3

Dla turysty, który przyjedzie na 2-3 to i tak niewielka różnica względem kosztów całego wyjazdu, a dla miasta te pare euro mnozone razy miliony turystów daje spory dochód.

Czy taki podatek wpłynie na liczbę turystów? Oczywiście, że nie.

0

@Piotrek1993 byle nie 2:2

0

@czosnekfcb 14°C to juz zdecydowanie za ciepło

8

Póki co Camp Nou to prawdziwa twierdza i oby tak było do końca sezonu:)

1

@Safrani No i bardzo dobrze

0

@gumaz i będzie czytać te wszystkie polityczne wys*ywy?

0

Arka znowu sfrajerzy zamiast uciekać Legii :/

0

@kulek22 A nas Newcastle

0

@MarKo7 przecież jesteśmy po tej samej stronie drabinki???

0

@ali3gator Słyszałem to juz tyle razy... :)

2

@kanver_ Jak gramy z otwartymi przeciwnikami to nawet europejskie sredniaki strzelają nam po 3 gole
Ja juz wole te zamknięte druzyny... chociaż atleti wbiło nam dopiero 4 :)

3

Szczerze to znowu swietna drabinka.
Nie będzie spacerku w żadnej fazie, ale możemy powalczyć z każdym, lepiej z Newcastle czy Atleti niż PSG, City, Bayern.
Jedynie ten Arsenal w polfinale...no ale to już będzie (oby) polfinal

0

@sopelinho Dla mnie kasa samoobsługowa jest po prostu wygodniejsza. Zakupy i tak musze wyłożyć a później je schować bez względu do której kasy pójdę. Skanowanie to żaden problem, a chociaż mogę sobie te zakupy na spokojnie popakowac do swojej torby no i jeśli przy okazji nie stoje w takiej kolejce jak do normalnej kasy to tylko sie cieszyć. I tak w 99% przypadków płace wszędzie kartą.

Na ten moment każdy ma wybór więc spoko, gorzej jeśli zostaną tylko samoobsługowe

5

Polskie drużyny lubią wygrywać rewanże w przegranych już (tak sie wydawało) dwumeczach.
Tu jest jeszcze szansa zrobić coś historycznego, oby nie było jak zawsze

0

Nie zdążyłem postawić na Real :/

3

Sędzia rasista, ze tu karnego nie dał?

1

@maroon namówił

0

@mercurial2000 Z Newcastle dużo łatwiej nie będzie

0

@kamilop Leao na 9? To już wolę Lewego i Ferrana

1

Gdyby rewanż był w Lizbonie to co innego, na Bernabeu Real tego nie wypuści

2

@MariusGajusMaximus Robimy referendum? Tylko żeby pytania były dobrze sformułowane, bo znowu zbojkotują

2

No ogólnie zabieranie miejsca w 11 było może i dotkliwą karą, ale niestety cierpiała na tym cała drużyna. Przychodzi ważny mecz, zawodnik z jakiegoś powodu się spóźnia i co? Gramy kims innym, słabszym? W meczach z ligowymi sredniakami jeszcze ok, ale w LM czy innych ciężkich meczach to jednak działało na szkodę drużyny

6

Losów dwumeczu raczej nie odwrócimy, nawet jeśli byłoby 105k, ale strasznie długo to trwa skoro wszystko było w teori zrobione juz w styczniu.
Ktoś tam specjalnie robi pod górkę?

2

@Tasde Nie rozumiem jak w kraju węgla może brakować wegla.
Powinien być tani jak paliwo w krajach gdzie wydobywają rope.
No ale to Polska, nawet do wydobycia surowców dopłacamy

6

Tyle marudzenia, a i tak wygra, bo przecież "no a kto lepszy"
No jak innego nie wybiorą to się nie przekonamy.
Lapcio może zrobił sporo dobrego, ale za te obiecanki i brak profesjonalizmu chciałbym żeby przegrał
Niestety nierealne

2

@Lanosss Chłop powinien pomyśleć o zakończeniu kariery, niestety będzie dla nas obciazeniem do końca kontraktu

0

@Kozinho. Podobno jakiś zabieg miał

0

@BorzyKrzys Gdyby tylko szkoła była miejscem gdzie możnaby nauczyć dzieci takich podstaw...
No ale niestety, pitagorasy, algorytmy i pierdyliard lektur są wazniejsze w codziennym życiu i tego trzeba nauczać

0

Teraz jesteśmy w zasadzie 1:3? Od kilku lat mamy te same restrykcje?
Czy jednak działa to jakoś bardziej elastycznie i z poprawą finansów możemy pozwolić sobie na więcej np 2:3, 4/3 itp?
Jeśli działa to tak zero-jedynkowo to trochę słabo, bo zabije to La Lige. Co z tego, ze przykladowo taka Sevilla zredukuje zadłużenie i wydatki o połowę skoro wciąż będzie miała ten sam kaganiec co na samym początku?

0

@slayer No to też jest problem, bo finanse to jedno, ale załóżmy, ze możemy wydać 100-120mln euro.
Pytanie na kogo? Haaland to nie ten budżet, Kane już wiekowy, Alvarez...?
Tu serio nawet nie byłoby na kogo wydać takich pieniędzy. Chyba lepiej wydać 40-50mln na kogoś mniej oczywistego, choć to też będzie ryzyko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?