LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lewy już do 11 nie podejdzie?
1
Lewy czego nie dotknie to partaczy, to musi być ostatni sezon
1
@pride1899 no ja też, ale może kwestia słabej jakości
4
Ile wolnych miejsc na Camp Nou i to w dzień wyborów... Chyba przesadzili z cenami biletów.
No dobra, może przesadzilem, ale kompletu nie ma, a wydawał sie oczywisty
1
@PatrychoO Znam ten ból. Obejrze sobie na STS TV, kiepska jakość, ale bez zacinania, a brak komentarza to w sumie zaleta
0
@mesulete o nic to by był towarzyski zaplanowany w tym terminie
2
@blakkudium kłopoty, kłopoty Barcelony.
Nie no, jest Pedri to jest git, ciekawe czy Roony nie zardzewiał na ławce
4
@Joe_Barbaro Donald Tusk
0
Tam nie ma ciszy wyborczej?
3
@Lionel_Messi10 Podobno jeszcze były opcje jak Rzym czy Lizbona, jeśli to też odrzucili to nie rozumiem
5
@sidi12843 Tebas zdejmie nam kaganiec
8
@LAMC_10 A to odklejus jeden. Spokojnie, uwierzą
0
Marudzimy na budowe Camp Nou, ale Valencia buduje swój nowy stadion od... 2007 roku
8
@kanver_ pressing bezobjawowy
Ale już walić ten pressing, Lewy juz po prostu źle wygląda z piłką przy nodze, w wykończeniu akcji, ogólnie partaczy większość akcji tak jak Ferran. To juz nie jest poziom na taki klub
1
@Lionel_Messi10 No może, jak lubisz to spoko, ja mam problem obejrzeć nawet jak gra GOAT, głównie przez późne godziny
0
@Lionel_Messi10 Podziwiam, że chce Ci sie to oglądać skoro Messi nie zagra :)
3
@Aragorn33 Ogólnie z tym wszystkim zgoda, ale jak tak patrzę na ten skład to na papierze wcale nie wyglądał źle. Gdyby nie Yamal i paru innych zawodników z La Masi którzy rozwineli skrzydla to wciąż by to wyglądało średnio, ale mieliśmy szczęście z mlodym pokoleniem i z Flickiem, który wydobył z wielu zawodników to co najlepsze.
Przecież wciąż na papierze wielu naszych zawodników na kibicach innych drużyn nie robi większego wrażenia.
No chyba, ze chodzi o to jak ta kadra ogolnie sie zmienila to fakt - tu dużo dobrej pracy wykonanej, zejscie z olbrzymich kontraktów itp, chociaż wciąż niektórzy zawodnicy zarabiają zbyt wiele jak na to ile wnoszą do druzyny
Ogolnie do Laporty nie można mieć większych pretensji o pracę jaką wykonał, mnie najbardziej w nim obrzydzają jego klamstwa i obietnice, których nie dotrzymywał - szopki z powrotem na Camp Nou, transfer i rejestracja Olmo itp
Krętacz i kombinator, który na nasze szczęście zawsze spada na cztery łapy
3
@LAMC_10 Putin tez juz 100 razy był martwy
0
@LAMC_10 Klikniesz i cyk wyświetlenia
3
@norbi77 Tak, właśnie z Arsenalem, Chelsea, MU czy Liverpoolem czyli klubami, które wpompowały podobne, chore sumy. Co miało City czego nie miały te wielkie klubu? Historycznie większe marki od City, pieniądze porównywalne. Więc czego nie mieli?
Właśnie trenera, właśnie takiego swojego Pepa. No oczywiście oprócz Liverpoolu, który miał Kloppa, który również musiał wydać olbrzymie pieniądze żeby rywalizować z City Guardioli, a mimo wszystko zazwyczaj przegrywał.
"Chłopie, wydał setki milionów i z kim miał rywalizować w tej "najlepszej lidze"?
Z Arsenalem, który zawsze dawał ciała na finiszu?
Z United, który jest w kryzysie od lat?
Z Chelsea, które gra uj wie co i o co?"
A dlaczego tak było w tych klubach skoro mieli pieniądze, a według Ciebie to główny skladnik sukcesu? Kto dawal ciala na finishu? Trener i zawodnicy sprowadzeni i wystawieni przez trenera Argument z Chelsea to idealne podsumowanie nieudolnej pracy trenera
Jesli klub jest w kryzysie, ale ma pieniądze to juz w tym rola trenera żeby te pieniądze wydać na odpowiednich zawodników i odnosić z nimi sukcesy. Co to w ogóle za argument? Pep wydał fortune i podbił Anglię, inni trenerzy w MU czy Chelsea wydali fortune, ale na co sie to przełożyło? Na pogłębienie kryzysu
W Bayernie zgoda - liga jednego zespołu
W Europie również Pep często zawodził.
Ale zdominowanie PL to juz zasługa Pepa
Aktualnie "związek" City i Pepa juz się wypalił, ale umniejszanie jego wyczynom w Anglii jest abstrakcyjne
6
Kolejny mecz ligowy grają z Atleti, później wyjazd z Mallorcą
Coś by mogli stracić wtedy, bo my niedługo gramy z Atleti na Metropolitano i raczej ciężko będzie nam o 3pkt
0
@Katalonik97 Musimy się pilnować i być nie tyle widowiskowi co po prostu skuteczni. Mecze na Camp Nou to muszą być 3pkt, bo przed nami jeszcze kilka ciężkich wyjazdów(np Atleti, Getafe, Osasuna) i Klasyk u siebie, ale łatwo nie będzie
1
@Jordi10 no tylko czy miał w ogóle inne opcje? Bo kadrowo to tam teraz slabo przez te kontuzje.
9
@norbi77 Chlop w City odwalił dobrą robotę, w zasadzie zdominował najlepszą ligę na świecie, ale to już chyba minęło, coś sie wypaliło.
Wydał mnóstwo pieniędzy, ale inne zespoły wydały podobne sumy, a jednak to Pep zazwyczaj był górą
0
Real w formie, trzeba pilnować przewagi. Teraz dwa mecze na Camp Nou i tu strata punktów nie wchodzi w grę. Od wtorku do niedzieli calkiem sporo odpoczynku, niech jutro zmęczenie nie będzie wymówką
Chociaż 47% posiadania u siebie przeciwko Elche to dość dziwna statystyka
0
Arsenal juz chyba tego nie odda, prawda?
Aż szkoda, ze na kolejne mecze ligowe Arsenalu i City trzeba czekać prawie miesiąc
1
@GeneralXavi W domu będzie lepiej. W LM na wyjeździe z każdym gra nam się ciężko, na Camp Nou jednak pokonać nas może tylko kilka drużyn
0
@Czajka90 mogą przegrać wszystko do końca a i tak raczej nikt ich nie dogoni
1
@Filipem No niestety to jest największy minus La Rambli.
Co innego czasem poruszyć temat związany z polityką, a co innego prowadzić tu propagandowe konta polityczne, a jest tu kilku takich użytkowników, których 90% komentarzy dotyczy właśnie polityki.
Takie osobniki powinny być usuwane z tej strony, ale widocznie generują odpowiednie wyswietlenia i redakcji po prostu sie to opłaca :/
0
@Aragorn33 Genetyka to nie wiem, kultura na pewno zupełnie inna.
Niestety Europa ma to gdzieś i wielowiekowe dziedzictwo bez walki, dobrowolnie oddaje w ręce islamistów