LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szkoda, że to jeszcze nie 105k na trybunach
1
@Chudini123 Albo Araujo w prime
1
Gorzej jak to Atleti siądzie na nas od początku, raczej nie są tak głupi żeby już na starcie stać we własnym polu karnym
0
@Seledynowy Może w drugiej zagramy i Ferranem i fałszywą
0
@jackoFR Espanyol jest z Barcelony i jakoś niezbyt sie z nami lubi hyh? :)
1
@Cyzix Klątwy rzucone, szanse wzrastają do 2%
2
@LAMC_10 w STS awans Barcy po kursie 8 czyli słabiutko
1
@xvcWinterSoldier Tylko w tej LM gdy mieliśmy robić bilans bramkowy to i tak zaczynaliśmy mecze od bramek w plecy :D
Kibicujemy, kibicujemy, chce dobrego meczu, w awans uwierze przy 2:0 w pierwszej połowie
0
@lucca87 xd mam nadzieję, ze to zart
To nie jest 0:1 czy 0:2 w plecy, ale 0:4 i to przeciwko klasowej drużynie.
Trzeba być realistą, a nie liczyć jakieś chore 20-30% na awans
Niestety nie jesteśmy drużyną kompletną - obrona z kartonu, Ferran w obecnej formie to katastrofa. Rapha pod formą.
Wygramy, ale nie różnicą 4 bramek, po prostu. Zamiast teraz liczyć na cud wystarczyło zagrać przyzwoity mecz w Madrycie, niestety daliśmy d*py i na 99% będzie nas to kosztować finał
0
Fajnie, że w składzie są Cancelo i Fermin, ale z Cubarsim i Martinem na środku obrony 1-2 gole w plecy są w zasadzie pewne.
Nie nastawiam sie na żadną remontade i wątpię, ze w ogóle będziemy blisko żeby tego dokonać, ale mam nadzieję na naprawdę ciekawy meczyk i oby bez kontuzji.
No i niech trybuny wreszcie poniosą :)
7
Ciekawe dlaczego Getafe nie chce tego zgłosić gdzieś dalej i wyciągnąć konsekwencje wobec Rudigera. Siedzą cicho i sprawa zamieciona pod dywan
0
@barteq Za Xaviego może nie przegrali byśmy 4:0
0
@S1l3nt tym razem też sfrajerzymy sie w kolejnej rundzie czyli w finale?
1
@syzje metr pięćdziesiąt w kapeluszu
0
@buglikos Do klasyku to możemy mieć +10, ale równie dobrze -5pkt
2
Pomyśleć ile im te karne z kapelusza uratowały punktów w tym sezonie... Liga byłaby już wygrana
0
@mr Barca w czym Ferran jest lepszy od Duńczyka? Bo na pewno nie w wykończeniu
0
@Karol145 Najpierw zaliczył progres, a później regres
0
@addept No to faktycznie, ja przy 0:3 bym dal najwyżej 10%
0
@Szicek10 O ile strzelimy drugą tak do 20minuty
0
@Sulimo Jaka frekwencja? Mnóstwo wolnych miejsc, a przecież taki hit
1
@Ptasior Wcześniej mieli 2pkt w 10 meczach jeśli się nie mylę, więc jakiś progres jest
0
Jagiellonio co ty robisz :/
10
To może by tak rozegrać taki mecz w normalnym kraju? Tylko kasa nie będzie sie zgadzać, aj :/
0
@kuz Byle bez kontuzji w tym meczu i będę zadowolony
0
@bartekvisca Pewnie paliwo
9
@MOLESTA za 130mln do City albo Liverpoolu
0
@Borneo Mimo wszystko postawiłbym na Lewego - doświadczenie, gra w powietrzu. Jeśli zagra Cancelo to tych wrzutek powinno być więcej
2
Uuu szanse Bayernu na mistrzostwo spadają z 99% do 98%
2
80 minuta, a prawie 33-letni Kane zasuwa w presingu pod wlasnym polem karnym