4

I calkiem fajnie wygląda Olmo na lewej stronie, dużo lepiej niż Rashford w ostatnich meczach. Niestety to w czym są tak samo beznadziejni to wykończenie.
Ogolnie w naszej drużynie chyba tylko Fermin i Rapha potrafią oddawać solidne strzały na bramkę

0

@10LionelMessi10 Pech albo i nie pech

0

Sociedad praktycznie nie tworzył zagrożenia, a i tak strzelił nam gola
My powinniśmy prowadzić spokojnie 2-3:0 i dostajemy bramke w plecy.
Nie rozumiem czemu marnujemy tyle sytuacji, przeciwnik by nam wrzucił kilka goli

1

@Katalończyk 99 doliczył 5, skończył w 53

0

Obrazek varu ruch*jacego nas w tym meczu (większość słusznie) pewnie obejrzymy jeszcze nie raz

1

Spalony... Nie będzie karnego

0

@masa11 a później Olmo balonikiem na drugą stronę

0

@Roobo Zgadzam sie, pytanie ile strzelimy a ile jeszcze zdążymy stracić

6

Jak sie nie wykorzystuje tylu latwych sytuacji to tak to się kończy, niestety.
Oni z 5 metrów nie strzelają w bramkarza albo metr nad bramką

1

Kounde stał i się patrzył.
Powinno być juz spokojne 3:0, teraz będzie rozpaczliwa pogon, a rywal cofnięty

0

Yamal chyba spalił

0

Mecz tysiąca okazji i żadnej bramki sie szykuje chyba

3

Olmo xd równie dobrze mógł to strzelać po ziemi, na cholere oni podnoszą piłkę, która powinna być tylko formalnością

1

Klasyka, ze jak nam za dobrze idzie i przeciwnik nic nie tworzy to sami sabotujemy własną bramkę

0

Ale sie Yamal dzisiaj wylosował, Fermin juz mógł mieć 2 asysty

2

Calkiem dobrze to narazie wygląda, nawet Olmo ładnie śmiga. Szkoda, ze jeszcze nie prowadzimy

0

Zaczynamy zabawe

1

Nam cofnie za to zabierze pozniej karnego, a im pozwoli grać w kości

0

Spokojnie, gwardzista z madrytu szuka faulu, zaraz cofnie

0

Yamal vibe Neymara, Ney tez jak zaczynał drybling na wlasnej polowie to pachniało groźną stratą, a korzyści z tego zazwyczaj niewiele, bo do bramki daleko

A Pedri znów sie boi strzelać, przecież potrafi to na siłę szuka przekładanek

0

Takie pilki trzeba strzelać

1

@FCB24 Też nie rozumiem dlaczego Cubarsi jest nietykalny. Chlop jest fatalny od bardzo dawna

1

@Pedri16Future Calkiem szczerze to chciałbym Araujo w miejsce Cubarsiego. Zdarzają mu sie błędy, ale Cubarsi od niemal roku to jeden chodzący boiskowy błąd, naprawdę wątpię żeby Urugwajczyk prezentował sie teraz gorzej

1

@kamyk_23 Być może, ale za to tracimy całe lewe skrzydło. No ale jeśli miałby grać słabiutki Rashford to już lepiej wystawić tam Fermina czy Olmo

5

Fermin w formie, więc musi grać. Olmo też stać na jakiegoś asa z rękawa, a Rashford niestety ostatnio jest beznadziejny.
Ciekawy byłby też wariant z Roonym na LS - nie jego strona, ale może w awaryjnych sytuacjach byłby naszym lekarstwem

0

@APTAPT Znając naszych asów to obiżą mu pensje o 5-10% jeśli w ogóle

1

@bartulek98 w poprzedniej było to samo, jedyny wygrany to Arsenal, bo przewaga zachowana, a zostało mniej kolejek do końca

0

@Pablozeusz Rashford w słabiutkiej formie

0

@kanver_ to atom też nie jest eco?

0

@PatrykBarca Myślisz, że dzisiaj trafi w światło bramki? Ostatnio ma z tym problem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?