2

Szkoda, że to jeszcze nie 105k na trybunach

1

@Chudini123 Albo Araujo w prime

1

Gorzej jak to Atleti siądzie na nas od początku, raczej nie są tak głupi żeby już na starcie stać we własnym polu karnym

0

@Seledynowy Może w drugiej zagramy i Ferranem i fałszywą

0

@jackoFR Espanyol jest z Barcelony i jakoś niezbyt sie z nami lubi hyh? :)

1

@Cyzix Klątwy rzucone, szanse wzrastają do 2%

2

@LAMC_10 w STS awans Barcy po kursie 8 czyli słabiutko

1

@xvcWinterSoldier Tylko w tej LM gdy mieliśmy robić bilans bramkowy to i tak zaczynaliśmy mecze od bramek w plecy :D
Kibicujemy, kibicujemy, chce dobrego meczu, w awans uwierze przy 2:0 w pierwszej połowie

0

@lucca87 xd mam nadzieję, ze to zart

To nie jest 0:1 czy 0:2 w plecy, ale 0:4 i to przeciwko klasowej drużynie.

Trzeba być realistą, a nie liczyć jakieś chore 20-30% na awans

Niestety nie jesteśmy drużyną kompletną - obrona z kartonu, Ferran w obecnej formie to katastrofa. Rapha pod formą.
Wygramy, ale nie różnicą 4 bramek, po prostu. Zamiast teraz liczyć na cud wystarczyło zagrać przyzwoity mecz w Madrycie, niestety daliśmy d*py i na 99% będzie nas to kosztować finał

0

Fajnie, że w składzie są Cancelo i Fermin, ale z Cubarsim i Martinem na środku obrony 1-2 gole w plecy są w zasadzie pewne.
Nie nastawiam sie na żadną remontade i wątpię, ze w ogóle będziemy blisko żeby tego dokonać, ale mam nadzieję na naprawdę ciekawy meczyk i oby bez kontuzji.
No i niech trybuny wreszcie poniosą :)

7

Ciekawe dlaczego Getafe nie chce tego zgłosić gdzieś dalej i wyciągnąć konsekwencje wobec Rudigera. Siedzą cicho i sprawa zamieciona pod dywan

0

@barteq Za Xaviego może nie przegrali byśmy 4:0

0

@S1l3nt tym razem też sfrajerzymy sie w kolejnej rundzie czyli w finale?

1

@syzje metr pięćdziesiąt w kapeluszu

0

@buglikos Do klasyku to możemy mieć +10, ale równie dobrze -5pkt

2

Pomyśleć ile im te karne z kapelusza uratowały punktów w tym sezonie... Liga byłaby już wygrana

0

@mr Barca w czym Ferran jest lepszy od Duńczyka? Bo na pewno nie w wykończeniu

0

@Karol145 Najpierw zaliczył progres, a później regres

0

@addept No to faktycznie, ja przy 0:3 bym dal najwyżej 10%

0

@Szicek10 O ile strzelimy drugą tak do 20minuty

0

@Sulimo Jaka frekwencja? Mnóstwo wolnych miejsc, a przecież taki hit

1

@Ptasior Wcześniej mieli 2pkt w 10 meczach jeśli się nie mylę, więc jakiś progres jest

0

Jagiellonio co ty robisz :/

10

To może by tak rozegrać taki mecz w normalnym kraju? Tylko kasa nie będzie sie zgadzać, aj :/

0

@kuz Byle bez kontuzji w tym meczu i będę zadowolony

0

@bartekvisca Pewnie paliwo

9

@MOLESTA za 130mln do City albo Liverpoolu

0

@Borneo Mimo wszystko postawiłbym na Lewego - doświadczenie, gra w powietrzu. Jeśli zagra Cancelo to tych wrzutek powinno być więcej

2

Uuu szanse Bayernu na mistrzostwo spadają z 99% do 98%

2

80 minuta, a prawie 33-letni Kane zasuwa w presingu pod wlasnym polem karnym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?