0

@heniusss W LM będzie latwiej, bo mamy mecz u siebie i tu możemy zrobić przewagę przed rewanżem

4

@Ryoumen Casado nie będzie chciał odejść do Arabii

15

@Comentateiro Pewnie wnuczek za długo czekał na mieszkanie

0

@Szczygiel06 Robimy, nie gadamy

0

@tbas O co chodziło?

2

@DonAndresFCB Niestety całkowicie zabije to klimat. Juz nie będzie oglądania kilku meczów dziennie, bo zwyczajnie nikt nie będzie zarywać całej nocy.
Sam pewnie obejrze mecze Polaków i te najwazniejsze mecze czyli półfinał/finał.
Ewentualnie jeśli trafi sie coś przed północą

1

@severius Fakt jest taki, że ani Real nie jest tak słaby jak wielu uważa, ani my nie jesteśmy takim walcem i Flick nie stworzył potwora.
Mamy dobre/bardzo dobre mecze, ale potrafimy przeplatać je slabymi albo nawet bardzo slabymi jak dzisiaj.
Najlepsze wyniki z Realem mamy, gdy sie ich nie spodziewamy, bo gdy mówimy, że ich rozjedziemy to zazwyczaj są ciężary :D

0

@Ignareks Powinien, ale niestety wątpie

42

@Kgorecki2500 Ja tam nie pozwalam, zasadniczo mam to gdzieś.
Ale skoro w 2022 sami robili taką narracje to teraz niech sami otrzymują takie ataki, zasłużyli.

Jako obywatel chciałbym tylko żeby Tusk wreszcie uruchomił tę "jedną decyzję" i obniżył ceny paliw tak jak obiecał.

6

@LAMC_10 Taki klasyk przy 105k kibiców by się obejrzało
Przy 62k też można spuścić wpie*dol Realowi, czemu nie

41

@Kgorecki2500 Skoro wyznawcy Tuska w 2022 nie obwiniali Putina, ale PiS...
Trochę karma teraz wróci

0

@Ignareks Z Albanią to on zagra może 5 minut :)

4

@severius Dzisiaj wbilo Rayo na Camp Nou i dostało 1 bramke po rzucie roznym, a sam mecz cudem zremisowaliśmy

0

To legia minimum 2 tygodnie nad strefą spadkową? Jak żyć :/

1

@PatrychoO graj i odpal flashscore po meczu

4

Zrobiłem co mogłem - postawiłem na Real. Reszta w nogach zawodników Atleti

2

@Lionel_Messi10 Bramkarz chyba wczorajszy jakiś :)

I starsznie cienki ten skład Miami, amigosi odeszli i wygląda to biednie

0

@vangoor No to zgoda i sam uważam, ze dzisiaj przegrają, ale nie dlatego, ze rozłożą nogi

0

@vangoor Nie no, pewnie sie podłożą największemu wrogowi w lidze

1

Przejść jakoś Atleti, później w półfinale oklepać leszczy z Londynu i gramy final z Bayernem albo PSG

9

@Popitek12 po co mu twoje klocki?

0

@Kaluza Cala druga połowa to było proszenie sie o stratę punktów

0

@mekston Ogólnie tak, ale oni dzisiaj mają ciężki mecz z Atleti na Bernabeu, a my w kolejnej kolejce też mamy Atleti tyle, że na wyjeździe.
6-7pkt będzie ladnie wyglądać, ale trzeba mieć z tyłu głowy, ze już w następnej kolejce będzie bardzo ciężko o 3pkt(szczególnie, ze po przerwie reprezentacyjnej zazwyczaj gra wygląda średnio), więc nic jeszcze nie będzie przesądzone.
Dla mnie 4-7pkt będzie bezpieczną przewagą dopiero po Klasyku :D

18

Z przebiegu gry ciężko sie nie zgodzić, strasznie wymęczone zwycięstwo.
Finalnie liczy sie wynik i to co trafiło do bramki. Mieliśmy farta, bo zadziałało to co zazwyczaj zawodzi czyli rzut rożny.

No i to pokazuje ile tracimy szans na gole, gdy nie potrafimy zagrać dobrej pilki ze stałych fragmentów. Jest dobra piłka i od razu Lewy czy Araujo potrafią to wykorzystać, a my albo gramy krótko z czego nie ma żadnej korzyści albo posyłamy jakieś "szczury" na bliższy słupek i za nisko

1

@Arden Dlatego najważniejsze i najlepsze tranfery to nie tylko te za 100mln .
Brakowało nam topowego bramkarza

2

@konajoncek Dokładnie, miał idealne pilki żeby rozprowadzić kontry na zabicie meczu to chlop nie umiał celnie podać na parę metrów

0

@Krystiansigma2734 To jest 14. drużyna ligi, bez przesady :)
3pkt cieszą, ale gra makabryczna

1

@KrwawiaceoczyVEB dzisiaj to akurat była dobra taktyka, bo nasi starsznie elektryczni w każdym nawet prostym podaniu

1

@Kapitan hawk Oczywiście, że powinno sie "sądzić", a przede wszystkim wyciągać wnioski. Szczęśliwe zwycięstwo nie może zamazywać wszystkich mankamentów jakei dzisiaj były, w meczu na Camp Nou przeciwko 14. drużynie w lidze najlepszy był bramkarz i obrońca.
Jeśli godzina była problemem to najwyższy czas coś z tym zrobić, bo to mało profesjonalne żeby szukać wymówek w porze rozgrywania meczu :)
Gdybyśmy tu jeszcze mieli 2:0 i wtedy faktycznie grali na pół gwizdka to bym zrozumiał, ale cały czas broniliśmy skromnego prowadzenia i 3pkt wisiały na włosku. I to niestety nie była zasługa dobrej gry przeciwnika, to my zagraliśmy 3 poziomy slabiej niz ostatnio.

Finalnie oczywiście najważniejsze 3pkt, ale Hansi wniosków musi wyciągnąć sporo z tego meczu

Czekamy na derby Madrytu :)

0

Na note wyjściową lub wyżej to jedynie Garcia i Araujo dzisiaj zasługują

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?