1

@Filipem Bez Raphy, z rewanzem na wyjeździe... Ciężary będą, na Camp Nou 2 bramki przewagi i można myśleć o awansie, bez zaliczki z Barcelony pewnie sie nie uda, bo w Madrycie będzie kocioł, a nasi lubią sie niestety palić w takiej atmosferze

0

Pytanie czy stać nas na Bastoniego i na klasową 9 czy jeśli przyjdzie Bastoni to zostaje Lewy i przychodzi ktoś "darmowy" albo wcale

1

@kubix05 Dzień właśnie będzie dłuższy, po prostu noc krótsza, ale mi pasuje taki układ :D

0

@urbipl Oni to chyba lubią

0

@Pressinho Aa no to mnie uspokoiles :D

0

@tomek8756 Mmm donosiki do uni, powtórka z rozrywki, teraz z drugiej strony

0

Będzie jutro druga seria dla Kamila?

1

@Arden Nie no, akurat jego pozycje mamy obstawione
I jeśli skrzydło to chyba tylko prawa strona, a tam mamy Yamala i Roonego, który i tak ma mało okazji do gry

1

8.miejsce, a połowa stawki jeszcze miała zaległy skok

1

@spacer Kubacki i Żyła i tak już są emerytami i z nich juz sie raczej nic nie wyciśnie.

0

@heniusss W każdym razie lepiej sie za mocno nie napinać przed MŚ i kluczowym momentem sezonu.

No i moim zdaniem Argentyna juz nie będzie tak mocna jak ostatnio, sam Leo prawie 4 lata starszy, ogólnie juz chyba nie będzie tego poweru, ale obym się mylił.

5

Byle nie Portugalia

3

@Safrani No i tak średnio bym powiedział. Duża kasa, ale cel wciąż ten sam - utrzymanie

1

@Marcin199310 Hmm, bo to był towarzyski i mieli szybkie 2:0?

1

@gumaz I Domena :)

U naszych coś nie widać polotu:/

0

@Bykunn Wątpię, że będą braki przez to, ze paliwo będzie tansze o jakieś 15%.
Być może będą, ale raczej nie z tego powodu

5

Chlop wychodzi z progu, buja sie jakby zaraz miał spać na zeskok, ale leci na 232m

2

@mati15d Minuty w reprezentacji to tylko niewielki procent tego ile grają w sezonie. To głównie klub powinien dbac o odpoczynek zawodników

1

@Bykunn Miałem wyjaśniać, ale skoro wszyscy dobrze wiemy o co chodzi to tylko to wkleje



O ile jeszcze jestem w stanie uwierzyć, ze akurat właśnie w tym momencie skończyli ustawę i dopiero teraz była gotowa tak ten żałosny wpis na X-ie mogli sobie darować. Po raz kolejny niepotrzebnie zaczepili Nawrockiego(dziwnym trafem zazwyczaj "przepychanki" zaczynają sie z ich inicjatywy).

Prezydencie podpisuj, juz! Co z tego, ze kilka tygodni ociagalismy sie z dzialaniem! Robimy, nie gadamy!

2

@Luciano99 Uff, mamy to

3

@Eklerek Człowiek sam jest przeciwny polityce na La Rambli, ale czasem aż sie nóż w kieszeni otwiera jak sie widzi takie odklejki :/

3

@AdrianJaniak I uważasz, ze wejście Prezydenta do szatni to przebicie? Albo że w ogóle to zrobienie z siebie idioty?
No to grubo :)

4

@AdrianJaniak Jak pizze na granice nosili(niestety nie dla polskich mundurowych) to dziwnym trafem też ktoś z aparatem czekał :)

0

@bart_azz Może Anglik zrozumie, że walczy o pozostanie w Barcelonie i da z siebie więcej?

4

@Rastafarnianin Nie wiem czy to ludzie Nawrockiego czy nie, ale bym sie zdziwił gdyby tam nikt nie wszedł robić zdjęć bez względu czy z woli Prezydenta czy nie.

Z pewnością bardziej spontaniczne są grzybobrania w garniturze

A jeśli to jest żałosne to co powiedzieć o wczorajszym numerze uśmiechniętych


Na szczęście Pan Prezydent znów ich ograł i popsuł humorki :)

11

Po pierwsze to za chwilę Mundial i nic dziwnego, ze selekcjonerzy chcą już robić próby najmocniejszego składu. Po to powołują zawodników żeby z nich korzystać

Po drugie to sam Hansi też ostatnio nie oszczędzał Raphini mimo 5:1 z Sevillą w 61 minucie czy z Newcastle gdzie w 56 minucie było 5:2.

Jedynie co to faktycznie skoro większość zawodników gra w Europie to byłoby lepiej gdyby mecze reprezentacji również odbywały sie w Europie, ale to chyba zrozumiałe, ze chociaż jeden mecz chcą zagrać u siebie w kraju

No i kwestia czy faktycznie coś mu dokuczalo już przed meczem

3

Ciekawe kiedy zniana na Camp Nou :)

1

@Kamiloza91 Rashford gra w tym roku takie g..wno, ze i tak bedziemy w d..pie

11

Bez Raphy awans w LM niestety można skreślić

0

@hugz wolisz kolano? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?