1

@lukaszmatusiewicz Przecież najwięcej napsuł właśnie Ferran, który grał na 9

1

@MirusAmisz nie no, nie ma za co chwalić Lewego w tym meczu. Problem Barcelony jest taki, ze Ferran to również nie jest zawodnik na ten klub

0

@FCB24 no nie wiem, Elche też juz powinno mieć 2-3 bramki, większość idzie stroną Kounde

0

Zamieńmy 3 partaczy na 1 klasowego napastnika, proszę

0

@ProMILs dało, dało

0

Do 10 razy sztuka

2

Flick musi im robić CODZIENNIE dodatkowy trening strzelecki, aż do skutku

0

Kolejny paralityk, mamy samych świetnych napastników z malym minusem - nie potrafią trafiać w bramkę

1

Na szczęście oni też strzelają po barcelońsku

0

I te klepki w polu karnym i ciagle strata. Uderzyć i tyle, prędzej po rykoszecie dojdzie do naszego niz z tych podań w tłoku

0

Kounde wie, że gra w obronie?

0

@mientusek1407 i niech mi ktoś powie, ze to pech. To partactwo, nie pech

5

Araujo na 9 coś by tu strzelił

0

@Gall w meczu z Sociedad nieskuteczność była tak samo bolesna jak brak okazji i kosztowała punkty

0

@marcin62 No tak, ale tu juz powinno być po meczu, a w drugiej grać eko, wpuścić rezerwowych

0

@dammar91 idealny scenariusz pod stratę punktów przy tej skuteczności

1

Ide o zakład, ze przeciwnik nam wpierdzieli ze swojej następnej setki na 2:2, a my w tym czasie zmarnujemy 3-4 kolejne
Moze musimy kupować "nonamow" właśnie z takich klubów jak Elche, bo oni nie mają problemu wykorzystać setkę albo trafić do pustej bramki

0

Nie wierze, to są jakieś czary xd

0

Ogolnie szok jak dużo miejsca zostawia nam Elche i jaki otwaty futbol z nami grają. Teraz przegrywają to nie mają czego bronić, ale nawet przy remisie próbowali grać jak równy z równym. No i powinno sie to na nich zemścić, a jednak ciągle mają szansę coś wycisnąć z tego meczu

Marnujemy okazje za okazją, druga połowa powinna być spacerkiem, a pewnie będziemy drżeć do końca

0

Tu juz powinno 5:1, zaraz będzie 2:2

0

Ee no jak, do przerwy jeszcze pewnie wyrobią sie z 2;2

0

Haha no nie wierze, kolejny przeklęty mecz sie szykuje

3

Piekna ta nasza taktyka w obronie.

Setki pomarnowe i 1:1

0

..i po chwili rywal z setką
Kiedy nauczymy sie szanować prowadzenie

0

Ehh i Ferran przylewusił

1

@ShawnC bo chociaż biega

0

Trochę kopanina, ale chociaż mamy 1:0 i przeciwnik musi gonić

0

To klasycznie słabiutka pierwsza połowa i gonienie wyniku w drugiej czy może wyciągną wnioski i zaczną grać od początku, a w drugiej zwolnią tempo?

0

I wszyscy będą kopać w 4. lidze?

0

A co z Tomasiakiem, kontuzja czy sie trener boi, że za duża skocznia dla młodego tak jak na mamutach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?