0

Dro nie ma klauzuli? No to spokojnie szwagry wynegocjują 3-4mln

0

@Guillegavira A na LS kto, Rashford?

0

@Pablozeusz Jednak oni grają w ultraofensywnej maszynie Flicka, Julian gra w zachowawczejj taktyce Simeone

0

@Arden te łoże to juz sprzedane czy nie? Szyby wstawiają to chyba sie liczy, nie?

0

@Lionel_Messi10 to może wypożyczenie do nas?

0

@FCB24 Z oceną obrony i Cubarsiego sie zgadzam, ale gdyby napastnicy dowieźli to ten mecz byśmy wygrali mimo wylewów obrony jakieś 4:2, dlatego ja w zasadzie obwiniam ich w podobnym wymiarze co obronę. I nie mam zamiaru bronić ich "pechem", bo ten sam zabieg mógłbym uzyc w stosunku do obrony - a to sie pilka zle odbija, bo przeciwnik miał farta przy strzale itp itp. Jedni zawalili w obronie, a drudzy w ataku. Jedynie atak prawdopodobnie w kolejnym meczu sie poprawi, defensywa zostanie na tym samym, niskim poziomie

3

@robsesh Gra raczej nie wskazuje na zalążek kryzysu. Ofensywa wciąż "losuje" sie co mecz w innej dyspozycji, obrona niezmiennie słabiutka.
Raczej bym tu nie szukał czegoś więcej, po prostu glupio i trochę frajersko(ze względu na szybko straconą drugą bramkę) oddane 3pkt.

3

@Jordi10 W zasadzie to jest liga i punkty zdobyte we wrześniu ważą tyle samo co zdobyte w listopadzie, styczniu czy w marcu.
No ale wiadomo, ze wciąż jesteśmy faworytem

11

No i to jest w tym najgorsze i pytanie jaka będzie dalej dynamika Barcy i Realu.
Przed nami w teori trochę latwiejsze spotkania, Real ma chyba trochę gorszy terminarz. Podtrzymujemy ich przy zyciu, tak jak w poprzenim sezonie niby gramy dużo lepiej niz oni, ale nie potrafimy zdystansować ich na w miarę bezpieczną odległość.
Juz nie mamy marginesu błędu, pewnie klasyk na Camp Nou będzie decydujący
Na szczęście oni już zdążyli zwolnić Xabiego, Arbeloa przy nim wydaje sie "ogórkiem", ale zobaczymy.
W teori możemy zakręcić sie w okolicach 100pkt, w praktyce pewnie wystarczy około 90, więc pojedyncze straty nie są tragedią

0

@Gall Pożegnać po sezonie owszem, zgoda. Tylko jeszcze do tego końca sezonu trzeba jakoś dociągnąć z tym co mamy - z tego calego defensywnego chaosu wybrać najmniej "wadliwe" jednostki i próbować coś poprawić, wystawiając bez przerwy tego samego(najgorszego?) obrońcę nic sie nie zmieni. Flick szuka kogoś do pary z Cubarsim, a to może właśnie posadzenie jego będzie jakimś wyjściem. Może, nie wiemy tego, warto sie przekonać

0

@escarabajo Ale co trzeba mieć w głowie żeby tak ważnego karnego strzelać w taki sposób to ja nie wiem. Uderz przy slupku i na tyle mocno żeby nawet przy dobrej intuicji bramkarza nie dać mu za wiele szans. Brahim kopnął piłkę z nadzieją, ze bramkarz w ciemno polozy sie orzy którymś rogu - nie dość że zmniejszył swoje szanse na powodzenie to jeszcze narzucił na siebie większą presję, bo co innego spudłować normalnego karnego a co innego odwalić taką popisowke i przestrzelić. Lekcja pokory i tyle, kosztowna dla Maroka. Jeśli faktycznie byli pchani przez sędziów w tym turnieju to dobrze, że przegrali

0

@Laminedependencia Panie, to nie jest mecz na ocene, wszedł gdy juz nam sie paliło

0

@ZwyklyKibicBarcy04 No nie był to łatwy debiut

0

@FCB24 No dobra, ale czy wszystkie zmarnowane sytuacje(xG prawie 4) to tylko wina pecha czy jednak można mieć też pretensje do napastników?
Zgoda - wiele pilek moglo wpaść ale nie wpadło, mieliśmy "pecha", bo bramkarz rywali zagrał wielki mecz, ale czy naprawdę można wszystko zrzucić na pecha i rozgrzeszyć tych, którzy czyste pozycje zamieniali na strzały wszędzie tylko nie do bramki?

