LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dro nie ma klauzuli? No to spokojnie szwagry wynegocjują 3-4mln
0
@Guillegavira A na LS kto, Rashford?
0
@Pablozeusz Jednak oni grają w ultraofensywnej maszynie Flicka, Julian gra w zachowawczejj taktyce Simeone
0
@Arden te łoże to juz sprzedane czy nie? Szyby wstawiają to chyba sie liczy, nie?
0
@Lionel_Messi10 to może wypożyczenie do nas?
0
@FCB24 Z oceną obrony i Cubarsiego sie zgadzam, ale gdyby napastnicy dowieźli to ten mecz byśmy wygrali mimo wylewów obrony jakieś 4:2, dlatego ja w zasadzie obwiniam ich w podobnym wymiarze co obronę. I nie mam zamiaru bronić ich "pechem", bo ten sam zabieg mógłbym uzyc w stosunku do obrony - a to sie pilka zle odbija, bo przeciwnik miał farta przy strzale itp itp. Jedni zawalili w obronie, a drudzy w ataku. Jedynie atak prawdopodobnie w kolejnym meczu sie poprawi, defensywa zostanie na tym samym, niskim poziomie
3
@robsesh Gra raczej nie wskazuje na zalążek kryzysu. Ofensywa wciąż "losuje" sie co mecz w innej dyspozycji, obrona niezmiennie słabiutka.
Raczej bym tu nie szukał czegoś więcej, po prostu glupio i trochę frajersko(ze względu na szybko straconą drugą bramkę) oddane 3pkt.
3
@Jordi10 W zasadzie to jest liga i punkty zdobyte we wrześniu ważą tyle samo co zdobyte w listopadzie, styczniu czy w marcu.
No ale wiadomo, ze wciąż jesteśmy faworytem
11
No i to jest w tym najgorsze i pytanie jaka będzie dalej dynamika Barcy i Realu.
Przed nami w teori trochę latwiejsze spotkania, Real ma chyba trochę gorszy terminarz. Podtrzymujemy ich przy zyciu, tak jak w poprzenim sezonie niby gramy dużo lepiej niz oni, ale nie potrafimy zdystansować ich na w miarę bezpieczną odległość.
Juz nie mamy marginesu błędu, pewnie klasyk na Camp Nou będzie decydujący
Na szczęście oni już zdążyli zwolnić Xabiego, Arbeloa przy nim wydaje sie "ogórkiem", ale zobaczymy.
W teori możemy zakręcić sie w okolicach 100pkt, w praktyce pewnie wystarczy około 90, więc pojedyncze straty nie są tragedią
0
@Gall Pożegnać po sezonie owszem, zgoda. Tylko jeszcze do tego końca sezonu trzeba jakoś dociągnąć z tym co mamy - z tego calego defensywnego chaosu wybrać najmniej "wadliwe" jednostki i próbować coś poprawić, wystawiając bez przerwy tego samego(najgorszego?) obrońcę nic sie nie zmieni. Flick szuka kogoś do pary z Cubarsim, a to może właśnie posadzenie jego będzie jakimś wyjściem. Może, nie wiemy tego, warto sie przekonać
0
@escarabajo Ale co trzeba mieć w głowie żeby tak ważnego karnego strzelać w taki sposób to ja nie wiem. Uderz przy slupku i na tyle mocno żeby nawet przy dobrej intuicji bramkarza nie dać mu za wiele szans. Brahim kopnął piłkę z nadzieją, ze bramkarz w ciemno polozy sie orzy którymś rogu - nie dość że zmniejszył swoje szanse na powodzenie to jeszcze narzucił na siebie większą presję, bo co innego spudłować normalnego karnego a co innego odwalić taką popisowke i przestrzelić. Lekcja pokory i tyle, kosztowna dla Maroka. Jeśli faktycznie byli pchani przez sędziów w tym turnieju to dobrze, że przegrali
0
@Laminedependencia Panie, to nie jest mecz na ocene, wszedł gdy juz nam sie paliło
0
@ZwyklyKibicBarcy04 No nie był to łatwy debiut
0
@FCB24 No dobra, ale czy wszystkie zmarnowane sytuacje(xG prawie 4) to tylko wina pecha czy jednak można mieć też pretensje do napastników?
Zgoda - wiele pilek moglo wpaść ale nie wpadło, mieliśmy "pecha", bo bramkarz rywali zagrał wielki mecz, ale czy naprawdę można wszystko zrzucić na pecha i rozgrzeszyć tych, którzy czyste pozycje zamieniali na strzały wszędzie tylko nie do bramki?
