LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 W sumie to nie my go oddismy, to PSG go zabrało
2
@ViscaelBarca2007 po prostu jak zespół nie pressuje tak jak trzeba to jak cofniesz obronę to będzie mniejsza autostrada do bramki, a bramkarz będzie bronić strzały, a nie 1vs1, lub nawet 2vs1
5
@goldmetaxa jeszcze daleka droga
3
@TaughtMule Gość nawet jak nie musi bronić wielu strzałów to po prostu wprowadza spokój w tę chaotyczną formację obronną.
Pewne wyjścia z bramki, rozegranie, jak trzeba to wybija byle dalej.
0
@Kitek1640 Ciężko powiedzieć w roku MŚ, gdyby nie Mundial to odpowiedź oczywista
0
@kamillek88 Na pewno ktoś z jajami żeby nie dopuścić do Amigos 2.0
2
@dombek12 Euro Truck Simulator na konsolach, prawdopodobnie w tym roku.
No i oczywiście Wiedźmin 4, ale na to jeszcze poczekamy
1
@Malinka poszło kilka takich piłek, ale wszystkie niecelne
Brakuje tego w tym sezonie, kontry tez wyglądają dużo gorzej. Brakuje Raphini, był idealny właśnie do takiej gry, w tym sezonie rozczarowuje.
No i stałe fragmenty - absolutnie bezużyteczne w naszym wykonaniu. W LM wszystko ma znaczenie
1
@Maciek313 Lepiej zarabia, więcej gra. Jeśli sentymenty na bok to zmiana dla niego na lepsze
2
@Toretto Dograć sezon Lewandowskim, bo on ma jeszcze jakieś przebłyski, a Ferrana nie ma sensu trzymać pod grą, bo chlop nie jest ani jakością na teraz ani planem na kolejne sezony. No a w letnim okienku musi przyjść klasowa 9 i za cholere nie wiem, kto by to mógł być
14
Z faulem czy bez to i tak akcje kasuje Joan
1
@majkiii Praktycznie każdy z tych wyjazdów będzie pachnieć ciężarami, bo po prostu w tym sezonie Barca na Camp Nou a na wyjazdach to dwie inne drużyny, coś jak z Pedrim, a bez niego.
Oczywiście mecz z Atleti najcięższy, ale Osasuna czy Getafe to też ekipy z którymi sie meczymy na ich terenie
Na plus, ze 6 meczów domowych i 5 wyjazdów, teraz 2 domowe kolejki, powinno być dobrze :)
2
Golazo Yamala ratuje 3pkt i okej. Mecz do zapomnienia, ale ciężki wyjazd odhaczony
0
Leż Eric, leż :)
2
No prosimy sie o stratę punktów
1
Dobrze sie bronimy, ale od wyjścia na prowadzenie mało nas widać na polowie przeciwnika
0
@severius prosty, trafny przekaz :)
0
@partymaker Mozna narzekać na autobusy, ale wtedy chociaż mamy kontrolę nad meczem
1
Ufffffffffffffffffffffffffffffff
0
Hansi, Pedri to za mało, działaj
1
Mamy te rożne, mamy wolne. Tylko co z tego, praktycznie nic z tego nie wynika :/
0
Brawo Hansi za szybką reakcję
0
@macio_944 No dobra, to na spokojnie.
Co dla Ciebie na podstawie tej pierwszej połowy jest uzasadnioną a co przesadną krytyką?
Wszystkich komentarzy nie widziałem, bo jednak staram sie skupić na meczu, ale krytyka Ferrana czy Rashforda jest nieuzasadniona, przesadna?
Brak płynności i kontroli w środku pola?
Masa niedokładności?
Brak celnego strzału?
Naprawdę którąkolwiek z takich opini jest dla ciebie przesadzona?
Podaj mi 2 przykłady przesadzonej krytyki po tych 45 minutach
Co innego oceniać dotychczasowy sezon druzyny czy poszczególnego pilkarza, a to co widzimytu i teraz.
Mam wrażenie, ze to wlasnie takie "optymistyczne" komentarze jak twoje są wypaczone i na siłę moralizujace mimo żeby 99.9% komentarze zupełnie SŁUSZNIE krytykuje to co widzi.
A chyba każdy z komentarzy dotyczył tego meczu, nie sezonu. Fajnie gdybys to rozumial, Ty i wszyscy inni "moralizatorzy"
0
@damian16161212 Jeśli kogoś można pochwalić za ten mecz to Joan Garcia, bardzo pewny w interwencjach. Samych strzałów nie miał za wiele do obrony, ale jest zawsze tam gdzie powinien
0
@jedrek7000 Yamal to mam wrażenie, ze nie ma z kim grać. Na Ferrana nawet wrzutki nie mają sensu, chłop ani głową ani nogą. Rashford to też nie Raphinia jeśli chodzi o pilki na wolne pole
0
@macio_944 Nie no, super zagrali, pech, zmęczenie itp
Na miejscu Flicka bym ich tam w szatni poklepal po plecach, pogratulował i nie robił zmian, no może w 88 minucie
Taka sama skrajność :)
2
@tbas Jak wyjdzie takim samym składem na drugą połowę to niestety będzie sie prosić o stratę punktów, chyba wystarczająco zobaczył w pierwszej połowie
3
Bilbao ani dobrze nie broni ani nie atakuje, ale my tego nie wykorzystamy w takim składzie, za dużo niedokładności i przeciętności na boisku
3
3 metry spalonego i grają pół minuty jeszcze, no ludzie
2
Oby Hansi szybko zareagował zmianami, lepiej nie zostawiać roboty do zrobienia na ostatni moment