "Słuchaj, przez 5 meczów zagrasz łącznie 15 minut ale później wystawie cie w pierwszym składzie"? I tak Szwed mial szczęście, ze mógł pograć dłużej z trzecioligowcem
2
@Roobo Przecież Yamal musi grać co mecz po 90% i co chwilę mieć problemy zdrowotne
0
@Sergio_Devils a co ten Rashford gral ostatnio? Do meczu z Chelsea to chociaż statystyki go bronily, ale od tego czasu ani gry ani statystyk
6
Znowu Roonego z zamrażarki wyciągnął i wrzucił do pierwszego skladu
0
@Vegeta88 No i może Lewy wejdzie i karnego będzie strzelać
1
@blakkudium a co oni mają wspólnego z obsadzeniem skrzydeł?
6
@Zoker no i długi dzień od 8 do 16, nic tylko korzystać
0
Ależ Austria dominuje w tym konkursie
2
@RC28 Inna sprawa, ze my gramy w dużo slabszej La Lidze, a i tu mamy ogromne problemy w obronie, wcale bym nie zakładał, ze w PL poradzilibyśmy sobie równie dobrze
0
@Coveta Lepszy prawonożny stoper niz lewy obrońca
0
@Who_you_mam czyli walczymy tylko o lige i krajowy puchar i to przy założeniu, ze Joan Garcia ciągle będzie w takiej formie
0
@Who_you_mam Dlatego SO tu musi przyjść jeszcze zimą albo przesuwamy Kounde na stałe i modliwy sie, ze ogarnie lepiej niz w ostatnim czasie na PO
0
@Robert_Kubica Bardziej sobie wyobrażam(w sumie tak będzie), ze w ćwierćfinale czy półfinale na środku obrony wychodzimy z Gerardem i Cubarsim, gorsza perspektywa niz kontuzja jednego z 4 skrzydlowych
0
@Coveta przecież Kounde i tak grał 90% meczów, podobnie Balde. Nikt by sie rozdwoic nie musiał
Transfer spoko pod warunkiem, ze przesuwamy Kounde na SO albo przychodzi jeszcze srodkowy obrońca
2
@Laminedependencia po stronie Yamala też będzie wesoło
0
@QuentinTarantino My potrzebujemy 2 stoperów, a nie bocznego no ale ok
0
@directedbyfcb A może lepiej Kounde na środek, przecież to jego pozycja. A Martin na boku chyba i tak wygląda lepiej niż Kounde. Wtedy Cancelo na PO i jazda
0
@Coveta Eric Garcia, Araujo
4
@Robert_Kubica Kto odpocznie? Rashford czy przyspawany do lawki Roony?