3
@kanver_ chłop będzie przeklęty w swoim kraju
1
@michal26 Szczególnie, że przy tym spalonym on nie miał nic do gadania, czekał na decyzję VAR i tyle.
4
Co jeszcze musi odwalić Cubarsi, ile jeszcze zagrać takich spotkań żeby wreszcie wylecieć z podstawowej 11? Flick gra tym dzieciakiem dosłownie wszystko mimo, ze na ten moment to nie jest zawodnik na Barcelonę.
Garcia musi na stałe grać na SO, a obok niego próbować Gerarda lub Araujo - może będzie lepiej, bo czy może być jeszcze gorzej? Urugwajczyk popełnia błędy, ale Cubarsi robi to dosłownie co mecz i nie ponosi za to żadnych konsekwencji, nie wyciąga żadnych wniosków.
Jest jeszcze Kounde, który zaczynał przecież na SO. Przyszedł Cancelo, który może zagrać na PO, może spróbujmy z Kounde na srodku.
To wszystko może juz desperackie opcje, ale Flick ma teraz jakieś wybory i liczę, że przestanie ciągle wystawiać Cubarsiego
Do wszystkich zatwardziałych obrońców - tak, wiem, ze on ma 18 lat.
Ale co to zmienia? Za młodych zawodników w składzie nie ma bonusowych punktów.
On może jeszcze wrócić do formy, może być nawet lepszy niż u boku Martineza, ale chyba to dość naiwne myślenie, ze zrobi to właśnie teraz nie mając obok żadnego lidera i co mecz grając pod taką presją. Najlepszą opcją na lato byłoby albo wypożyczenie, albo zostawić go i liczyć, ze po transferze topowego stopera młody będzie miał sie od kogo uczyć.
I broń Boże nie robie z niego kozła ofiarnego, bo zawala po całości cała formacja defensywna, ale u Cubarsiego ten kryzys jest chyba najbardziej widoczny, a on wciąż wychodzi w podstawowym składzie jak gdyby nigdy nic, no tak nie można
0
@fotohobby Odzyskana piłka i znowu nasza strata, więc niestety clear
0
@malicinho Ale później honorowy madryciak z karnego oddał piłkę bramkarzowi
0
@SelloutCrowd Dostał 1 celną wrzutkę i prawie gol. Co dalej? Nie dostał juz drugiej do końca meczu
0
@Gibbon_FCB Bo mecze trzeba zabijać jak masz do tego okazje. My sie bawimy w festiwal zmarnowanych sytuacji, oni strzelają na 1:0 i już mogą sie cofnąć i kontrować.
0
@AdrianFCB10 Spoko, w lożach VIP juz szyby montują
1
@Bernard777 chłop podał bramkarzowi do rąk, niewytłumaczalna decyzja w takim momencie
0
@barcowy1899 zmiany dobre, jedynie trochę spóźnione
0
@Bartas7VeB Zaczyna sie, ile można słuchać o tym wieku. Jak jest młody i fatalny to niech idzie na wypożyczenie.
Nikt go nie skreśla, ale umieszczanie go w wyjściowej 11 to sabotaż ze strony Flicka.
Jesli tylko Araujo będzie gotowy mentalnie to powinien zająć miejsce Cubarsiego, naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić, że może być gorzej
0
@jacobFCB Cancelo to niestety kopal na out albo za plecy.
Ale pretensji mieć nie można, pierwszy mecz
1
@IronSanHybrid Niestety do końca sezonu juz bez szans. Pytanie ile nas brak takiego tranferu będzie kosztować - w LM jak unikniemy jakiejś kompromitacji to będzie spoko, mozemy walczyć o ligę i puchar
0
@IronSanHybrid Słupek, poprzeczka czy strzal w bramkarza to bardziej pech czy frajerstwo wykonawcy?
Strata 2 bramek to też pech, bo z kolei oni mogli strzelić w poprzeczke?
Jeśli nie umiesz wykorzystać tylu sytuacji to nie jest to pech.
Tracisz bramke minute po dlugo wyczekiwanym wyrównaniu - pech czy frajerstwo?
2
@MessiForeverTheBest No niestety był ostatnim zawodnikiem od którego czegoś można było dzisiaj wymagać. Chyba nie na taki debiut po powrocie liczył
0
@Jakchcesz Sobie pomysl ile okazji będzie miał taki Bayern czy Arsenal, jesli oni też każdą wykorzystają to może być kolejny eurowpierdol