LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipem Chwaliłem go 3minuty przed czerwoną
0
Uffffffffffffffffffff
Z takim frajerstwem w defensywie szczególnie w końcówce połowy czy meczu nie ma szans na LM, ale dzisiaj jest puchar!
Miało być łatwo i przyjemnie, ale wtedy zawsze jest horror :)
0
To jest ten moment
0
Ale frajerstwo, 3 sie zastanawia a Carreas wychodzi na pozycję i zagrywa. To powinno być 3:3
0
Rashford xd
Ludzie serio chcecie go wykupić? :D
1
Araujo zawali i internet wybuchnie
No i gramy 90+12 minimum
0
Araujo...czyli karne
Flick sobie jaja chyba robi, zero wniosków
0
Wjezdza? Ledwo dotknął no ale pretekst.
Na szczęście bez dogrywki, najwyżej karne
Zaczelo sie od bezsensownego dryblingu Yamala
0
Żołnierz na posterunku?
0
Sedzia juz pytał Pereza ile doliczyć?
2
No i typowy Rashford
1
I znowu wciągamy sie w ich chaos, grajmy swoje, niech sobie szczekają
4
8 doliczy minimum
0
Najlepszy wykonawca karnych schodzi, oj nie wiem
0
To jest idealny moment na bramkę masturbatino
11
Real gra jak gówno w tym momencie, jak tu jeszcze sie nasi wyleją to wkurw max będzie
0
@kanver_ Tutaj to powinien podać chyba
1
Jestem pewien, ze tu mierdy jeszcze wyrównają
Następny gol: Real po kursie 3.2, korzystajcie :D
0
Za 3 minuty 3:3
1
Tu już chyba trzeba czekać na przebłysk Olmo
0
De Jong też ładnie wybija
0
Byle Pedri grał do końca
2
Z chaosu będzie bramka z d..py, na 90% nie dla nas :D
0
Czas na Olmo i chyba na Roonego
2
Daliśmy sie wciągnąć w ich gre zamiast dominować mierdy jak w pierwszej połowie
0
Zupelnie inny mecz niz w pierwszej połowie, niestety
0
Sędzia obsrany, czemu oni takiego gościa dają na finał
0
Dobra niech sie ogarną, bo taki chaos działa jedynie na korzyść Realu
0
@kuz ale wygra im puchar
1
Leci Frenkie z piłką, kółeczko i akcja cofnięta do bramkarza