LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca no to trzeba kupić obrońcę do obrony, a nie do ataku
1
@Majczel97 Jak grał dobrze to sie zachwycaliśmy a jak gra od marca kupe to krytykujemy?
Eskandalo, powinniśmy go caly czas chwalić!!
0
@Messi1000000 I to i to, jak na ostatni Real to całkiem dobrze, no a Betis mizernie
0
Słabiutki Betis, ale Real gra chyba trochę lepiej niż my wczoraj:)
Zobaczymy co pokażą z Atleti
0
Kolejny raz Rudigera kryje o głowę nizszy zawodnik, który waży może połowę tego co ten dzikus xd
1
Upadnie tak 3 razy i w końcu gwizdnie karniaka.
Ten boczny obrońca też ciągle na to samo się łapie
0
Czemu tak dluga ta puszka na ekranie? Cenzura na coś znowu?
1
@Gibbon_FCB Wyprzedzają wielką Chelsea
0
@NeroTFP1 No i pewnie będzie ciężko zakładając, że to jego ostatni sezon w Barcelonie
2
@Salchent No ja to powtarzam od dawna, Espanyol czy inne ligowe ogórki mają problemy z wykorzystaniem setki czy nawet 2 vs bramkarz, ale Bayern,Arsenal czy PSG będą nas punktowac dużo skuteczniej.
1
@Faro Bernal gra chyba jeszcze gorzej niż Casado i w przeciwieństwie do Casado zagrał tylko kilka dobrych meczów w karierze, a nie prawie caly sezon jak Casado.
Bernala widziałbym na wypożyczeniu do końca sezonu, a Casado dałbym jeszcze szansę
0
@Szakalaka12369 W tym momencie na pewno PS5>Xbox.
Jaką wersję to już zależy czy zależy Ci na napędzie, jeśli nie to bierz digital, przed swietami do kupienia za 1650-1700zl czyli niewiele drożej niz Xbox Series S, Series X podchodzi pod 3k i promocji na niego praktycznie nie ma.
Ja bym brał PS5 digital, bo w swoim X i tak nie korzystam z napędu
0
@MOLESTA W ostatnich latach? Za czasów Messiego, MSN czy Xaviego, Iniesty i Busiego to zgoda.
Ter Stegen, Cubarsi, Casado, Kounde, De Jong(poprzedni sezon spoko, teraz klapa), Rapha póki co o klase gorszy niż sezon temu, Lewy(choć on to 3 miesiące gra dobrze, a reszte wygląda jak drewno) itp itp.
Gavi zapowiadal sie super, a teraz ciągle kontuzjowany.
Brakuje takich urodzonych "cracków", którzy wchodzą na top poziom i juz z niego nie schodzą.
Są wyjątki jak Pedri czy Yamal(choć u niego też trochę gorzej gra wygląda w tym sezonie)
2
@Faro Ja bym chciał żeby Flick odzyskał Casado z poprzedniego sezonu. Przecież to był pan piłkarz, z miejsca stał sie klasowym pomocnikiem, który świetnie uzupełniał sie z Pedrim. Ten sezon znacznie gorszy, ale też mam wrażenie, ze zdecydowanie za mało szans dostaje
1
@Roobo Tylko chyba mają spore oslabienia kadrowe
1
@Ostrzoł Uwielbiam Wojtka, ale uważam, ze poprzedni sezon miał dosyć sredni mimo wszystko, super mecz z Benficą, ale oprócz tego raczej po prostu poprawne mecze i różne błędy też sie zdarzaly - robione karne, czerwone kartki. Idealny kandydat na drugiego bramkarza, ale w pierwszej jedenastce jednak potrzebowaliśmy kogoś takiego jak Joan
3
Mam tylko nadzieję, że utrzyma formę na długie lata i zawsze będzie bardzo dobrym/topowym bramkarzem.
Niestety u nas rzadko który zawodnik po dobrym sezonie potrafi kolejne zagrać na porownywalnym poziomie - jak nie spadek formy to kontuzje, które wybijają zawodników z rytmu.
Pewnie nie zawsze będzie grać spektakularne mecze, ale poniżej pewnego poziomu raczej nie zejdzie, wreszcie mamy top bramkarza, jeszcze tylko obrona do wymiany
0
@FCBparasiempre e no bez przesady, top 4 mysle, że spokojnie
2
@WiecekFCB no właśnie oglądałem skrót i nie rozumiem, ewidentnie obrońca nie trafił w piłkę, a Pedri wycięty
1
@ShawnC Negreira negocjował klauzule Joana, fakty
4
@NowyWojciech Szczęsny w tej sytuacji zrobiłby karnego
15
Interwencja sezonu
0
@LeszekFCB Fantastyka mnie nie kręci
0
@Axoon W LM raczej nic więcej, bo tam zawsze cala drużyna była ze*rana
0
@Criss18Barca Minus i minus dadzą plusa? Może:)
0
@Pedri16Future Joan jest piękny, ale ta nasza obrona... W LM trafiamy mocną ekipe i będzie pogrom
1
On już nie jest z drewna
0
Yamal xd co on dziś robi
0
Rok temu chyba podobne g..wno grali na początku stycznia
0
@MirusAmisz i kto mu poda?