LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CuleXaume Patrz też co sie dzieje pod nami w tabeli.
1
@MesQueUnClub_87 Dokładnie.
Po ostatnim meczu w LM chwalił Lewego i z kolei znaleźli sie obrońcy Polaka, bo przecież trener ma rację i jest mądrzejszy od zwykłego kibice.
To normalnie, ze trener nie krytykuje w mediach swoich zawodników
0
@BialyKolorDoDupy kolejny etap( końcówka lutego) to okolo 62k.
0
@bartulek98 bez wyników to ta wysoka pensja Nico też im zacznie ciążyć
0
@Torion2007 Ja bym wolał postawić 150 na Real
0
@KobeFR W naszej sytuacji każdy milion ma znaczenie. W dodatku jeśli można obejść glupi podatek to tylko się cieszyć.
2
@Konradowskyy Zaraz będą walczyć o utrzymanie
0
@kuz Niestety 3 topowe kluby i dalej nic, upadek. Gdzie Bilbao, Sevilla, Valencia? Co pokazują w Europie? Może i Tebas chciał dobrze, ale zabił ligę, juz raczej nigdy blisko angielskiej nie będzie
2
@draxidox Ależ ten Nawrocki okropny, tak prowokować i zaczynać zaczepki...
0
@Czyhrynski Ma 4 miejsce, tragedi nie ma. Co sezon mistrzem nie będzie
1
@norbi77 Być może, ale dla samych zwierzaków to wyjdzie na dobre, milionowe zasięgi Stanowskiego pomogą. Mam nadzieję, ze nie skończy sie tylko na tej jednej interwencji
2
@Sysia11 Ogolnie cały konkurs powinien być z 3-4 belek wyżej i dopiero Domenowi obniżać o te 4, nic by sie nie stało a o ile lepiej by sie to oglądało
1
@kanver_ "zaledwie" 11pkt przewagi nad Borussią na ten moment
2
@norbi77 Myślę, że gdyby ta ustawa dotyczyła głównie łańcuchów to by ją bez mrugnięcia podpisał
A co do lansu - ważne, ze wreszcie działanie jest skuteczne, wczesniejsze skargi i zarzuty przez lata nie miały żadnej mocy. Takie państwo
0
Zamiast podnieść belke to oglądamy takie coś
0
No cóż, chwali swojego zawodnika i spoko, jednak rzeczywistość jest trochę inna. Babol za babolem
0
@Gary 530 to chyba w vip lorzy? Chore ceny, pewnie przy pelnej pojemności mocno spadną, bo jak nie to będą wielkie pustki
1
@malicinho Przecież reszty nie znamy, ciężko ocenić. Ja bym dał szansę komuś innemu, Laporta juz miał pole do popisu
1
@Katalończyk 99 to są "anomalie" związane z globalnym ociepleniem no i klimat to nie pogoda
No dalej byczku zawoź te smieci do sklepu i płać podatek od oddychania
0
@Barca_Big_Moment No można też szukać takich plusów.
Jednak pozostaje kwestia formy czysto piłkarskiej po tak długiej przerwie od gry(choć Pedri akurat jest na tyle równym i klasowym zawodnikiem, że z miejsca wskakuje na swój poziom), ewentualnych nawrotów kontuzji czy pogłębienia i wydłużonej przerwy.
Rapha też miał wrócić silniejszy i...gdy juz miał wracać to wypadł znowu i czas oczekiwania praktycznie sie podwoił.
Teraz przy tym terminarzu raczej sobie poradzimy przez 3-4 tygodnie, ale jeśli sie przeciągnie to będzie kłopot
1
@MirusAmisz Znaczy jeśli uczepiles sie tylko tej bramki samobójczej, a nie po prostu fatalnego/bardzo słabego występu Lewego no to pewnie masz rację, zbytnio pretensje do Lewego pewnie bez sensu, ale tak czy inaczej normalny trener w mediach nie krytykuje swoich zawodników i tyle.
Został zapytany, więc grzecznie odpowiedział.
Czy po slowach Hansiego nagle mamy chwalić występ Lewego? No nie, nie był to wybitny mecz i mimo tych słów to zapewne sam Hansi liczył na dużo więcej ze strony Polaka(juz zostawiając tego nieszczęsnego samobója z boku)
Taka jest piłka? No pewnie, zgadzam sie. Ale to nie znaczy, że będąc kibicem można tylko chwalić. Tylko niektórzy od razu popadają w skrajnosci i traktują takie komentarze jako "sprzedawanie połowy składu" itp itp
0
@Dari0G No nie, po prostu choćby to naprawdę była wina Lewego (raczej nie jest, a w tym meczu tej samobój to nic w porównaniu z po prostu fatalną pierwszą połowę i nieco lepszą drugą) to i tak normalny trener zawsze będzie bronic swojego zawodnika i nie będzie go poblicznie linczować
0
@trolownik zachowaj odrobinę rozsądku bez popadania w skrajności i zrozumiesz
3
@MirusAmisz To oczywiste, że trener mający choć trochę oleju w głowie nie będzie publicznie krytykował i obwiniał swojego zawodnika.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Criss18Barca Pewnie Garcia, Fermin i Olmo.
Ewentualnie Casado, bardzo chciałbym żeby wrócił do tego co grał w poprzednim sezonie
0
@Pedri16Future No to już pomijam, na Raphe czy Olmo pewnie można w tym aspekcie liczyć, jeśli podejdzie Lewy to faktycznie można sie bać, bo ostatnio strzela je bardzo słabo
0
@kempnou A co z Atleti, City, Sportingiem czy Atalantą?
Newcastle*
0
Nie Hansi, te wylewy w obronie to nie tylko jeden mecz.
Forma zawodników to jedno, ale jeśli cała formacja zawodzi to chyba można w tym też poszukać winy trenera i taktyki.
Ze stałych fragmentów potrafimy tylko tracić bramki. Rzuty wolne to w zasadzie oddanie piłki bramkarzowi, który wznowi z 5.metra, z rzutów rożnych też nic nie wynika, a już te głupie krótkie rozegrania po których dosrodkowujemy tak samo jak można to było zrobić bezpośrednio z narożnika albo klepiemy dalej po obwodzie są całkiem bez sensu. Zbyt często też te dośrodkowania są zbyt niedokładne, bite na wysokości klatki piersiowej itp. Trochę mnie to martwi, bo jak w meczu nie idzie to można przepchnąć stałym fragmentem, niestety z tego korzystają głównie nasi przeciwnicy
2
@MOLESTA Serio Totki grające z fatalnym Eintrachtem zaledwie 43%? Wystarczy im wygrana 1 bramką.
City gra z Galatą i jeszcze muszą nabić bilans bramkowy i 64%, nie rozumiem
Real z takim bilansem bramkowym ma szanse na top 8 nawet przy remisie i wyliczyli im takie same szanse jak nam