LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Filipem Bez Raphy, z rewanzem na wyjeździe... Ciężary będą, na Camp Nou 2 bramki przewagi i można myśleć o awansie, bez zaliczki z Barcelony pewnie sie nie uda, bo w Madrycie będzie kocioł, a nasi lubią sie niestety palić w takiej atmosferze
0
Pytanie czy stać nas na Bastoniego i na klasową 9 czy jeśli przyjdzie Bastoni to zostaje Lewy i przychodzi ktoś "darmowy" albo wcale
1
@kubix05 Dzień właśnie będzie dłuższy, po prostu noc krótsza, ale mi pasuje taki układ :D
0
@urbipl Oni to chyba lubią
0
@Pressinho Aa no to mnie uspokoiles :D
0
@tomek8756 Mmm donosiki do uni, powtórka z rozrywki, teraz z drugiej strony
0
Będzie jutro druga seria dla Kamila?
1
@Arden Nie no, akurat jego pozycje mamy obstawione
I jeśli skrzydło to chyba tylko prawa strona, a tam mamy Yamala i Roonego, który i tak ma mało okazji do gry
1
8.miejsce, a połowa stawki jeszcze miała zaległy skok
1
@spacer Kubacki i Żyła i tak już są emerytami i z nich juz sie raczej nic nie wyciśnie.
0
@heniusss W każdym razie lepiej sie za mocno nie napinać przed MŚ i kluczowym momentem sezonu.
No i moim zdaniem Argentyna juz nie będzie tak mocna jak ostatnio, sam Leo prawie 4 lata starszy, ogólnie juz chyba nie będzie tego poweru, ale obym się mylił.
5
Byle nie Portugalia
3
@Safrani No i tak średnio bym powiedział. Duża kasa, ale cel wciąż ten sam - utrzymanie
1
@Marcin199310 Hmm, bo to był towarzyski i mieli szybkie 2:0?
1
@gumaz I Domena :)
U naszych coś nie widać polotu:/
0
@Bykunn Wątpię, że będą braki przez to, ze paliwo będzie tansze o jakieś 15%.
Być może będą, ale raczej nie z tego powodu
5
Chlop wychodzi z progu, buja sie jakby zaraz miał spać na zeskok, ale leci na 232m
2
@mati15d Minuty w reprezentacji to tylko niewielki procent tego ile grają w sezonie. To głównie klub powinien dbac o odpoczynek zawodników
1
@Bykunn Miałem wyjaśniać, ale skoro wszyscy dobrze wiemy o co chodzi to tylko to wkleje
O ile jeszcze jestem w stanie uwierzyć, ze akurat właśnie w tym momencie skończyli ustawę i dopiero teraz była gotowa tak ten żałosny wpis na X-ie mogli sobie darować. Po raz kolejny niepotrzebnie zaczepili Nawrockiego(dziwnym trafem zazwyczaj "przepychanki" zaczynają sie z ich inicjatywy).
Prezydencie podpisuj, juz! Co z tego, ze kilka tygodni ociagalismy sie z dzialaniem! Robimy, nie gadamy!
2
@Luciano99 Uff, mamy to
3
@Eklerek Człowiek sam jest przeciwny polityce na La Rambli, ale czasem aż sie nóż w kieszeni otwiera jak sie widzi takie odklejki :/
3
@AdrianJaniak I uważasz, ze wejście Prezydenta do szatni to przebicie? Albo że w ogóle to zrobienie z siebie idioty?
No to grubo :)
4
@AdrianJaniak Jak pizze na granice nosili(niestety nie dla polskich mundurowych) to dziwnym trafem też ktoś z aparatem czekał :)
0
@bart_azz Może Anglik zrozumie, że walczy o pozostanie w Barcelonie i da z siebie więcej?
4
@Rastafarnianin Nie wiem czy to ludzie Nawrockiego czy nie, ale bym sie zdziwił gdyby tam nikt nie wszedł robić zdjęć bez względu czy z woli Prezydenta czy nie.
Z pewnością bardziej spontaniczne są grzybobrania w garniturze
A jeśli to jest żałosne to co powiedzieć o wczorajszym numerze uśmiechniętych
Na szczęście Pan Prezydent znów ich ograł i popsuł humorki :)
11
Po pierwsze to za chwilę Mundial i nic dziwnego, ze selekcjonerzy chcą już robić próby najmocniejszego składu. Po to powołują zawodników żeby z nich korzystać
Po drugie to sam Hansi też ostatnio nie oszczędzał Raphini mimo 5:1 z Sevillą w 61 minucie czy z Newcastle gdzie w 56 minucie było 5:2.
Jedynie co to faktycznie skoro większość zawodników gra w Europie to byłoby lepiej gdyby mecze reprezentacji również odbywały sie w Europie, ale to chyba zrozumiałe, ze chociaż jeden mecz chcą zagrać u siebie w kraju
No i kwestia czy faktycznie coś mu dokuczalo już przed meczem
3
Ciekawe kiedy zniana na Camp Nou :)
1
@Kamiloza91 Rashford gra w tym roku takie g..wno, ze i tak bedziemy w d..pie
11
Bez Raphy awans w LM niestety można skreślić
0
@hugz wolisz kolano? :)