0

@Filipem Chwaliłem go 3minuty przed czerwoną

0

Uffffffffffffffffffff

Z takim frajerstwem w defensywie szczególnie w końcówce połowy czy meczu nie ma szans na LM, ale dzisiaj jest puchar!

Miało być łatwo i przyjemnie, ale wtedy zawsze jest horror :)

0

To jest ten moment

0

Ale frajerstwo, 3 sie zastanawia a Carreas wychodzi na pozycję i zagrywa. To powinno być 3:3

0

Rashford xd

Ludzie serio chcecie go wykupić? :D

1

Araujo zawali i internet wybuchnie

No i gramy 90+12 minimum

0

Araujo...czyli karne
Flick sobie jaja chyba robi, zero wniosków

0

Wjezdza? Ledwo dotknął no ale pretekst.
Na szczęście bez dogrywki, najwyżej karne

Zaczelo sie od bezsensownego dryblingu Yamala

0

Żołnierz na posterunku?

0

Sedzia juz pytał Pereza ile doliczyć?

2

No i typowy Rashford

1

I znowu wciągamy sie w ich chaos, grajmy swoje, niech sobie szczekają

4

8 doliczy minimum

0

Najlepszy wykonawca karnych schodzi, oj nie wiem

0

To jest idealny moment na bramkę masturbatino

11

Real gra jak gówno w tym momencie, jak tu jeszcze sie nasi wyleją to wkurw max będzie

0

@kanver_ Tutaj to powinien podać chyba

1

Jestem pewien, ze tu mierdy jeszcze wyrównają
Następny gol: Real po kursie 3.2, korzystajcie :D

0

Za 3 minuty 3:3

1

Tu już chyba trzeba czekać na przebłysk Olmo

0

De Jong też ładnie wybija

0

Byle Pedri grał do końca

2

Z chaosu będzie bramka z d..py, na 90% nie dla nas :D

0

Czas na Olmo i chyba na Roonego

2

Daliśmy sie wciągnąć w ich gre zamiast dominować mierdy jak w pierwszej połowie

0

Zupelnie inny mecz niz w pierwszej połowie, niestety

0

Sędzia obsrany, czemu oni takiego gościa dają na finał

0

Dobra niech sie ogarną, bo taki chaos działa jedynie na korzyść Realu

0

@kuz ale wygra im puchar

1

Leci Frenkie z piłką, kółeczko i akcja cofnięta do bramkarza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?