0

@Jakchcesz Sobie pomysl ile okazji będzie miał taki Bayern czy Arsenal, jesli oni też każdą wykorzystają to może być kolejny eurowpierdol

1

@adi7adi8 Sama z siebie na pewno nie wpadnie

0

@Azi Szok :) Kto by sie spodziewał

1

Mieliśmy otwartego przeciwnika przez 30 minut, powinniśmy to wykorzystać.
Pozniej frajerstwo z masą zmarnowanych sytuacji i stratą wyrownania po minucie

Za frajerstwo sie placi, narazie 3pkt, oby na koniec nie mistrzostwem, bo nad pogrążonym w kryzysie Realem mamy 1pkt przewagi, strach pomyśleć ile będzie jeśli Real zacznie coś grać

0

Ile oddaliśmy celnych strzałów w ostatnich 20 minutach?

1

My nawet nie próbujemy oddać strzał

2

Z*eb i tak doliczy 4-5 minut więc nic nim z tego

1

Wyprostowana wstaw skokowy? Żółta

0

Nie wierze :)
Ale czemu tak mało dośrodkowań? Mają Lewego i wcale tego nie wykorzystują, raz mu zagrali i prawie gol

0

@Virusk3 najgorzej, ze przewagi juz nie ma

0

@Tridente2015 juz pykneli, jedną przeciwnikowi a drugą sobie przez własną głupotę

1

@Sebolinho psycha siadła, chyba wiedzą jak bardzo sfrajerzyli

0

Uderz wreszcie Pedri

0

Jeszcze ta nasza nonszalancja w prostych podaniach, jak nie Yamal to Kounde i kontry lecą

0

Nawet Joan juz ma wylewy przy tej obronie, jak starcimy jeszcze jego to juz całkiem tragedia :)

0

Jak można gnieść rywala i stracić bramkę od razu po strzeleniu na remis

4

Hahahahaha frajerzy, stzrelili po tylu probach i tracą po minucie xd

To nie pech, to frajerstwo

4

Dobra, gwizdać spalonego bez sprawdzania, szkoda czasu

0

Pewnie doliczy 4minuty

0

Nie wierze, zaczarowany stadion tak jak zawsze

0

Flick poczeka do 80min

3

Olmo prosze poproś o zmiane

8

Wolny i co z tego? Z góry wiadomo, ze bramki z tego nie będzie

0

Olmo wybrał sobie dobry mecz na wk..wianie niedokladnosciami

0

Czy my ze stałych fragmentów potrafimy tylko tracić?

0

@Hosh Co to był za karny, kompromitacja

2

Bramakrzowi do koszyczka xd on oddal honorowo tego karnego?

0

@Messiah10 Kounde mu na to pozwolił

0

@KrwawiaceoczyVEB kontre to zepsuł Yamal swoim przyjęciem

0

@kch Przestrzelone setki czy strzały w bramkarza to nie brak szczęścia.
Ten minimalny spalony owszem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?