9

@Karol145 Myślę, że nie po to odchodził żeby chcieć tu wracać

0

@Soetie Lewy jest u nas kilka lat, a i tak slabo korzystaliśmy z jego warunków fizycznych

0

@TR3YWAY No i spoko, pilkarz nie jest od biegania z piłką na głowie:D

2

@draxidox W 2022 wina PiSu, teraz wina wojny i Trumpa :)

8

@Krystian1588 Oczywiście, że nie. To dwa zupełnie inne mecze, inny przeciwnik.
Jak rozgromimy kiedyś Bayern to wtedy ok, zemsta, ale rozbicie Newcastle nie ma raczej z tym nic wspólnego

2

@Gitarkafcb Racjonalnie to Bayern 85-15 Real, ale madrycioki niestety nie są racjonalne w LM

0

@PatrykBarca Ale sugerujesz, ze to wina Gundogana? :D

1

@PatrykBarca Ale Gundogana to ty szanuj, przyszedł i z miejsca był najlepszym zawodnikiem w drużynie:)

0

@Lionel_Messi10 "9" wykonująca rożne hmm :)

0

Bawarski walec, Courtouis będzie miał trochę roboty o ile wyleczy kontuzje.

1

@FCB24 No nasza na Anfield też by się mogła posypać

2

@Laminedependencia dlatego 3-4:0 na Camp Nou trzeba wbić:)

0

Z Atleti na Camp Nou też musimy złapać taki luz i postrzelać, bo rewanż na wyjeździe to ciężary, nawet przy 3:0 z Camp Nou będą nerwy :)

0

@JimMorrisonFCB tam też juz po dwumeczu, nudy :/

0

Oj nie wiem czy nie spalił :D

Jednak nie, no to Galata musi wyjść z własnej połowy

1

@Adran360 o ile tych z góry będzie słychać :D No ale dach trochę pomoże:)

3

Oby wrócił na Atleti w lidze, bo będzie tam co robić.
Wojtek jednak jest sporo gorszym bramkarzem, mniej pewnym. No i nie grał od listopada

0

Araujo rękę podniósł i bez spalonego?

20

Może coś mu przeskoczyło w głowie

3

Stadion oszalał, meksykańska fala

0

Szczena ostatnio na boisku 9 listopada, ważne, ze pod grą

0

Jeszcze jeden :)

1

Fajny wynik, aż sie Real przypomina

0

Więcej pożytku z naszego rozgrywania ma Newcastle niż my

Ok, nie w pore :D
No ale to były 3-4 podania, a nie 20 w środku pola i strata

0

@kempnou znaczy ten strzał wczoraj to raczej do bramki nie leciał

0

@Antimadridista_WR To podwójna kara nie jest tylko w przypadku obrony ręką?

1

Z 2 metrów nad bramką to też sztuka

0

@Croocers A mnie nie, niech wygra lepszy

1

Lewy jest spalony niestety

0

Jesteśmy zadowoleni z Lewandowskiego podobno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?