LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz Sobie pomysl ile okazji będzie miał taki Bayern czy Arsenal, jesli oni też każdą wykorzystają to może być kolejny eurowpierdol
1
@adi7adi8 Sama z siebie na pewno nie wpadnie
0
@Azi Szok :) Kto by sie spodziewał
1
Mieliśmy otwartego przeciwnika przez 30 minut, powinniśmy to wykorzystać.
Pozniej frajerstwo z masą zmarnowanych sytuacji i stratą wyrownania po minucie
Za frajerstwo sie placi, narazie 3pkt, oby na koniec nie mistrzostwem, bo nad pogrążonym w kryzysie Realem mamy 1pkt przewagi, strach pomyśleć ile będzie jeśli Real zacznie coś grać
0
Ile oddaliśmy celnych strzałów w ostatnich 20 minutach?
1
My nawet nie próbujemy oddać strzał
2
Z*eb i tak doliczy 4-5 minut więc nic nim z tego
1
Wyprostowana wstaw skokowy? Żółta
0
Nie wierze :)
Ale czemu tak mało dośrodkowań? Mają Lewego i wcale tego nie wykorzystują, raz mu zagrali i prawie gol
0
@Virusk3 najgorzej, ze przewagi juz nie ma
0
@Tridente2015 juz pykneli, jedną przeciwnikowi a drugą sobie przez własną głupotę
1
@Sebolinho psycha siadła, chyba wiedzą jak bardzo sfrajerzyli
0
Uderz wreszcie Pedri
0
Jeszcze ta nasza nonszalancja w prostych podaniach, jak nie Yamal to Kounde i kontry lecą
0
Nawet Joan juz ma wylewy przy tej obronie, jak starcimy jeszcze jego to juz całkiem tragedia :)
0
Jak można gnieść rywala i stracić bramkę od razu po strzeleniu na remis
4
Hahahahaha frajerzy, stzrelili po tylu probach i tracą po minucie xd
To nie pech, to frajerstwo
4
Dobra, gwizdać spalonego bez sprawdzania, szkoda czasu
0
Pewnie doliczy 4minuty
0
Nie wierze, zaczarowany stadion tak jak zawsze
0
Flick poczeka do 80min
3
Olmo prosze poproś o zmiane
8
Wolny i co z tego? Z góry wiadomo, ze bramki z tego nie będzie
0
Olmo wybrał sobie dobry mecz na wk..wianie niedokladnosciami
0
Czy my ze stałych fragmentów potrafimy tylko tracić?
0
@Hosh Co to był za karny, kompromitacja
2
Bramakrzowi do koszyczka xd on oddal honorowo tego karnego?
0
@Messiah10 Kounde mu na to pozwolił
0
@KrwawiaceoczyVEB kontre to zepsuł Yamal swoim przyjęciem
0
@kch Przestrzelone setki czy strzały w bramkarza to nie brak szczęścia.
Ten minimalny spalony owszem