LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Karol145 Myślę, że nie po to odchodził żeby chcieć tu wracać
0
@Soetie Lewy jest u nas kilka lat, a i tak slabo korzystaliśmy z jego warunków fizycznych
0
@TR3YWAY No i spoko, pilkarz nie jest od biegania z piłką na głowie:D
2
@draxidox W 2022 wina PiSu, teraz wina wojny i Trumpa :)
8
@Krystian1588 Oczywiście, że nie. To dwa zupełnie inne mecze, inny przeciwnik.
Jak rozgromimy kiedyś Bayern to wtedy ok, zemsta, ale rozbicie Newcastle nie ma raczej z tym nic wspólnego
2
@Gitarkafcb Racjonalnie to Bayern 85-15 Real, ale madrycioki niestety nie są racjonalne w LM
0
@PatrykBarca Ale sugerujesz, ze to wina Gundogana? :D
1
@PatrykBarca Ale Gundogana to ty szanuj, przyszedł i z miejsca był najlepszym zawodnikiem w drużynie:)
0
@Lionel_Messi10 "9" wykonująca rożne hmm :)
0
Bawarski walec, Courtouis będzie miał trochę roboty o ile wyleczy kontuzje.
1
@FCB24 No nasza na Anfield też by się mogła posypać
2
@Laminedependencia dlatego 3-4:0 na Camp Nou trzeba wbić:)
0
Z Atleti na Camp Nou też musimy złapać taki luz i postrzelać, bo rewanż na wyjeździe to ciężary, nawet przy 3:0 z Camp Nou będą nerwy :)
0
@JimMorrisonFCB tam też juz po dwumeczu, nudy :/
0
Oj nie wiem czy nie spalił :D
Jednak nie, no to Galata musi wyjść z własnej połowy
1
@Adran360 o ile tych z góry będzie słychać :D No ale dach trochę pomoże:)
3
Oby wrócił na Atleti w lidze, bo będzie tam co robić.
Wojtek jednak jest sporo gorszym bramkarzem, mniej pewnym. No i nie grał od listopada
0
Araujo rękę podniósł i bez spalonego?
20
Może coś mu przeskoczyło w głowie
3
Stadion oszalał, meksykańska fala
0
Szczena ostatnio na boisku 9 listopada, ważne, ze pod grą
0
Jeszcze jeden :)
1
Fajny wynik, aż sie Real przypomina
0
Więcej pożytku z naszego rozgrywania ma Newcastle niż my
Ok, nie w pore :D
No ale to były 3-4 podania, a nie 20 w środku pola i strata
0
@kempnou znaczy ten strzał wczoraj to raczej do bramki nie leciał
0
@Antimadridista_WR To podwójna kara nie jest tylko w przypadku obrony ręką?
1
Z 2 metrów nad bramką to też sztuka
0
@Croocers A mnie nie, niech wygra lepszy
1
Lewy jest spalony niestety
0
Jesteśmy zadowoleni z Lewandowskiego podobno