LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
I calkiem fajnie wygląda Olmo na lewej stronie, dużo lepiej niż Rashford w ostatnich meczach. Niestety to w czym są tak samo beznadziejni to wykończenie.
Ogolnie w naszej drużynie chyba tylko Fermin i Rapha potrafią oddawać solidne strzały na bramkę
0
@10LionelMessi10 Pech albo i nie pech
0
Sociedad praktycznie nie tworzył zagrożenia, a i tak strzelił nam gola
My powinniśmy prowadzić spokojnie 2-3:0 i dostajemy bramke w plecy.
Nie rozumiem czemu marnujemy tyle sytuacji, przeciwnik by nam wrzucił kilka goli
1
@Katalończyk 99 doliczył 5, skończył w 53
0
Obrazek varu ruch*jacego nas w tym meczu (większość słusznie) pewnie obejrzymy jeszcze nie raz
1
Spalony... Nie będzie karnego
0
@masa11 a później Olmo balonikiem na drugą stronę
0
@Roobo Zgadzam sie, pytanie ile strzelimy a ile jeszcze zdążymy stracić
6
Jak sie nie wykorzystuje tylu latwych sytuacji to tak to się kończy, niestety.
Oni z 5 metrów nie strzelają w bramkarza albo metr nad bramką
1
Kounde stał i się patrzył.
Powinno być juz spokojne 3:0, teraz będzie rozpaczliwa pogon, a rywal cofnięty
0
Yamal chyba spalił
0
Mecz tysiąca okazji i żadnej bramki sie szykuje chyba
3
Olmo xd równie dobrze mógł to strzelać po ziemi, na cholere oni podnoszą piłkę, która powinna być tylko formalnością
1
Klasyka, ze jak nam za dobrze idzie i przeciwnik nic nie tworzy to sami sabotujemy własną bramkę
0
Ale sie Yamal dzisiaj wylosował, Fermin juz mógł mieć 2 asysty
2
Calkiem dobrze to narazie wygląda, nawet Olmo ładnie śmiga. Szkoda, ze jeszcze nie prowadzimy
0
Zaczynamy zabawe
1
Nam cofnie za to zabierze pozniej karnego, a im pozwoli grać w kości
0
Spokojnie, gwardzista z madrytu szuka faulu, zaraz cofnie
0
Yamal vibe Neymara, Ney tez jak zaczynał drybling na wlasnej polowie to pachniało groźną stratą, a korzyści z tego zazwyczaj niewiele, bo do bramki daleko
A Pedri znów sie boi strzelać, przecież potrafi to na siłę szuka przekładanek
0
Takie pilki trzeba strzelać
1
@FCB24 Też nie rozumiem dlaczego Cubarsi jest nietykalny. Chlop jest fatalny od bardzo dawna
1
@Pedri16Future Calkiem szczerze to chciałbym Araujo w miejsce Cubarsiego. Zdarzają mu sie błędy, ale Cubarsi od niemal roku to jeden chodzący boiskowy błąd, naprawdę wątpię żeby Urugwajczyk prezentował sie teraz gorzej
1
@kamyk_23 Być może, ale za to tracimy całe lewe skrzydło. No ale jeśli miałby grać słabiutki Rashford to już lepiej wystawić tam Fermina czy Olmo
5
Fermin w formie, więc musi grać. Olmo też stać na jakiegoś asa z rękawa, a Rashford niestety ostatnio jest beznadziejny.
Ciekawy byłby też wariant z Roonym na LS - nie jego strona, ale może w awaryjnych sytuacjach byłby naszym lekarstwem
0
@APTAPT Znając naszych asów to obiżą mu pensje o 5-10% jeśli w ogóle
1
@bartulek98 w poprzedniej było to samo, jedyny wygrany to Arsenal, bo przewaga zachowana, a zostało mniej kolejek do końca
0
@Pablozeusz Rashford w słabiutkiej formie
0
@kanver_ to atom też nie jest eco?
0
@PatrykBarca Myślisz, że dzisiaj trafi w światło bramki? Ostatnio ma z tym problem