0

@draxidox No jak juz nie szlo ruszyć auta to powinni sie skupić tylko na dzwonieniu

0

@pt9 Dlatego szkoda, ze nie produkują niektórych modeli z lat 2000, wtedy jeszcze te auta jakoś wyglądały zarówno zewnątrz jak i w środku. A teraz tablet na pół deski i zadowoleni.

0

@marcin62 No niestety. A z drugiej strony lepiej tu niż przy 90km/h i wpaść na drzewo albo na czołówkę

2

@draxidox Na wypiętym wahaczu i kole w poprzek raczej ciężko zepchnąć auto

0

@partymaker Nie no, tak zle to jednak u nich nie jest

1

@Edoss Ja zamiast sredniaka za 2-2k to juz bym polował na jakiegoś flagowca za 3k i wtedy masz spokój. Fajnie gdybyś dorwał Xiaomi 15- telefon kompletny.

1

@FCBparasiempre ze skrajności w skrajność. Ani Flick nie jest słabym trenerem ani nie jest zbawcą i geniuszem jak tu wielu uważało

0

@Stinger_ za wiele emocji raczej nie będzie

1

Znów pięknie poszanowalismy prowadzenie
59 minuta 0:1
61 minuta 1:1
Nie da się wygrać ligi z tak naiwną grą bez wyciągania żadnych wniosków

Girona z 13 strzałów 9 celnych
My z 27 strzałów 4 celne

0

@StevenGastonMartin99 Każdy to widzi tylko nie Flick

0

@MariusGajusMaximus Z Atleti nie zadziałało ani po 1, ani po 2, po 3...

0

@JanuszKorwinMikke Szacun, łykają pelikany :)

0

@ProMILs Chociaż trzeba mieć technike, a nie jak w piłce, ze zmarnuje 3 okazje, wykorzysta czwartą i jest gwiazdą:D

0

Oficjalnie? Czy jedynie ostatni skok anulują i mamy 4? :D

0

Pewnie prognozy pogody też nie mieli żeby zrobić konkurs wcześniej?xd

0

Bez przedskoczka? xd

0

Dobra, tu sie nie będzie dało przeskoczyć Niemców, Austria i Japonia sie wybronią na podium

0

No ciężko będzie, tu Kacper musi dać coś ekstra
Przetrzymają go na górze i skoczy jak Domen

0

No i najgorsze czyli loteria z warunkami sie zaczęła. Mogło wytrzymać jeszcze 20 minut

0

@clyde te igrzyska i tak wyjątkowo równe i spokojne, oby do końca... Pewnie zaraz tu kogoś przekręcą

1

@Cardinale Barca też już miała mieć mistrza w kieszeni

0

@esem91 ??? O co chodzi?

0

Japonia z 6 na 2, a już było dobrze...i jeszcze ta Norwegia, oby ten brąz sie udało, ale gdzie ta przewaga ehh

0

Niestety, tak musiało być

0

Trochę strach, ze wszyscy po 135-140, a Wąsek jakieś 125-130

0

@misiek0318 Albo my...

0

Niesamowite jak Austria sie odpalila w tym konkursie, liczyłem ze z nimi powalczymy o brąz, a oni biorą złoto, pytanie co weźmiemy my :)

1

@arasz1819 "zaatakował" xd
Nie przestaje mnie to śmieszyć

4

@kanver_ Też tak myślę, już ta remontada z PSG była bardziej prawdopodobna, bo było MSN

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?