LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lukaszmatusiewicz Przecież najwięcej napsuł właśnie Ferran, który grał na 9
1
@MirusAmisz nie no, nie ma za co chwalić Lewego w tym meczu. Problem Barcelony jest taki, ze Ferran to również nie jest zawodnik na ten klub
0
@FCB24 no nie wiem, Elche też juz powinno mieć 2-3 bramki, większość idzie stroną Kounde
0
Zamieńmy 3 partaczy na 1 klasowego napastnika, proszę
0
@ProMILs dało, dało
0
Do 10 razy sztuka
2
Flick musi im robić CODZIENNIE dodatkowy trening strzelecki, aż do skutku
0
Kolejny paralityk, mamy samych świetnych napastników z malym minusem - nie potrafią trafiać w bramkę
1
Na szczęście oni też strzelają po barcelońsku
0
I te klepki w polu karnym i ciagle strata. Uderzyć i tyle, prędzej po rykoszecie dojdzie do naszego niz z tych podań w tłoku
0
Kounde wie, że gra w obronie?
0
@mientusek1407 i niech mi ktoś powie, ze to pech. To partactwo, nie pech
5
Araujo na 9 coś by tu strzelił
0
@Gall w meczu z Sociedad nieskuteczność była tak samo bolesna jak brak okazji i kosztowała punkty
0
@marcin62 No tak, ale tu juz powinno być po meczu, a w drugiej grać eko, wpuścić rezerwowych
0
@dammar91 idealny scenariusz pod stratę punktów przy tej skuteczności
1
Ide o zakład, ze przeciwnik nam wpierdzieli ze swojej następnej setki na 2:2, a my w tym czasie zmarnujemy 3-4 kolejne
Moze musimy kupować "nonamow" właśnie z takich klubów jak Elche, bo oni nie mają problemu wykorzystać setkę albo trafić do pustej bramki
0
Nie wierze, to są jakieś czary xd
0
Ogolnie szok jak dużo miejsca zostawia nam Elche i jaki otwaty futbol z nami grają. Teraz przegrywają to nie mają czego bronić, ale nawet przy remisie próbowali grać jak równy z równym. No i powinno sie to na nich zemścić, a jednak ciągle mają szansę coś wycisnąć z tego meczu
Marnujemy okazje za okazją, druga połowa powinna być spacerkiem, a pewnie będziemy drżeć do końca
0
Tu juz powinno 5:1, zaraz będzie 2:2
0
Ee no jak, do przerwy jeszcze pewnie wyrobią sie z 2;2
0
Haha no nie wierze, kolejny przeklęty mecz sie szykuje
3
Piekna ta nasza taktyka w obronie.
Setki pomarnowe i 1:1
0
..i po chwili rywal z setką
Kiedy nauczymy sie szanować prowadzenie
0
Ehh i Ferran przylewusił
1
@ShawnC bo chociaż biega
0
Trochę kopanina, ale chociaż mamy 1:0 i przeciwnik musi gonić
0
To klasycznie słabiutka pierwsza połowa i gonienie wyniku w drugiej czy może wyciągną wnioski i zaczną grać od początku, a w drugiej zwolnią tempo?
0
I wszyscy będą kopać w 4. lidze?
0
A co z Tomasiakiem, kontuzja czy sie trener boi, że za duża skocznia dla młodego tak jak na mamutach?