0

@FCB24 W sumie to nie my go oddismy, to PSG go zabrało

2

@ViscaelBarca2007 po prostu jak zespół nie pressuje tak jak trzeba to jak cofniesz obronę to będzie mniejsza autostrada do bramki, a bramkarz będzie bronić strzały, a nie 1vs1, lub nawet 2vs1

5

@goldmetaxa jeszcze daleka droga

3

@TaughtMule Gość nawet jak nie musi bronić wielu strzałów to po prostu wprowadza spokój w tę chaotyczną formację obronną.
Pewne wyjścia z bramki, rozegranie, jak trzeba to wybija byle dalej.

0

@Kitek1640 Ciężko powiedzieć w roku MŚ, gdyby nie Mundial to odpowiedź oczywista

0

@kamillek88 Na pewno ktoś z jajami żeby nie dopuścić do Amigos 2.0

2

@dombek12 Euro Truck Simulator na konsolach, prawdopodobnie w tym roku.
No i oczywiście Wiedźmin 4, ale na to jeszcze poczekamy

1

@Malinka poszło kilka takich piłek, ale wszystkie niecelne
Brakuje tego w tym sezonie, kontry tez wyglądają dużo gorzej. Brakuje Raphini, był idealny właśnie do takiej gry, w tym sezonie rozczarowuje.

No i stałe fragmenty - absolutnie bezużyteczne w naszym wykonaniu. W LM wszystko ma znaczenie

1

@Maciek313 Lepiej zarabia, więcej gra. Jeśli sentymenty na bok to zmiana dla niego na lepsze

2

@Toretto Dograć sezon Lewandowskim, bo on ma jeszcze jakieś przebłyski, a Ferrana nie ma sensu trzymać pod grą, bo chlop nie jest ani jakością na teraz ani planem na kolejne sezony. No a w letnim okienku musi przyjść klasowa 9 i za cholere nie wiem, kto by to mógł być

14

Z faulem czy bez to i tak akcje kasuje Joan

1

@majkiii Praktycznie każdy z tych wyjazdów będzie pachnieć ciężarami, bo po prostu w tym sezonie Barca na Camp Nou a na wyjazdach to dwie inne drużyny, coś jak z Pedrim, a bez niego.
Oczywiście mecz z Atleti najcięższy, ale Osasuna czy Getafe to też ekipy z którymi sie meczymy na ich terenie

Na plus, ze 6 meczów domowych i 5 wyjazdów, teraz 2 domowe kolejki, powinno być dobrze :)

2

Golazo Yamala ratuje 3pkt i okej. Mecz do zapomnienia, ale ciężki wyjazd odhaczony

0

Leż Eric, leż :)

2

No prosimy sie o stratę punktów

1

Dobrze sie bronimy, ale od wyjścia na prowadzenie mało nas widać na polowie przeciwnika

0

@severius prosty, trafny przekaz :)

0

@partymaker Mozna narzekać na autobusy, ale wtedy chociaż mamy kontrolę nad meczem

1

Ufffffffffffffffffffffffffffffff

0

Hansi, Pedri to za mało, działaj

1

Mamy te rożne, mamy wolne. Tylko co z tego, praktycznie nic z tego nie wynika :/

0

Brawo Hansi za szybką reakcję

0

@macio_944 No dobra, to na spokojnie.

Co dla Ciebie na podstawie tej pierwszej połowy jest uzasadnioną a co przesadną krytyką?
Wszystkich komentarzy nie widziałem, bo jednak staram sie skupić na meczu, ale krytyka Ferrana czy Rashforda jest nieuzasadniona, przesadna?
Brak płynności i kontroli w środku pola?
Masa niedokładności?
Brak celnego strzału?
Naprawdę którąkolwiek z takich opini jest dla ciebie przesadzona?

Podaj mi 2 przykłady przesadzonej krytyki po tych 45 minutach

Co innego oceniać dotychczasowy sezon druzyny czy poszczególnego pilkarza, a to co widzimytu i teraz.
Mam wrażenie, ze to wlasnie takie "optymistyczne" komentarze jak twoje są wypaczone i na siłę moralizujace mimo żeby 99.9% komentarze zupełnie SŁUSZNIE krytykuje to co widzi.

A chyba każdy z komentarzy dotyczył tego meczu, nie sezonu. Fajnie gdybys to rozumial, Ty i wszyscy inni "moralizatorzy"

0

@damian16161212 Jeśli kogoś można pochwalić za ten mecz to Joan Garcia, bardzo pewny w interwencjach. Samych strzałów nie miał za wiele do obrony, ale jest zawsze tam gdzie powinien

0

@jedrek7000 Yamal to mam wrażenie, ze nie ma z kim grać. Na Ferrana nawet wrzutki nie mają sensu, chłop ani głową ani nogą. Rashford to też nie Raphinia jeśli chodzi o pilki na wolne pole

0

@macio_944 Nie no, super zagrali, pech, zmęczenie itp
Na miejscu Flicka bym ich tam w szatni poklepal po plecach, pogratulował i nie robił zmian, no może w 88 minucie

Taka sama skrajność :)

2

@tbas Jak wyjdzie takim samym składem na drugą połowę to niestety będzie sie prosić o stratę punktów, chyba wystarczająco zobaczył w pierwszej połowie

3

Bilbao ani dobrze nie broni ani nie atakuje, ale my tego nie wykorzystamy w takim składzie, za dużo niedokładności i przeciętności na boisku

3

3 metry spalonego i grają pół minuty jeszcze, no ludzie

2

Oby Hansi szybko zareagował zmianami, lepiej nie zostawiać roboty do zrobienia na ostatni moment

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?