3

@kanver_ chłop będzie przeklęty w swoim kraju

1

@michal26 Szczególnie, że przy tym spalonym on nie miał nic do gadania, czekał na decyzję VAR i tyle.

4

Co jeszcze musi odwalić Cubarsi, ile jeszcze zagrać takich spotkań żeby wreszcie wylecieć z podstawowej 11? Flick gra tym dzieciakiem dosłownie wszystko mimo, ze na ten moment to nie jest zawodnik na Barcelonę.
Garcia musi na stałe grać na SO, a obok niego próbować Gerarda lub Araujo - może będzie lepiej, bo czy może być jeszcze gorzej? Urugwajczyk popełnia błędy, ale Cubarsi robi to dosłownie co mecz i nie ponosi za to żadnych konsekwencji, nie wyciąga żadnych wniosków.
Jest jeszcze Kounde, który zaczynał przecież na SO. Przyszedł Cancelo, który może zagrać na PO, może spróbujmy z Kounde na srodku.
To wszystko może juz desperackie opcje, ale Flick ma teraz jakieś wybory i liczę, że przestanie ciągle wystawiać Cubarsiego

Do wszystkich zatwardziałych obrońców - tak, wiem, ze on ma 18 lat.
Ale co to zmienia? Za młodych zawodników w składzie nie ma bonusowych punktów.
On może jeszcze wrócić do formy, może być nawet lepszy niż u boku Martineza, ale chyba to dość naiwne myślenie, ze zrobi to właśnie teraz nie mając obok żadnego lidera i co mecz grając pod taką presją. Najlepszą opcją na lato byłoby albo wypożyczenie, albo zostawić go i liczyć, ze po transferze topowego stopera młody będzie miał sie od kogo uczyć.
I broń Boże nie robie z niego kozła ofiarnego, bo zawala po całości cała formacja defensywna, ale u Cubarsiego ten kryzys jest chyba najbardziej widoczny, a on wciąż wychodzi w podstawowym składzie jak gdyby nigdy nic, no tak nie można

0

@fotohobby Odzyskana piłka i znowu nasza strata, więc niestety clear

0

@malicinho Ale później honorowy madryciak z karnego oddał piłkę bramkarzowi

0

@SelloutCrowd Dostał 1 celną wrzutkę i prawie gol. Co dalej? Nie dostał juz drugiej do końca meczu

0

@Gibbon_FCB Bo mecze trzeba zabijać jak masz do tego okazje. My sie bawimy w festiwal zmarnowanych sytuacji, oni strzelają na 1:0 i już mogą sie cofnąć i kontrować.

0

@AdrianFCB10 Spoko, w lożach VIP juz szyby montują

1

@Bernard777 chłop podał bramkarzowi do rąk, niewytłumaczalna decyzja w takim momencie

0

@barcowy1899 zmiany dobre, jedynie trochę spóźnione

0

@Bartas7VeB Zaczyna sie, ile można słuchać o tym wieku. Jak jest młody i fatalny to niech idzie na wypożyczenie.
Nikt go nie skreśla, ale umieszczanie go w wyjściowej 11 to sabotaż ze strony Flicka.
Jesli tylko Araujo będzie gotowy mentalnie to powinien zająć miejsce Cubarsiego, naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić, że może być gorzej

0

@jacobFCB Cancelo to niestety kopal na out albo za plecy.
Ale pretensji mieć nie można, pierwszy mecz

1

@IronSanHybrid Niestety do końca sezonu juz bez szans. Pytanie ile nas brak takiego tranferu będzie kosztować - w LM jak unikniemy jakiejś kompromitacji to będzie spoko, mozemy walczyć o ligę i puchar

0

@IronSanHybrid Słupek, poprzeczka czy strzal w bramkarza to bardziej pech czy frajerstwo wykonawcy?
Strata 2 bramek to też pech, bo z kolei oni mogli strzelić w poprzeczke?
Jeśli nie umiesz wykorzystać tylu sytuacji to nie jest to pech.
Tracisz bramke minute po dlugo wyczekiwanym wyrównaniu - pech czy frajerstwo?

2

@MessiForeverTheBest No niestety był ostatnim zawodnikiem od którego czegoś można było dzisiaj wymagać. Chyba nie na taki debiut po powrocie liczył

0

@Jakchcesz Sobie pomysl ile okazji będzie miał taki Bayern czy Arsenal, jesli oni też każdą wykorzystają to może być kolejny eurowpierdol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?